Minirome.com Son Kullanma Tarihi Sorunlu Bebek Maması
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 127817   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Minirome.com Son Kullanma Tarihi Sorunlu Bebek Maması

18 Haziran 2018 20:03 Nedim T. Eskişehir

Minirome.com sitesinden yaptığımız bebek maması alışverişi ile ilgili gecikmeli kargo problemi ve gecikmiş olsa dahi bize ulaşan bebek mamalarının son kullanma tarihlerinin neredeyse sona ermekte olduğu görünce firmayı aradım. Firma ortağı olduğunu söyleyen beyefendi ile konuşma fırsatım oldu. Şikayetleri sonuna kadar dinledi. Sonrasında da biz ucuza satan bir firmayız ve bu tür şeyler normaldir diye bir tavır takınarak söylenmeye başladı. İstersen git marketten pahalıya al gibi sözler sarf etti. Uzun lafın kısası internet sitesi altında satış yapmaya çalışan vizyonu olmayan, merdiven altı, depo koşullarının ne halde olduğu belli olmayan ve en ufak bir özür dilemeye bile tenezzül etmeyen bir firma. Minirome.com berbat bir yönetim göstermekte ve sorunlarının üzerine gidip çözüm arayışı içinde olan müşterilerini tehdit bile edebilecek türden bir yapıya sahip. Lütfen, tüketiciler olarak bu tür firmalara destek olmayalım.

Okunma : 650
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Mahmut M. 19 Haziran 2018

Bu firma kesinlikle tüketicileri birer böcek olarak gören bir anlayışa sahip. Konu bebek maması ve hassasiyet isteyen bir durum. Ama gel gör ki hiç umurlarında değil. Üretiminin üzerinden 22 ay (neredeyse 2 sene) geçmiş ürünleri satıp ucuza ürün satıyoruz olacak böyle şeyler diye düşünen bu firma hiç bir tüketicinin güvenini haketmiyor.

Cevap yaz 0 0
Hande N. 23 Haziran 2018

Ürün iadesi yaptık. Son kullanım tarihi dolmuş bebek maması göndermişler bize. 2 hafta geçti paramızı göndermediler. Bu nasıl bir davranıştır size soruyorum.

Cevap yaz 0 0
Vodafone Net Israrla Aboneliğimi İptal Etmiyor Fatura Çıkarıyor Metro Turizm Bilet Parasını Alıyor Sonrada Otobüsünüz Geçti Diyor