Markagarajı Kargodaki Ürünün Faturası İptal Edildi

Markagaraji.com adlı siteden bir ayakkabı siparişim vardı, aradılar ürününüz 21 ekimde kargoya verildi denildi. Bugün 23 ekim ve hala şahsıma ulaşmadı. Ben de yeniden aradım, siparişiniz kalite kontrolden geçememiş fatura iptal olmuş dediler.

Faturam iptal olduysa neden kargoya verildi diyorsunuz. Güvenlir bir site olduğunuzu düşünmüyorum. 2 gün içinde para iadesi yapacaklarmış. Peşine düşeriz, sadece ben değilim, çok fazla mağdur olan insan var, ayıp.

Gönderen: Hüseyin U.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (7)
Elif .

ben de marka garajından iki gün önce ayakkabı aldım, almaz olaydım. ayakkabı geldı ama renk farkılıkları var ve defalarca mesaj attım geri dönmediler. geri gönderdim ve yenisini istedim daha bir haber yok.

Birsen .

ben de 11 ekimde aldım, ücretini ödedim kargoya verildi dendi. bir haber yok. marka garajının telefonunu bilen varsa ne olur yardıncı olun.

. G.

ben de 25 ekimde aldım, bana da sitede kargoya verildi yazıyor ama daha kargoya bile verilmemiş. numarasını biliyorsanız yazar mısınız lütfen?

. M.

günlerdir ulaşmaya ve verdiğim sipariş hakkında bilgi almaya çalışıyorum ve en sonunda NERDEYSE BİR AY sonra ulaşabildim. meğerse siparişim iptal edilmiş ürünler tedarik edilemediği için. madem tadarik edemeyeceksin ne satışa çıkarıyosun, bukadar saçmalık görmedim. ödememi de kredi kartından geçmiştim inşallah bir sorun olmaz ama kesinlikle güvenilir bir site olmadığını düşünüyorum, çok dikkatli olun derim. kimsenin mağdur olmasını istemem.

. S.

Merhaba ben Dr. Martens’in siyah botunu almak istiyorum alınması için bütün bilgileri doldurdum falan ama sonunda ödeme seçeneği butonuna bastığımda bir sayfayla karşılaşıyorum lütfen bir bilgi verin. yaklaşık 2 haftadır deniyorum ama hep aynı şeyle karşılasıyorum bu sorun çözülücek mi acaba?

. T.

ben iade ettim, bir aydır dönmediler bana. param da ödenmedi, sakın birşey almanızı tavsiye etmiyorum.

. F.

elinizde faturalarınız varsa hakkınızı arayabilirsiniz. 05424282384 numaraları alın.

Ekim 23, 2013
Kategori : Alışveriş
Yorum : 7
Okunma : 1.181