Klas Nakliyat Pişman Etti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 63532   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Klas Nakliyat Pişman Etti

19 Ağustos 2014 14:06 Hakan M.

Evden eve taşımacılık için anlaştığım klas nakliyat komisyon karşılığı eşyalarımı başka firmaya taşıttı. Anlaşmaya hiç bir şekilde uymayarak ekstra asansör parası vermeme neden oldular. Sorun yarattıktan sonra telefonlarınızı açmıyorlar, başka numaradan aradığınızda sorunu çözdük dedikten sonra telefonlarınızı kapatıyorlar. Eşyamı taşıtıp taşıtacağıma pişman oldum.

Etiket : izmir klas nakilyat klas nakliyat şikayetleri klas nakliyat yorumları izmir nakliyat firmaları Okunma : 1325
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Bayram Ç. 6 Eylül 2019

Tavsiyem İzmir klas nakliyat ile sakın ev tasittmayin. Kamyon söylenilen saatte geldi tabii baska firma, sorun degil dedik. Tasiyacak hamal yok bir kisi gelmis, bizden hamal bulmamaiz istendi. Asonsor dediler onun da parasini istediler. Tabi ki bu oldu bittiyi kabul etmedik gonderdik kamyonu. İyi de oldu, bu kadar ciddiyetsiz, bu kadar yalan soyleyen bir firma olamaz.

Cevap yaz 0 0
Samsun K. 1 Mart 2016

Bir şikayette bulundugunuzda sirket adını ve muhatap aldığınız kişiyi tam yazın, türkiye'de bir tane klasnakliyat yok, bunu dikkate alın ve sikayetinizi o şekilde dile getirin, site sahibi arkadaşlar da bunu dikkate alır ve yapılan şikayetleri genel kapsayan konuları yayinlamamalari gerekir, burdaki şikayeti duzeltirseniz sevinirim.

Cevap yaz 0 0
Turknet Bağlantım Sürekli Bozuk Arçelik klima Hayal Kırıklığına Uğrattı