İkbal Turizm Umre İçin Yanılttı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 75024   Durum : CEVAP BEKLİYOR

İkbal Turizm Umre İçin Yanılttı

24 Mart 2015 15:51 Ömer A. İstanbul

Bizi umre için kandırdılar, ilk önce şişe bölgesi dediler. Gittiğimizde başka bölgeye götürdüler. Sakın firmaya kanmanızı önermiyorum, umre vazifesini de yerine getirtmediler.

Etiket : ikbal turizm şikayetleri ikbal turizm yorumları ikbal turizm ikbal turizm umre turu Okunma : 9472
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (7)

Nahide N. 23 Ocak 2018

İlkbal truzim'deki eksiklik okadar çok ki başta organizsazyon bozuk. Medine'deki sorumlular alaycı tavırları ile saygısız, Mekke’de sadece yemek sorumlusu İsmail bey saygılı ve ilgili gerçekten bu işi çocuklara değil aklı başında olan adam çalışırsa belki bir nebze ilerleme olur, hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

Cevap yaz 2 0
Sezai V. 23 Kasım 2017

Tavsiyem kesinlikle ikbal deyince Umre aklınıza gelmesin, pahalı olsun adam akıllı olsun ilgisizlik alakasızlık diz boyu. Arkadasımız hastalandı bize taksi cagirip bizi tekbaşimiza hasyaneye gonderecek kadar ilgililerdi, insanlara hizmet vermiyorsanız yapmayın kardeşim.

Cevap yaz 0 0
Mustafa Ç. 31 Mart 2017

15 martta umremizi yaptık geldik hersey çok güzeldi. 8 kişiydik hepimiz de çok memnun kaldık, tesekkurker ikbal turizmi.

Cevap yaz 1 8
İbrahim A. 30 Ekim 2016

2016 Nisan proğramında İkbal Turizm ile umreye gittim, Allah (cc) şahit çok memnun kaldım. Şu hususu gözden kaçırmamanızı tavsiye ederim. İbadetimizi kendimiz yapacağız. Oradaki görevliler değil. Yine nasip olsa yine ikbal turizm ile giderim.

Cevap yaz 5 6
Ş. 5 Temmuz 2015

İkbal turizm sadece bir safsata. Ayhan denen adamin o kadar cok yalanlarina sahit olduk ki herseyi hallettik deyip bizi kandirdilar. Umreye 1 gun kala ortalikta ne vize ne de bilet vardi. Çok ilgisiz ve duyarsiz sahislar. İnternetten iyi tanitmaya calismislar ama zerre kadar alakasi yok maalesef biz de reklamlarina aldandik. Umre hayalimizi suya dusurduler. Çok magdur olduk. Rabbim de onlari magdur etsin. Mahkeme-i kubraya havale ediyorm onlari.

Cevap yaz 17 7
Yakup S. 2 Temmuz 2015

Daha umreye gitmeden önce sağlam, güven veren vize aldık deyip uçak bileti ayarlayan ama gitmeye son 24 saat kala daha vize çıkarmayan ve bizi boşuna oyalayan bir firma, hiç tavsiye etmiyorum. 24 saat sonra çıkacağımızı söyleyip sonra da 3-4 gün sonraya diye bizi oyaladılar. Ben de daha gitmeden bu kadar sıkıntı çıkaran bir firma arabistan'da çok film çevirirler diye tavsiye etmiyorum. Adamlar çok ilgisiz ve bizi götüremediği için özür bile dinlemediler. Elimde yazılı sözleşmem falan.

Cevap yaz 9 6
Kamil K. 28 Mayıs 2015

Biz de İkbal turizmi tercih ettik, verilen vaatlerden çok ayrı davranışlar oldu. servis sıkıntısı yaşadık, organize problemi yaşadık. Tercih edecek olanlar tekrardan kararlarını gözden geçirsinler.

Cevap yaz 17 5
Toshiba Pc 12 Defa Servise Gitti Sorunu Çözmediler Türk Telekom Aboneliğim Fesh Etmeme Rağmen Fatura Çıkardı