Modanisa.com Almanya'dan Ürün Sipariş Verenler Dikkat
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 85389   Durum : CEVAPLANDI!
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Modanisa.com Almanya'dan Ürün Sipariş Verenler Dikkat

25 Kasım 2015 15:58 Emine T. Yurt dışı

Modanisa.com; Öncelikle sipariş hattı, sabit hat gibi değil, ekstra ücretlendiriliyor. Bunun farkında olun, yani mail yoluyla siparişi verin şayet eminseniz. Almanya'da bendenler farklı, almanya bedenine bakarak bir veya iki beden büyük sipariş verin, benim gibi zor durumda kalmayın. Abiye 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekiyor, dönüş kargo bedeli size ait. Ben 8 euro bir kilo altında olan elbiseye ödedim, packchen olarak gittİ, bu şekilde elinizde bir belge olmuyor. Ben bunu maalesef fark edemedim. Elimde başka postanın kağıdı mevcuttu, ben de paketi için sandım. Lafın kısası elinizde muhakkak bir paket no olsun. Benim paketim varmamış, kimse ilgilenmiyor. Çok mağdurum, kimsenin umrunda değil.

Okunma : 4040
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Emine T. 7 Aralık 2015

Iki ay sonra gönderdigim iade paketim bana geri döndü. Ne tuhaf ki adres dogru. Neden modanisaya ulasmadi mechul. Bence onlarin isine gelmiyor paketi kabul etmek. Bu durumda alıcı borclu ve ödemek zorunda kaliyor. Bence bu bir taktik. En iyisi hic siparis vermemek yada iade etmeyeceginiz birseyi siparis vermek. İade söz konusu olmuyor.

Cevap yaz 1 0
Ziraat Bankası 300 Liraya 80 Lira Hesap İşletim Ücreti Kesilir Mi Tupperware Üründen Memnun Değilim Değiştirmek İstiyorum