Manavgat Belediyesi Dolmuş Şoförleri Davranışı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 78375   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Manavgat Belediyesi Dolmuş Şoförleri Davranışı

27 Mayıs 2015 10:51 Aygül D. Antalya

Ben manavgat side/kemer'de oturuyorum. Her gün bu minibüslere biniyorum hiç memnun değilim hepsi kaba. Bir dövülmediğimiz kaldı. Bir şey soruyorsun sorduğuna pişman oluyorsun. Hepsi mi aynı olur ya?Vallahi hepsi bir kalıptan çıkmış sanki. Müsait bir yerde diyorsun, adam 'burada inilmeyeceğini bilmiyor musunuz kardeşim durak denen bir şey var' diyor. Özel minibüs ama kendileri dakka başı heryerde durup müşteri alıyor, biz bir şey diyor muyuz. Bir de inen insanların arkasından hakaret diyorlar valla bıktım.

Etiket : manavgat belediyesi manavgat belediyesi şikayet manavgat belediyesi yorumları side dolmuşları side dolmuş şoförleri Okunma : 1346
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Can Ö. 5 Mayıs 2019

Sabah 9'da işe geç kalmamak için çolaklı 2 nolu 07 j 2245 aracına bindim, araçta son yolcu ben kalmıştım, şöföre "hotel silver"da ineceğimi söyledim hiç istifini bozmadan bu aracın oraya gitmediğini söyledi, daha önce de bu araçla gittiğimi söylememe rağmen laf anlatamadım ve kaba birisiydi, insan hata yapabilir hiç değilse özür diler bir şey yapar şoförün umurunda bile değildi, onun yüzünden işe geç kaldım 20 dakika yürümek zorunda kaldım ve şu an ter içindeyim, bugün pazar olduğunu unutup cep telefonunu aradım cevap veren olmadı, sizlere buradan ulaşmak istedim. Eğer şikayetim sonuç almayacaksa beni bilgilendirin başka yere de şikayet edebilirim bu şoför beyi.

Cevap yaz 0 0
  • KAMPANYA
Vodafone Haksız Yere Ücret Çıkardı Mondi Mobilya Montaj Yapamadı