Modamerve.com Para İadesi Yapmıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 122294   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Modamerve.com Para İadesi Yapmıyor

30 Aralık 2017 19:32 Seher T. Nevşehir

Bir buçuk ay önce modamerve adlı internet sitesinden 169,90 tl'lik kaban siparişi verdim ürünü beğenmeyip iade ettim ama hala para iadesini gerçekleştirmediler. Geçen hafta müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede para iadesinin gün içerisinde gerçekleşeceği söylendi fakat hala para iadesi yok. Şu an müşteri hizmetlerini de açmıyorlar.

Okunma : 2578
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (19)

Arzu B. 1 Temmuz 2019

Mart ayında iade ettiğim ürünün 5 aydır parasini iade etmediler, ne yapabilirim acaba, modamerve'yi nereye şikayet edebilirim bilemiyorum.

Cevap yaz 0 0
Selda Y. 19 Haziran 2019

Bir buçuk ay oldu iade gönderdim paramı hala yatırmadılar bu nasil bir ticarettir arıyorum sıra gelince telefon kapanıyor, aldığıma alacağıma pişman oldum, tavsiyem kesinlikle kimse bu siteden alışveriş yapmasın, modamerve milletin parasının üstüne yatıyor.

Cevap yaz 0 0
Sümeyye İ. 10 Haziran 2019

Modamerve'den bir ürün sipariş ettim yanlış ürün geldii aynı gün içinde kargoya verdim ve 2 ay oldu hala iade yapacaklar, neredeyse her gün arıyorum iade olacak gün içinde diyorlar ama nafile, tüketici hakkımı kullanıp mahkemeye vereceğim doğrudur böyle bir hakka sahibpsiniz diyorlar ama hiç icraat yok resmen aptal yerine koyuyorlar veremeyiz mahkemeye sanıyorlar, o para haram olsun yazık günah.

Cevap yaz 0 0
Seval S. 3 Mayıs 2019

Çok kötü bir firma, 1 ayı geçti hala para iadem yapılmadı, hep yalan söylüyorlar yalancılar. Tavsiyem kesinlikle Modamerve'den alışveriş yapmayın, her aradığımda utanmadan yalan söyleyip bizi oyalıyorlar, düpedüz d-andırıcılık, haram olsun.

Cevap yaz 0 0
Güler N. 12 Nisan 2019

Bir aydır para iadesi yapmıyorlar her seferinde aynı şeyi söylüyorlar, yasal yollara başvuracağım. Tavsiyem kesinlikle kimse alışveriş yapmasın d-andırıcı bir site yalan söylüyorlar.

Cevap yaz 0 0
Burcu U. 12 Nisan 2019

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, para iadesi bir aydır yapmıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Öznur Y. 12 Nisan 2019

Modamerve adlı kazık bir siteden alışveriş yaptım 4 ürün aldım 3 tanesini geri iade rttım ama bir buçuk ay oldu iademi yapmadılar. Tavsiyem sakın hiç kimse modamerve'den alışveriş yapmasın biz yandık siz yanmayın. Haram zıkkım olsun oradaki bütün çalışanlara.

Cevap yaz 0 0
B. 4 Nisan 2019

Modamerve sen nasıl bir şirketsin bir-çok insanın para iadesini yapmakta çok mu zorlanıyorsunuz madem bu kadar zorlanıyorsanız bu işi yapmayın insanları da mağdur etmeyin işinizin hakkını verin, 1 ay oldu param iade edilmedi her gün aramama rağmen yarın diye oyalayıp durdular bizim çok yarınlarımız oldu ama paramız iade edilmedi.

Cevap yaz 0 0
Köksal B. 15 Mart 2019

6 aydır ne ürün geldi nede para iadesi alabildim, tavsiyem uzak durun bu firmadan.

Cevap yaz 0 0
Hatice G. 24 Ocak 2019

4 aydir iade ettigim kabanin parasini alamiyorum. Tavsiyem akli olan bu siteden urun almasin rezillik baska da bir sey değil.

Cevap yaz 0 0
Eti Gıda Her Ürününüzde Bir Kusur Bir Hata Var Pronet Güvenlik Sözleşme İptali Yapmıyor