Medline Aydın Hastanesi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 2981   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Medline Aydın Hastanesi

2 Ekim 2013 11:01 R C.

Merhaba, Aydindaki tek özel hastahane medline olduğu için rahatsızlığımı öğrenmek için dermatoloji bölümünden randevu aldım, doktor beyin kapisi açıktı. Her insan hastalanabilir.İçerideki doktor yüksek volümde öksürüyor ve geniz çekiyor, içeriye 10 dakika boyunca çağrılmadım. Hal böyleyken üroloji bölümüne danışmak istedim, randuvu aktarmaı yapıldı. Sonrasında içeri girdim, ne beyaz önlük,ne eldiven sadece gözle bakıldı, tetkikler yapılsın dendi. Sorularımın yanıtları açıklayıcı degildi. Tetkikleri yaptırmadım. Hastahanede karşılaştığım doktorlar hiç bir konuda güven vermedi.

Etiket : sağlık şikayetleri Özel medline hastanesi şikayet aydın medline hastanesi şikayet aydın medline hastanesi şikayet hattı hastane şikayetleri Okunma : 2298
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Ayşegül O. 28 Mart 2019

Medline hastanesinde çalışan bayan personeller çok disiplinsiz ve özellikle doktor yanında bilgisayar başında oturanlar. Dr'dan fazla söz sahibi oluyorlar, resmen sanki yetkili ve dr onlar gibi. Ama yanlarında duran dr'lardan da kaynaklanıyor tabi. Fazla yüz verirsen kendilerini hastane sahibi sanırlar. Biraz disiplin bence, tavsiyem.

Cevap yaz 0 0
Şahin A. 31 Ocak 2014

istanbul beylikdüzü medline hastanesinden telefonla randevu aldım, randevu veren görevli ssk'lılara muayene ücret bedeli 20 tl dedi, ben gastroliji bölümünde konusunda uzman op dr'a mayene olmak istediğimi söyledim, aynı zamanda endoskopi çektirmeyi düşündüğüm için aç olarak randevu saatimden yarım saat önce hastanede oldum. yetkilkilerden olumlu yanıt alamadım gerekirse bu şikayetimi sağlık bakanlığına da ileticem, inceleme isteyeceğim. bu konunun aydınlanması için 4 gün bekleyeceğim bu hastanenin hizmet anlayışını kınıyorum, sadce para almaya konuşlanmışlar hizmet anlayışları çok çok gevşek, kontrol, denetim, disiplin yok.

Cevap yaz 0 0
Türk Telekom Vodafone'na Geçiş Son Fatura Sürprizi Çetaş Ford Servisinden Memnun Kalmadım