Mobil-Cool.net Kandırmacası
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 112650   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Mobil-Cool.net Kandırmacası

22 Temmuz 2017 03:55 İpek Ç. Ankara

3544 Mobil Cool adlı siteden gelen mesaj üzerine en başta hiçbir ücret belirtilmeden kullanıcı adı ve şifre veriliyor. Ben de 25 Mayıs'ta girdim bir de baktım ki 14 tl ücreti var hemen iptal ettim. Ve belirtilen servise aboneliğiniz bulunmamaktadır diye gelen mesajı da gördüm. Sonra telefon faturam kabarık gelince Türk Telekom'u aradım ki 4 hafta 14 tl para kesilmiş. Toplam 56 tl. Hiçbir şekilde kullanım yapmadığım halde bu parayı ödemek zorunda kaldım. Bu d..andırıcılıktan başka bir şey değil. Siz onay olmadan, iptal olmuş bir işlem sonrası aboneliği tekrar nasıl başlatırsınız? Müşterin giriş yapıyor mu yapmıyor mu görmüyor musunuz? Türk Telekom da bu olayda hatalı. böyle adamlara izin vermeyecek yada mağdur müşterisini adam akıllı dinleyip olayı çözecek. Ben hiç bir kullanım yapmadığım bu siteden 56 tl paramı geri istiyorum. Yazışmalar aşağıda ektedir.

Etiket : 3544 Mobil Cool Okunma : 1070
Şikayet ile ilgili FOTOĞRAFLAR
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Hakan D. 29 Aralık 2017

98 tl faturaya mobil cool adına kesinti yapılmış bune ya d..andırıcılık resmen bununla ilgili tüketici hakları vereceğim benim haberim olmadan bu para kesilmez türk telekomun bu konuya el atması gerekir.

Cevap yaz 0 0
Dilek K. 12 Ağustos 2017

Allah k.hretsin onları benim çocuğum hastanede içim acıyor beni uye etmisler ben kullanmadım. Allah korkunuz yok mu haram zıkkım olsun sizi mahkemeye vereceğim d..andırıcılar.

Cevap yaz 0 0
Bmw Özgörkey Otomotiv Bakım Yapmadan Yapıldı Diye Fatura Çıkardı Yüzyıl Hastanesi Lazer Bölümü Şikayetim Var