North-face.club/site Ucuz Çin Malı Ürün Gönderiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 113906   Durum : CEVAP BEKLİYOR

North-face.club/site Ucuz Çin Malı Ürün Gönderiyor

10 Ağustos 2017 00:14 Şuayb M. İstanbul

North-face.club/site adlı sitede 150 tl'ye north face marka ayakkabı sattığını ilan ediyolar ve müşteri hizmetleri sizi arayıp ürünlerin ihraç fazlası ve orjinal olduğunu teyit ediyor ancak kargoyla ucuz çin malı ayakkabı gönderiyolar ve müşteri hizmetleri diye verdikleri numara cevap vermiyor, ayrıca ürünlerin ilan edildiği facebook sayfasına da ürünlerin orjinal olmadığını yazdığımda tüm yorumlarımı silip üstüne bir de beni engellediler. Lütfen dikkatli olun ve bunlara imkan vermeyin.

Etiket : North-face.club/site Okunma : 5995
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (8)

Halil İbrahim K. 10 Şubat 2018

Kargocular ayrı d-andırıcı firma the-north-face-clup ap ayrı d-andırıcı ulaşamadım ulaşım yöntemi olarak da tekrar sipariş verdim aradılar beni sipariş teyit etmek için ondan sonrası malum açtım agzımı yumdum gözümü ama bitmedi tüketici hakem heyetine varana kadar.

Cevap yaz 0 0
Yasemin A. 7 Şubat 2018

Çok teşekkürler az daha alacaktım.

Cevap yaz 0 0
Meryam T. 15 Ocak 2018

tr. Nortface.com diye bir site buldum, çok ucuz ürünler ayakkabı 350-500 tl şaşırdım ama şüpheli davrandım biri duydu mu bu siteyi ben ilk defa duyuyorum, bir de yazıyor havale 261 tl bu site de d-andırıcı mı anlayamadım gitti.

Cevap yaz 0 0
Deniz B. 18 Ocak 2018

Kesinlikle d-andırıcılar.

Cevap yaz 0 0
S. 28 Ekim 2017

Bunlar aras kargo ile ortak bence, tle nort gece clup'la ikisi de s..tekarlar aradıkları numaraları bile açmıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Mert M. 15 Ekim 2017

Sevgili arkadaşlar yıl olmuş bilmem kaç hala neyi tartışıyorsunuz. Tipik akıllı kafasında hateket edip kazıklanıyorsunuz. 550 tl'ye goretex olan modeli 150 tl'ye alma gibi bir şansınız yoktur. Sonra da sızlanıyorsunuz. Aynı h.sızlıgı iphone için de yapıyorlar bir çok sitede. Kendi düşen ağlamaz.

Cevap yaz 1 0
Hulki K. 19 Eylül 2017

The North-face.club zarar görenlerden biri de benim, ne yazık ki talep ettiğim ürün ile (M Ultra 110 Gtx Red) bana gönderilen ürün birbirinden çok farklı, 41 no istedim gönderilen spor ayakkabı 45 no. İlk kez başıma bu geliyor, mevcut 850'li tlf no'dan kendilerine ulaşmak mümkün değil. En son taşıyıcı aras kargo ile iletişime geçtim, şayet onlardan da net bilgi alamazsam bu yarın C.Savcılığına her iki kuruluş için de suç duyurusu ve diğer yasal tedbirlerin alınması konusunda girişimlerde bulunacağım. Lütfen bu komediye bir son verilsin. Bu k.pazelik hiç kimsenin yanına kar kalmaz elbette. Ödemiş olduğum 150 tl derhal geri iade edilsin.

Cevap yaz 2 2
Özgür A. 15 Ağustos 2017

Ben de dün sipariş verdim aynı siteden. Bugün çin malı lacoste çıktı kutudan kargoyu kabul etmedim geri yolladım. Telefonu açmıyorlar.

Cevap yaz 3 2
Hakan Y. 15 Ağustos 2017

The-north-face.club sitesinden kırmızı north face ayakkabı sipariş ettim. Kargoyu açtığımda beyaz lacoste bir ayakkabı ile karşılaştım. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor. Facebook üzerinden durumu mesaj attığında da sayfadan engellendim. Net şekilde d..andırıcı gibi hareket ediyorlar. Kesinlikle almayın tavsiyem.

Cevap yaz 2 2
Akbank Yurtdışından Arıyorum Müşteri Temsilcisiyle Görüşemiyorum Türk Telekom Tivibu Zorla Paket Pazarlıyor