N11.com Sitede Olmayan Ürün İlanı

Panasonic kx-p1150 a4 9 pin 80 kolon 240cps paralel (1+3 baskı) nokta vuruşlu yazıcı. Madem elinizde olmayan ve reddeceğiniz üründür, neden siteden kaldırmıyorsunuz ilanı.

Bu yaptığınız ticarete ve müşteriye saygı ilkelerine uymuyor. Ki öğlenden sonra reddedildi maili gelmiş olmasına rağmen halen aynı ilan sitede durmakta. Amaç nedir?

Bu durum tarafınızca düzeltilmedikçe ve taahhüt ettiğiniz ürünü taahhüt ettiğiniz fiyata tarafıma göndermeyecekseniz bu durumda bu; sitenizden ilk ve son alışverişim olacak ve bu olay tüm çevreme ve gerekli internet sitelerine aktarılacaktır. Acil cevap bekliyorum.

Bu yazıyı kendilerine yazmak istemiştim ancak kendilerine ulaşabileceğimiz bir mail adresleri bile bulunmuyor sitelerinde. İlanını verdikleri ve sattıkları ürüne 2 saat sonra yok diyebiliyorlar ama 8 saat sonra baktığımda aynı ilan hala sitede. Saygılarımla

Gönderen: Fırat C.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
N11.com .

Sayın F.Ceviziş

n11.com Müşteri Hizmetlerine 7/24 dilerseniz 08503330011 numaralı hattan, dilerseniz de yardım sayfamızdan ulaşarak destek alabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi iletmeniz halinde gerekli kontroller sağlanarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.

n11.com Müşteri Hizmetleri

Eylül 13, 2013
Kategori : Alışveriş
Yorum : 1
Okunma : 683
Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Bir öğrenci olarak benden habersiz hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan alınan ücretten şikayetçiyim. Birçok bankada öğrencilerden hesap işletim ücreti alınmıyor ki vakıfbank gibi ‘ha..
Same Frutteto Classic 3 Traktör Arızası
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
18.07.2014 tarihinde yetki bayisinden almış olduğumuz same frutteto classic 3 marka traktör alındığının ilk gününde mazot otomatiğindeki bir arıza nedeniyle kullanım dışı kaldı. Böylesine pahalı ve av..
Bosch Bulaşık Makinesinden Memnun Değilim
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
Bosch bulaşık makinesini 4 ay önce aldım, çalışma halinde duruyor ve 8 saat yıkama devam ediyor. Servisi geldi aynı arızayı gördü ve firmaya iletti ama firma nedense değişim yapmıyor. Serviscilerin su..
Ustalarmotorsiklet.com Hizmet Sıfır
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
Ben 32 yaşındayım, bu yaşıma kadar böyle esnaflık görmedim. Bir hafta öncesi 100 tl kapora verip 2 gün sonra gelecek denen motorsiklet şipariş ettim, pazartesi geçti cuma oldu gelmedi. Aradım akşam ge..
Pegasus Havayolları Köln İstanbul Edremit Uçuşları
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Havayolu
Son 1 ay içerisinde 3 çocuğum uçtu, İstanbul aktarmalı uçuşlarda bir sorumsuzluk yaşanıyor. Köln’den İstanbul’a geliyor bagajınızı alıp Edremit uçuşunuzu yapmak için 1 saat zaman konmuş ye..