Karaca Home Teşekkür Ediyorum
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 68227   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Karaca Home Teşekkür Ediyorum

17 Ekim 2014 18:27 Sevim A. Balıkesir
Karaca home bana 2 kez telefonla döndü ve tost makinem istediğim renkte değiştirilmiş olarak tarafıma gönderildi ve beni hiç mağdur etmediler, çok teşekkürler. Saygılar.
×

Ben şikayetimi değil memnuniyetimi bildirmnek istiyorum. Bayramın 2.günü İstanbul Viaport alışveriş mağzasında Karaca Home'dan bir tost makinesi aldım ve kırmızı istemiştim mavi paketlemişler. Aradan bir hafta geçti paketi Balıkesir'e gelince açtım durumu farkettim hemen Karaca home insan kaynaklarına mesaj yazdım, telefonla beni yönlendirdiler ve makineyi iade etmemi istediler, yenisini yollayacaklarını söylediler. Paket ellerine geçince aradılar ve bugün yine aradılar makinenin yenisini adresime gönderdiklerini söylediler. Buradan Karaca home ve yetkililerine çok teşekkür ediyorum, hiç mağdur etmediler. Bizler genelde şikayetlerimizin çözümü için çareler ararız ama sorun çözülünce teşekkür etmeyiz. Teşekkür ediyorum, saygılar.

Etiket : karaca home memnuniyeti karaca home şikayet çözümü karaca home insan kaynakları Okunma : 1376
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

26 Ekim 2014 00:45:42

Karaca home bana 2 kez telefonla döndü ve tost makinem istediğim renkte değiştirilmiş olarak tarafıma gönderildi ve beni hiç mağdur etmediler, çok teşekkürler. Saygılar.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Buket K. 23 Mayıs 2018

Anneler gününde almış olduğum yemek takımını yurtiçi kargoyla yolladılar ama elime ulaşmadan kargo kendiliğinden siparişi geri gönderdi kırık olduğunu bana bildirmeden siparişimin üstünden 10 gün geçmesine rağmen işe yaramaz müşteri hizmetlerinin 13 gün içinde tarafıma ulaşacağını söyledi. Teknoloji çağında siparişimin elime ulaşmasının 1 ay sürmesi tedarik sürecinin kurumsal bir şirketin ne kadar vasat olduğu gerçeğiyle yüzleşip lojistik için kendilerini inşallah bir gün geliştirirler.

Cevap yaz 0 0
Esra B. 10 Ağustos 2017

Geçen yaz sezonunda Marsilya kahvaltı takımı aldım. Alırken bana 5 sene garanti 2 sene de değişim süresi olduğu söylendi. Fakat şu an mağazaya gittiğimde değişim süresinin 1 ay olduğu söyleniyor. Alışveriş yaparken müşteri memnuniyeti adına onlarca kelime sarf ediliyor fakat değişime geldiğimde sanki zorla iş yaptırıyormuşum gibi davranılıyor, o güne ait iki fatura kesilmiş marsilya takımının değil diğer takımın faturası ile değişim yapılmadığı söyleniyor. Sistemde o güne ait alışverişler görünüyor. Bugün kent meydanı avm karaca home satış danışmanı ve ttlf görüştüğüm müşteri temsilcisi Filiz hn yeterli yardımı göremiyorum. Yapmak istediğim şey iade değil değişim neden bu iş bu kadar zorlaştırılıyor. L.net okutturdunuz.

Cevap yaz 0 0
Hepsiburada.com Ürünleri Zamanında Teslim Etmiyor Lg Müşteri Hizmetleri İlgisiz Davranıyor