Modamerve.com Para İadesi Yapmıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 122294   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Modamerve.com Para İadesi Yapmıyor

30 Aralık 2017 19:32 Seher T. Nevşehir

Bir buçuk ay önce modamerve adlı internet sitesinden 169,90 tl'lik kaban siparişi verdim ürünü beğenmeyip iade ettim ama hala para iadesini gerçekleştirmediler. Geçen hafta müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede para iadesinin gün içerisinde gerçekleşeceği söylendi fakat hala para iadesi yok. Şu an müşteri hizmetlerini de açmıyorlar.

Okunma : 2245
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (15)

Güler N. 12 Nisan 2019

Bir aydır para iadesi yapmıyorlar her seferinde aynı şeyi söylüyorlar, yasal yollara başvuracağım. Tavsiyem kesinlikle kimse alışveriş yapmasın d-andırıcı bir site yalan söylüyorlar.

Cevap yaz 0 0
Burcu U. 12 Nisan 2019

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, para iadesi bir aydır yapmıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Öznur Y. 12 Nisan 2019

Modamerve adlı kazık bir siteden alışveriş yaptım 4 ürün aldım 3 tanesini geri iade rttım ama bir buçuk ay oldu iademi yapmadılar. Tavsiyem sakın hiç kimse modamerve'den alışveriş yapmasın biz yandık siz yanmayın. Haram zıkkım olsun oradaki bütün çalışanlara.

Cevap yaz 0 0
B. 4 Nisan 2019

Modamerve sen nasıl bir şirketsin bir-çok insanın para iadesini yapmakta çok mu zorlanıyorsunuz madem bu kadar zorlanıyorsanız bu işi yapmayın insanları da mağdur etmeyin işinizin hakkını verin, 1 ay oldu param iade edilmedi her gün aramama rağmen yarın diye oyalayıp durdular bizim çok yarınlarımız oldu ama paramız iade edilmedi.

Cevap yaz 0 0
Köksal B. 15 Mart 2019

6 aydır ne ürün geldi nede para iadesi alabildim, tavsiyem uzak durun bu firmadan.

Cevap yaz 0 0
Hatice G. 24 Ocak 2019

4 aydir iade ettigim kabanin parasini alamiyorum. Tavsiyem akli olan bu siteden urun almasin rezillik baska da bir sey değil.

Cevap yaz 0 0
Sara D. 3 Ocak 2019

Tavsiyem sakın bu siteden hiç bir urun istemeyin rezalet, 5-6 ay önce iade ettiğim urunun parasını henüz yatirmadilar, şimdi şikayette bulunacağım, param haram zehir zıkkım olsun.

Cevap yaz 0 0
Merve Ç. 25 Kasım 2018

3 aydir elbise iade ettim param henuz yatmadi, sikakette bulunup hakkimi istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Fatıma T. 18 Kasım 2018

Tavsiyem asla ama asla almayın bu siteden ürün. Neredeyse 1 ay olacak halen iade gerçekleştirmediler. Her kuruşum haram zıkkım olsun zerresine kadar çıksın. Yarın hakem heyetini arayacağım.

Cevap yaz 1 0
Burcu Y. 27 Ekim 2018

Bundan 5-6 ay önce bir ürün satın aldık. Ürün beden'den dolayı olmadığı için iade olarak geri gönderdik. Ücret iade edileceği söylendiği halde iade edilmedi. Bunun üstüne modamerve ile iletişime geçerek iade istedik. Ertesi gün iade edileceği söylendi. 1 hafta geçmesine rağmen hala iade edilmeyince tekrar aradık. Iadenin yetişmediği iade edileceği söylendi. 5-6 ay geçmesine rağmen hala iade gerçekleşmedi.

Cevap yaz 0 0
Eti Gıda Her Ürününüzde Bir Kusur Bir Hata Var Pronet Güvenlik Sözleşme İptali Yapmıyor