İş Bankası Memnuniyetsizliği
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 5902   Durum : CEVAP BEKLİYOR

İş Bankası Memnuniyetsizliği

7 Kasım 2013 01:37 Özge A.

Türkiye iş bankas'ından ciddi manada nefret ediyorum. Sorduğum hiçbir soruya net ve yeterli cevap alamıyorum. Devamlı arkadaşa aktarıyorum lafları, 40 dakikadır telefondayım yapabildiğim işlem yok, hala da sizi birkaç dakika bekleteceğiz diyorlar dalga geçer gibi. Ya sistemi kur yada böyle bir hizmet verme. İki dakikalık işlemler dakikalar alıyor. Sistemde yapılan hatalar, hesaptan çekilen sonra yatırılan sonra tekrar çekilen paralar, hesap özetini almasam haberim dahi olmayacak. İşlemler güvenirlik şu dakika itibariyle tartışılır.

Etiket : iş bankası şikayet hattı iş bankası şikayet var iş bankası yorumları iş bankası tüketici hakları iş bankası müşteri hizmetleri iş bankası müşteri memnuniyeti Okunma : 2633
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (25)

Mustafa T. 19 Kasım 2018

Kıredi basvurusunda bulundum emekliyim maasimi iş bankasindan alıyorum red yedim neden bana red yedigimi açıklamıyorsunuz ben chp'liyim sizin derdiniz bankayı Atatürk'ün bankasını satmak m, tüm bankalar bana kredi veriyor sizin şubelerinizden haberiniz yok personeliniz yada çalışanlarınız iş bankasını satıyor mu, bir de size ulaşmak ne mümkün bana yazılı bildirirseniz sevinirim aksi taktirde ben gereğini yapmak zorundayım, izmir selçuk ilçesi.

Cevap yaz 0 0
Şevket Ö. 20 Eylül 2018

Blokeli olan hesabımdaki blokenin kaldirilmasini istiyorum, mağdurum lutfen.

Cevap yaz 0 0
Ayfer Ö. 28 Ağustos 2018

Artvin arhavi isbankasi çalisanlari saygisiz kisinin sirasina degil durumuna gore banka musterilerine oncelik yapan gayet saygisizca saatlerce kisiyi bekleten bir bankadir.

Cevap yaz 0 0
Mehmet E. 23 Mayıs 2018

Kayseri Mimarsinan mah. Bozantı cad. üzerinde bulunan Bankamatik cihazından yaptığımız işlem karşılığında hiçbir şekilde makbuz alamıyoruz. Mağduriyetimizi onlarca kez müşteri temsilcilerine aktarmama rağmen notunuz alınmış yazılım hatası kaynaklı olduğundan çalışmalar devam ediyor diye aylardır aynı cümlelerle karşı karşıyayız.

Cevap yaz 1 0
Rıdvan Şeref E. 18 Ekim 2017

Sayın iş bankası yetkilileri reklam yapıp mudirerinizi banka müşteri portvöyünüzü yükseltme cabası içinde olduğunuz kadar biraz da müşterilerinize hizmet kalitesini yükseltmenizi istirham ediyorum. Ben Çankırı Kuşunlu ilçesinde görevliyim, dün akşam saatlerinde bankanıza ait Atm'de işlem yaparken kartımı kaptırdım fakat daha sonra aramış olduğum müşteri hizmetleri ihtiyacıma cevap verememiş sıkıntım devam etmekdeir. Nihayet yıllardır bankanız müşterisiyim ama atm'ye kaptırdığım kartımı iptal edidliği ve yeni kartımın Aankara adresime gönderileceği söylenildi şimdi ben bir kart almak için işimi bırakıp da Ankara'ya gitmem kadar saçma bir uygulamayla karşı karşıyayım. Artık bankanız müşterisi ve kartınızı kullanmak istemiyorum, iptal edin.

Cevap yaz 1 0
Hasan Tahsin D. 22 Eylül 2017

Tahmini 15 yıldan fazla müşterinizim, ticari bir hesabım yok, yılda 50-100 bin tl arasında bir hesap hareketim sözkonusu, 3-4 gün önce internet yazılımı bozuk ve güvensiz diye bankanızca internet hesabım kullandırılmıyor. 4 bankada hesabım var 3'ünde internet bankasına üyeyim yani bu sorun onlarda yok da bir tek siz de mi var. Bilgisayarım eski birçok internet proğramını kabul etmiyor. Bana 3-4 ay gibi bir süre verin de hem yeni bir bilgisayar hem de süper akıllı bir cep tlf alayım. Bu yaklaşık 5 bin tl masraf demektir. Lütfen hesap özetimi göremiyorum, kızım'a para çıkaracağım, beni mağdur etmeyin.

Cevap yaz 1 0
Eyüp Y. 2 Eylül 2017

İş bankası Atm'den para çekmek için kartımı taktım hesaptan para çıkışı oldu ama makina parayı vermedi müşteri hiz. aradım bugün 9.gün ben hala paramı alamadım her aradığımda formu doldurduk ilgili birimlere gönderdik diyorlar ama sonuç yok tam bayram arifesi beni çok mağdur ettiler önceki görüşmemde en geç bir hafta içinde mağduriyetiniz giderilir dendi daha sonra aradığımda nezaman sorun çözülür bilemeyiz diyorlar çalışanlardan kimse bankanın işleyiş şartlarını bilmiyor paramı geri alırsam asla bankayla çalışmayacağım başka bankadan ona benzer durumla karşılaştım en geç 24 saat içinde sıkıntımı giderdiler olmaz olsun böyle banka reklamlara okadar para vereceklerine müşterinin sıkıntısını giderme konusunda masraf yapsınlar.

Cevap yaz 1 0
Cemil E. 31 Mayıs 2017

Ankara aydınlıkevler şubesi gişe hattı ve bireysel hiç çalışmamaktadır, kredi müşteriniz olup bir müşteri 30 dakika sürdü ve kredi kartı yatırdı atm'lere yönlendirme yapılabilirdi acilen kredimi kapatıp mevduat getirip çalışmamı davam ettirecektim ama iş bankası işini yapmıyor reklamlardaki gibi olmuyor bence müşteri memnuniyetini artırmak lobi etkin rol almak lazım ve çalışan çok saygısız.

Cevap yaz 1 0
Fehim U. 18 Ocak 2017

Istanbul Şişli 17.01.2017 tarihinde ısbankasina madeni para hesabıma yatırmak için gittim, işleri olmamasına rağmen paramı almadılar dedikleri cevap para sayma makinesi bozuk alamayız sanki babalarının hayrına alıyorlar işimi halletmeden çıktım.

Cevap yaz 1 0
İsmail Ç. 8 Nisan 2016

Geçen yıl kıredi kart başvurusu yaptım esenyurt sb kartımı aldım, üç gün sonra kazada kartımı birileri kullanmıs, 1. 2. 3.dönem geçmıs neden müsteri hiz. beni uyarmadı, bu numaramda kartım çıktıgında beni bu numara da aradı, gelin kartınızı alın diye. 3 dönem kart kullanıldığı halde neden uyarmadınız. Bu kayıtları çıkarın kredi ve kredi kartı almama şu anda engelsınız. Dava acacam herseyıme engel oldunuz.

Cevap yaz 2 0
  • FİRMALAR
  • KAMPANYA
Barış Döner Memnuniyetsizliği Erzincan Mengücek Gazi Araştırma Hastanesi