Jack-wolfskin.online İnsanları Kandırıyor Aldatıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 118942   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Jack-wolfskin.online İnsanları Kandırıyor Aldatıyor

2 Kasım 2017 20:24 Hakan D. İstanbul

Merhaba, 3 gün önce Facebook'ta jack-wolfskin.online sitesinde wolfskin montların indirimde olduğunu gördüm ve sipariş verdim. Ürün geldi kapıda ödemeli almıştım. Ödemeyi yapmadan önce poşeti açtım ve sipariş verdiğim ürünle uzaktan yakından ilgisi olmayan 20 tl etmeyecek bir mont gönderdiklerini gördüm. D..andırıldığımı anlayınca da kargo görevlisine ödemeyi yapmak istemediğimi, gerekirse kargo ücretini ödeyeceğimi ve ürünü teslim aldıkları yere iade etmelerini söyledim. Görevli böyle bir şey yapamayacaklarını, parayı tahsil etmek zorunda olduklarını yoksa kendi maaşından kesileceğini söyledi. Şimdi ben bu d..andırıcı firmaya da ulaşamıyorum. Aras Kargo'nun bu uygulaması 125 tl'me maloldu.

Etiket : Jack-wolfskin.online ve Aras Kargo Okunma : 3441
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Ceylan F. 12 Mart 2018

Evet. ben de Jack-Wolfskin.online sitesi diye bir yerden Northface marka bir ceket için adres bilgilerini girip sipariş verdim ve kargo geldiğinde kapıda ödeme yaptım. Halbuki kargoyu kuryenin önünde açtım ve adi beş para etmez markasız faturasız bir ürün ceket çıktı paketten. Ödeme yapmak zorunlu gönderici ile irtibata geçin dedi. Paket üstündeki adres ve cep telefonu numarası kullanılmıyor. Mağdurum. 125 tl helal etmiyorum. Kargo Aras.

Cevap yaz 0 0
İbrahim A. 4 Kasım 2017

Bugün de aynı olayı ben yaşadım. Jack-wolfskin.world sitesinden 1194 kodlu XXL beden kırmızı mont aldım aynı şeyleri yaşadım. 20 liralık SB marka XL mont gönderdiler. 125 lira verdik kargocuya. Açıp bakma beğenmezsen parayı ödemem diye bişey yok dedi. Pazartesi sabah montu kaptığım gibi hemen bir dilekçe ile tüketici mahkemesine başvurmaya gidiyorum. Hem firma hem de aras kargo için. Ne gönderenin adresi var ne TC numarası var kargo paketinin üzerinde.

Cevap yaz 0 0
Nike Airmax Ayakkabı 4 Ayda Parçalandı Sgk İzmir Eğitim ve Dinlenme Tesisi Web Sayfası Vizyon ve Misyon