İzmir ve Karabağlar Belediyesi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 66613   Durum : CEVAP BEKLİYOR

İzmir ve Karabağlar Belediyesi

8 Eylül 2014 10:58 Fatma Kamile D. İzmir

Poligon metrosunun bulunduğu yerde oturuyorum. Metro yapılmadan önce burada ağaçlar vardı, metro nedeniyle kesildi. Metro tamamlandı, fakat ağaç dikilmedi. Caddede büyük beton binalara bakıyoruz, metronun bulunduğu alana ağaçlar dikilmesini ve daha çok yeşillendirilmesini rica ediyorum. Avrupa şehirlerindeki gibi çevre düzeni ve bol yeşil alanlar niye benim şehrimde de olmasın. Prag ve Budapeşte'de sokak lambaları bile çiçeklerle süslenmiş, çok güzel. Göztepe ve üçkuyular metro çevresi daha iyi düzenlendi ama poligonda ağaçlandırma yapılmadı.

Etiket : izmir belediye şikayetleri izmir belediye yorumları izmir poligon Okunma : 1184
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (7)

Önder Z. 13 Şubat 2018

9145/1 no11 alifuat cebesoy yeşilyurt karabağlardaki evimizin çevresinde 15 adete yakın başıboş köpek mevcut, aşısız ve başıboş durumda, insanlara saldırıyorlar sokağa çıkmaya çekinir olduk, en kısa zamanda önlem ve tedbir almanızı rica ediyorum, saygılar.

Cevap yaz 0 0
Engin Ö. 20 Ekim 2017

Pazar akşamı oğlumu üçyol izmirspor'un orada köpek ısırdı oğluma ogünden beri iki adet kuduz aşısı yapıldı. Başı boş sokak köpeklerine müdahale edilmeyecek mi sürü halinde dolaşıyorlar şehrin merkezinde sokak köpeği olur mu köpekler yüzünden yolumuzu değiştiriyoruz, gerekli yasal yollara başvuracağım.

Cevap yaz 0 0
İsmail A. 10 Ekim 2017

Ali Fuat Cebesoy mh 9504 sk'ta oturmaktayim. Sokagimiz pislikten görünmüyor, hic bir temizlik ekibini sokakta gormuyorum. Pislikten sokağa girmek istemiyorum. Tam bir rezalet. Karabaglar belediyesi temizlik konusunda bilhassa bizim bölgeye ilgi göstermemektedir. Bu konuda belediye yetkililerini duyarlı olmaya davet ediyorum. Ayrıca genç egeliler sitesinin çocuk parkı (çocuk parkı demeye şahit ister) bölgesi de yine pislik içinde, bilgilerinize.

Cevap yaz 0 0
Yılmaz G. 15 Eylül 2017

Karabaglar yurtoglu mahallesinde oturuyoruz 3948/7ile 3948/11'in kesiştigi yerde türk telekomun kapagı yarısına kadar acıktı sözde kapagı düzeltik dediler üstüne uydurmadan asfalt yapıldı. Şü an kapak içine cökmüş ve acık duruyor, cocuklar düşmeden lütfen ilgilenmenizi rica ederim.

Cevap yaz 0 0
Kani K. 23 Ağustos 2017

9045 sokaktaki yeşil alan çok çirkin ve pis, düzenleme temizlenme ve yaya kaldırımı yok yeşilyurta burası hiç yakışmıyor yetkilileri buruya bekliyoruz.

Cevap yaz 0 0
Nuri C. 19 Ağustos 2017

Halide Edipadıvar cd no **'da oturuyorum. Burada bir sevgiyolu var. Bu sevgi yolundaki park aydınlatmaları bir aydan daha fazladır yanmamaktadır lütfen bunlarla ilgilenilmesini rica ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Meftune D. 28 Mayıs 2016

Aslında bu şikayet değil dilek, rica. Ali Fuat Cebesoy mh 9170 sk no 12 yassa vadi evlerinin yolu ptesi yapılacak, sitenin iki yanından yokuş olan yol birden dikleşip tepe oluşuyor, orantılı düzleştirip yol yapılmazsa arabayla yokuş çıkarken yukarıda çocuk veya araba varsa çarpmaması imkansız, çok ciddi önemli bir iş yapıyorsunuz da nasılsa üzerine asfalt atmalarına bilir kişi göndermeden müsaade etmeyin. Gerekli çalışmayı yapacağınız için şimdiden teşekkür ederim.

Cevap yaz 0 0
Samsung Harddisk Bozuk Çıktı Turk Telekom Sigorta Poliçemi Göremiyorum