Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Nar Sağlık Hizmetleri

29.08.2013 GÜNÜ, 12:15 İTİBARI İLE, 08504800405 NO.LU TELEFONDAN ARANARAK, ADININ SERKAN OLDUĞUNU , NAR SAĞLIK HİZMETLERİ HUKUK BÜROSUNDAN ARADIĞINI SÖYLEYEN BİRİ TARAFINDAN ARANDIM.

2012 NİSAN AYINDA ARANDIĞIMI, SAĞLIK SİGORTASI YAPTIRMAYA ONAY VERDİĞİMİ, SES KAYITLRIMIN BULUNDUĞUNU,(dinletin o zaman dediğimde; ancak mahkeme kararı ile olur dedi!) İLK YILI ÜCRETSİZ OLAN SİGORTANIN, ÜCRETLİ 2. YILINA DAİR 248 LİRALIK ÖDEMEM BULUNDUĞUNU, ÖDEMEDİĞİM TAKTİRDE, HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAKLARINI SÖYLEDİ.

BEN KESİNLİKLE BÖYLE BİR ANLAŞMA YAPMADIM. AYRICA; ŞAYET BÖYLE BİR ANLAŞMA OLSA BİLE, POLİÇE YOK, ÖDEME PLANI YOK NASIL SİGORTALI OLABİLİRİM DEDİM. O DA: MUHAKKAK ARANMIŞINIZDIR AMA ULAŞILAMAMIŞTIR DEDİ.

30.08.2013 TE 14:29 da TEKRAR AYNI ŞAHIS AYNI NUMARA İLE ARADI KARARIMI SORDU. KESİNLİKLE ÖDEME YAPMAYACAĞIMI, HAKLARINDA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIMI SÖYLEDİM. O DA MAHKEMEDE GÖRÜŞÜRÜZ DEDİ VE TELEFONU KAPATTIM.

31.08.2013 PAZAR GÜNÜ, 14:25 te BU SEFER 08502253333 NO.LU TELEFONDAN ARANDIM. YİNE AYNI KİŞİLER OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK AÇMADIM. BUGÜN SAVCILIĞA BAŞ VURACAĞIM. ŞİKAYETÇİYİM. DİĞER MAĞDURLARA TAVSİYEM: SAKIN İNANMAYIN, TEHDİTLERE BOYUN EĞMEYİN.

Gönderen: M. ERŞAN
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (4)
A.

Bunlar beni de aradı. anlaşmada bulunan imzamı faxlayın göreyim deyince şaşırdılar ve vazgeçtiler. kesinlikle kanmayın.

.. Melek

Nar hizmetleri diye bir firma beni sürekli arayıp yok 249 lira poliçe iptali için diyor. bir kaç kez cahillik yapıp ödedim ama ardı arkası kesilmedi yine arıyorlar, ödeme yapmazsam misliyle ödeyeceğimi beyan ediyorlar ve sağlıkla ilgili hiç bir şey kullanmadım, imzalamadım. bana diyorlar ki ses kaydınız var kredi karti bilgilerini istiyorlar, bir de değişik telefon numaralarından arıyorlar. bu firma bilsin ki asla ödeme yapmıyacağım ve bu gibi firmaları da savcılıktan hariç meclise kadar çıkacağım. bizim gibi cahil, bakıma muhtaç garibanları sömürmeye çalıçtıkları için.

.. Recep

Beni de aynı şekilde aradılar, kimdir bu nar sağlık hizmetleri, savcılığa mı gitmek gerek.

.. Elifkadriye.h.

15.04.2014 saat 12.00′de aradılar nar saglıktan. Duygu hanım bana geçen sene 04.11.2013′te başlamış olduğunuz sigortanızın 04.11.2014′tesona erdiğini, devam etmek için okeylemenizi istiyoruz dediler. Ben böyle birşey yaptığımı hatırlamadığımı söyledim, bana sizin referans gösterildiğiniz 1 sene ücretsiz faydalandınız 2 sene faydalanacağınız zorunludur eğer ki iptal etmek isterseniz 299 tl ödemeniz halinde dosya kapatma parası 1500 tl ödeyeceksiniz dediler beni icra yoluyla korkuttular. Ben de hayır böyle birşey olamaz dedim, elif hanım ozaman 359 tl ödeyerek 2 sene boyunca sigortalanacaksınız sizce cazip değil midir deyip durdu, ben kabul etmiyorum dedim telefonu kapattım ve tekrar aradılar meşgule düşürdüm. Abartmıyorum sekiz kere bu işlem devam etti dokuzuncuda açtım ve tekrar tekrar kibarca mağdur ettilerr ve kredi kartımdan bu parayı tahsil ettiler. Beni mağdur edip bu duruma getirdiler şikayetçiyim. Savcılığa ve tüketici haklarına şikayet edeceğim, siz de yanlışa düşmeyin.

Eylül 02, 2013
Kategori : Şikayet.com
Yorum : 4
Okunma : 2.099
Finansbank Cardfinans Nakit Kart Aidatı
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Finansbank cardfinans nakit kartım var, alırken kart aidatı yok taksit yapan banka kartı dediler, aldım. Bu kartı sadece bir kere kullandım kullanmaz olaydım. Bir sene içinde 225 tl borç çıkardılar. F..
İş Bankası Kredi Kartı Eksik Limit Sorunu
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
İş bankası kredi kartımda 300 tl eksik limit gözükmektedir. Yapmış olduğum iki adet 150′şer liralık işlem toplamda 600 lira olarak yansıtılmış ve bu sebeple kartımda para olduğuna güvenerek benz..
Asus Laptop Çok Yavaş Çalışıyor
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bilgisayar
Asus marka bir laptop aldım, laptopumu sadece pdf, mp3 ve film aracı olarak kullandım. Performansından zaten paramın karşılığını alamadığımdan şüpheleniyordum fakat ihtimal vermemiştim ta ki bir gün b..
Vizyon Kurye Mesa Kurye Galaxy S4 Mağduriyeti
Nisan 16, 2014
|
Vizyon kuryeden cep telefonu aldım ama gönderilen telefon benim istediğim telefon değil. Galaxy s4 istedim ama gold mobile ve xperia x-3 geldi. Kapıda 199 tl nakit ödeme yaptım. Mağduriyetimin gideril..
Finansbank Kredi Kartına Çok Yüksek Faiz Uyguluyor
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Ben emekli bir vatandaşım. Finansbank’tan almış olduğum kredi kartına istinaden 300 tl limiti olan bir kmh hesabı açıldı bana. Geçen ay 75 tl bu ay da 120 tl’lik bir kesinti yaptılar. Ne şube, n..