Mood City Club Profesyonel Olamamış Bir Salon
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 84110   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Mood City Club Profesyonel Olamamış Bir Salon

2 Kasım 2015 08:11 Sanane S. İstanbul

Profesyonelliği olmayan, insan ilişkilerinden yoksun bir salon! Salon yöneticisinin bir müşteriye nasıl davranılması gerektiğini öğrenmemiş kişilerin salonuna o kadar para verip giderken bir kere daha düşünmenizi öneririm. Yöneticiyim diye ortalıkta dolaşan kişilerin satış danısmanını kullanarak müşteri, yönetici ile iletişime gecmek istediği halde saygısızca müşteriyi geri cevirerek iş yapabilmesi hangi profesyonelliğe sığar.

Okunma : 4091
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Tuba Y. 26 Kasım 2018

İki hafta evvel üyeliğimi feshettim, yeni gelen knock out hocası çok saygısız, bu saygısızlığı yönetim de korumakta, vale servisi var ama görevlinin memnuniyetsiz suratını çekeceksiniz, sanki salonun sahibi gibi davranmakta, program göstermeye hoca bulamadım, ölçüm yaptırmak için hoca rendavusuna gelmedi.

Cevap yaz 1 1
Yılmaz D. 15 Ağustos 2018

Çalışanın maaşını bile vermeyen bir kurum hak yemek adetlerinde var, yöneticileri rezalet.

Cevap yaz 2 2
Ecem K. 27 Mart 2018

Gercekten gelirken tekrar tekrar dusunmeniz gereken bir salon. Hocaları desen surekli yakana yapısır senden para sömürmeye calısırlar, yok dersin anlamazlar bir daha bir daha. Bir keresindede misafir getirdigim bir arkadasımın 300 liralık yeni nike sortunu boxer sanıp atmıs bir temizlik gorevlisi var tabii ve bunu dogru duzgun telafi etmekten bile yoksun olmalari, iç çamasırlarının atılıp atılmama mevzusundan bahsetmiyorum zaten. Sanki ilk kez salona gidiyoruz bize kural ogretiyolar. Kotu bir spor salonu.

Cevap yaz 1 3
Hasan N. 2 Eylül 2017

Gidilebilecek en berbat salon. Yagmur yağar kapatirlar, bayram olur 4 gün kapali olur, yonetim Allah'a emanet zaten, herkes yoneticiyim diye gezer ama toplasan 3 kisi calisiyordur. Uye olurken 50 defa düsünun sonra tavsiyem uye olmayin derim.

Cevap yaz 1 3
Bosch Elektrikli Süpürgenizi İstemiyorum Artık Türk Telekom Şikayetçiyim Paramı Ödemiyor