instagram.com 1 Tarz Butik Boran Ticaret Hatalı ve Defolu Ürün Gönderd...
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 93840   Durum : CEVAP BEKLİYOR

instagram.com 1 Tarz Butik Boran Ticaret Hatalı ve Defolu Ürün Gönderdi

14 Temmuz 2016 16:25 Halime A. İstanbul

Instagram'da satış yapan bir firma 1 tarz butik. Bir hafta önce sanal yolla bir elbise aldım. Elbisenin resmini de gönderdim, buna rağmen bana farklı bir elbise geldi, üstelik defolu üründü, delikler vardı. Firma ile görüştüğümde geri gönderin dediler ben de gönderdim ama kargo parasını bana ödetmeye kalktılar, hata benden kaynaklanmıyor kendi hataları, ürün şimdi kargoda kayboldu. Olan benim parama oldu, hayali bir ürüne ödeme yapmış oldum. Bu tarz firmalara sanal ortamda satış yapma yasağı konması gerek.

Okunma : 1344
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Hakan G. 30 Mart 2017

Merhabalar hayatimda gordugum en d..andirici bir firma. 3 defa sitede gordugum urun yerine cok kotu kalitede alakasiz dikisleri berbat urun yollandi. Ayni zamanda her geldiginde de kargo ucreti aldilar sakin bu firmadan urun almayin tavsiyem.

Cevap yaz 0 0
Handan G. 28 Şubat 2017

Merhaba benim iki aydır bir iade işlemim var iki aydır hergün arıyorum ama telefona cıkan bayan arkadaş sürekli önümüzdeki hafta yatacak diyor ama ne bayanın sözleri bitiyor ne de önümüzdeki haftalar bitti bana yardımcı olur musunuz.

Cevap yaz 0 0
Nina D. 22 Şubat 2017

Bız 4 parça urun aldık başka model ve çok çok ıgrenç kalıtesiz kötü dıkışler kokuyorlar tüyler dökuluyor boyle çırkın kotu kalıtesiz urun ılk defa hayatımda elıme geçtı mahkemeye kadar gideceğim ve vergı daıresıne de şıkayetçı olucam ınsanları devamlı kandırıyorlar facebook'ta 5 degısık sırkette ve ınstagramda satıyorlar. Tavsiyem sakın bu şirketten hiç bir ürün almayın, d..landırıcılar.

Cevap yaz 1 0
Seher İ. 17 Şubat 2017

Merhabalar, bu firmadan almış olduğum ürünü beden uymadığı için iade ettim ancak hem kargo ücretini ödemek zorunda kaldım hem de param iade edilmedi. Tam 1 yıl oldu. Defalarca aramama, mail atmama, whatsapp aracılığıyla iletişime geçmeye çalışmama rağmen tek bir muhatap bulamıyorum. Kesinlikle d..andırıcı bir firmadır. Boran Ticaret adıyla s..tekarca çalışan bu ş.bekenin tuzağına düşmeyiniz tavsiyem.

Cevap yaz 2 0
Figen K. 19 Ekim 2016

D..andirici site almayin burdan tavsiyem. Para iadesi yapmiyorlar, yasal sureclere basvurun, herkese sesleniyorum bu siteye kanmayin, uc hafta oldu para iadesi yapilmiyor.

Cevap yaz 2 1
Okmeydanı Hastanesi Aile Hekimi Hastayla Nasıl Konuşacağını Bilmiyor Beta Ayakkabı Basiretsiz Tacir Beta