Isparta Petrol Turizm Siz Ne Saçma Sapan Firmasınız
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 101233   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Isparta Petrol Turizm Siz Ne Saçma Sapan Firmasınız

8 Ocak 2017 22:47 Elife Nur T. Adana

İnternetten Isparta'dan Ceyhan'a Isparta petrol turizm firmasından bilet aldım. Muavin bize nerde ineceğimizi sormadı biletimi kendi eliyle getirdi biletimde ineceği yer Ceyhan yazıyordu. Beni Osmaniye'de indirdiler. Ellerindeki kağıda gideceğimiz yeri Urfa yazmışlar bize sormadan fark etmeseydik Urfa'ya kadar gidecektim. Ayrıca bavullara numara almadılar rastgele bagaja attılar. Gereğinin yapılmasını istiyorum gece kız başıma beni o saatte orda bıraktılar.

Etiket : Isparta Petrol Turizm Okunma : 1146
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Halil P. 14 Nisan 2019

Dün adana'dan antalya'ya annem gelecekti 2 saat otobüsü bekledim, otobüs geldiğinde biz Isparta üzeri gideceğiz diyor artist artist konuşuyor insanları mağdur ediyorlar kimse bu firmaya binmez inşallah tavsiyem.

Cevap yaz 0 0
Rabia K. 13 Temmuz 2018

13.07.2018 14.30 seferli araca antalya konya bileti aldim fakat bilet satışı yapan kişi isparta üzerinden olduğunu belitti otobüs saati geldiğinde ise araç perona yaklaşmamıştı bilet satan kişi 5 dk sonra gelecek derken isparta otobüsüne bu konya arabası mi diyerek sormuştum konya arabası yok dedi bana isparta'da inip başka arabaya binmem gerektiğini söyledi. Hic bir şekilde bilgilendirme yapılmadığı gibi yanlış şekilde insanı yönlendiriyorlar ve böyle bir firmanın şikayet hattının olmamasının nedeni de açık ve net şekilde ortada. İnsanların zamanlarından ediyorsunuz ugrastiriyorsunuz bilgi vermeyerek.

Cevap yaz 1 0
Sportive.com.tr Firmaya 3 Gündür Ulaşamıyorum Kargom Nerede Mng Kargo Personelinin Terbiyesiz Tavırları