instagram.com 1 Tarz Butik Boran Ticaret Hatalı ve Defolu Ürün Gönderd...
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 93840   Durum : CEVAP BEKLİYOR

instagram.com 1 Tarz Butik Boran Ticaret Hatalı ve Defolu Ürün Gönderdi

14 Temmuz 2016 16:25 Halime A. İstanbul

Instagram'da satış yapan bir firma 1 tarz butik. Bir hafta önce sanal yolla bir elbise aldım. Elbisenin resmini de gönderdim, buna rağmen bana farklı bir elbise geldi, üstelik defolu üründü, delikler vardı. Firma ile görüştüğümde geri gönderin dediler ben de gönderdim ama kargo parasını bana ödetmeye kalktılar, hata benden kaynaklanmıyor kendi hataları, ürün şimdi kargoda kayboldu. Olan benim parama oldu, hayali bir ürüne ödeme yapmış oldum. Bu tarz firmalara sanal ortamda satış yapma yasağı konması gerek.

Okunma : 7819
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (49)

Emine E. 5 Ocak 2019

Pazartesi ürünüm gelmezse Manisa emniyetinden meslektaşlarını gönderip şikayette bulunacağım, hem emniyete hem savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Cevap yaz 1 0
Emine E. 5 Ocak 2019

Siyah kürk değişimi yapmak için defalarca verdiğiniz whatsapp numarasını arayıp değişimi size bildirdim. Günler haftalar oldu hala (L) olanını göndereceksini, aradık ilgileniyoruz dediniz hala gelecek kış bitiyor neredeyse. Herkes site kuruyor Maria olabiliyor reklam yapıyor ama işi etiğine uygun yapamıyor. Bu kadar uğraştırmayın insanları. Nasıl olsa parayı aldık mantığı ile giderseniz kim başka siparişi verir. Umarım gelir bu hafta yoksa 200 tl için avukat parası verip uğraşmayalım.

Cevap yaz 0 0
Ayşe Ö. 1 Aralık 2018

Niye görüşülmemiş acaba?

Cevap yaz 0 0
Ayşe Ö. 1 Aralık 2018

Ben de aynen aşağıda yazan arkadaşların mağdur olduğu durumdayım bu şirketin sahibi her kimse öncelikle çalıştırmış olduğu personeli titizlikle seçmeli bence sanki zorla çalıştırılıyolar insana bir doğru cevap bile vermiyorlar sipariş alırken anında ama bir sorun çıktığında ne tlf açıyolar nede mesaja cevap veriyorlar biraz önce yine aradım gamze diye biri sanki dövecekmiş gibi cevap veriyor ben bunları bildiğim için Allah'tan görüşmemi kayıt altına aldım en kısa sürede yasal hakkımı kullanacağım inşallah, müşteri memnuniyeti bu mu sizce?

Cevap yaz 0 0
Metin G. 5 Eylül 2018

Urununuzu geri verdik 45 gün oldu para iadesini yapmadiniz yapmiyorsunuz telefonumu kaydetmissiniz cevap bile vermiyorsunuz urun iadesi var dediniz diye aldim ama parami iade etmiyorsunuz.

Cevap yaz 1 0
Deniz Köroğlu U. 19 Haziran 2018

Siparişim bugün elime ulaştı yanlız elbise gelmesi gerekirken etek olarak yollanmış şimdiye kadar buradan alışveriş yaptım böyle bir şey ile karşılaşmadım bu alışveriş yüzünden size güvenim kalmadı gelen kargoyu geri yolluyorum umarım yanlış olarak yollamışsınızdır ve hatanızı düzeltirsiniz, aksi takdirde sizi şikayet etmek zorunda bırakmayın.

Cevap yaz 0 0
Özlem Y. 17 Nisan 2018

İki aydır paramı alamıyorum. Cumhuriyet başsavcılığına d-andırıcılıktan suç duyurusunda bulunuyorum. Herkes şikayet etsin. Firma kapatılsın ve yetkililer cezalandırılsın.

Cevap yaz 1 0
Mehmet S. E. 10 Mayıs 2018

3 aydan bu yana biz de aynı konudan muzdaribiz. Nitelikli d-andırıcılığa giriyor. Alışveriş yaptığınız sitede hesap numaraları var. Google'a Doğan Ticaret-Barış Doğan yazınca faturalarına kadar çıkıyor, ilgili bilgileri mevcut. Bir kaç site üzerinden haksız kazanç elde etmeye devam ediyorlar. Gecikmeden şikayetinizi edin.

Cevap yaz 2 0
Özlem Y. 8 Nisan 2018

Bir ayı geçti 1tarz tarafından hala para iadem yapılmıyor. Sürekli bir hafta içinde yalanıyla oyalanıyorum. Bilgilendirin lütfen.

Cevap yaz 5 0
Fatma A. 2 Nisan 2018

Tek iadesi alinmayan ben degilmisim ayni hataya duştum kimse para iadesi yapmiyor haram zıkkım olsun.

Cevap yaz 5 0
Burcu K. 31 Mart 2018

Bir ayı geçti para iadem yapılmadı. Lütfen beni arar mısınız.

Cevap yaz 3 0
Okmeydanı Hastanesi Aile Hekimi Hastayla Nasıl Konuşacağını Bilmiyor Beta Ayakkabı Basiretsiz Tacir Beta