Öz Erciş Seyahat Kalitesi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 67359   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Öz Erciş Seyahat Kalitesi

24 Eylül 2014 17:43 Hakan D. Adana

Tüm bunlar tek seyahat sırasında oluyor. Bilet almak için gittiğimde koltuk numaramın değişmesi ve bilette belirtilen tutardan 5 tl fazla ücret alınması, otobüse bindiğimde koltuk numaramın değişmesi, otobüsteki yoğun ter kokusu ve bunun için bir şeyler yapılmaması. Gaziantep’e geldiğimde yaşadığım koltuk değiştirme sorunu, Gaziantep otogarında aracın Şanlıurfa otogarına girmeyeceği söylenerek aracımın değiştirilmesi, değişim yaptığım aracın molasız Şanlıurfa’ya gideceği yanıltmaları. Tüm bunların üstüne görevli kaptanın tavır tarzı.

Etiket : öz erciş seyahat şikayetleri öz erciş seyahat yorumları öz erciş seyahat kalitesizliği öz erciş seyahat sorumsuzluğu Okunma : 2558
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (17)

Adem K. 7 Eylül 2018

Hayatımda bu kadar rezil firma görmedim anlayış yok cahillik diz boyu muavinden su bile isteyemiyoruz bizi dövecek nerdeyse klimalar bozuk servis yok kulaklık yok.

Cevap yaz 0 0
Umit A. 14 Temmuz 2018

Bu kadar rezil bir firma görmedim kalitesiz mazot aldıklarından dolayı mazot filtresi dolmuş ve araç arizalandi 3 saat oldu hala hareket yok hala takviye araç yok kendi kendilerine birşey yapmaya calisiyorlar.

Cevap yaz 0 0
Ümit A. 19 Temmuz 2018

Tamirci geldi para fazla istedi diye gönderdiler 45 tane yolcu o kadar bekledi son derece kalitesiz ilgisiz bir firma 5.saat sonunda ite kaka çalıştırdıkları araç sonunda yola cikti.

Cevap yaz 0 0
Kübra M. 4 Temmuz 2018

Dünyanın en rezil firması olabilirsin! Az önce yaşadığım olayı anlatmak istiyorum. Yolcu ile şöför arasındaki iğrenç muhabbet, yolcuyla bir anda tartışmaya başladılar şöför ve muavin etrafa küfürler savuruyor otobüsün yarısından çoğu kadın. Birbirlerine şideet uyguluyorlar. Ne hakları var buna. Şöförün benimle azarlar gibi konuşması cabası. Peki muavin, ona gelmiyorum bile, kavga sırasında otobüsün tavanına vuruyor. Şu an hala yolculuğum devam ediyor asla ama asla tekrar yolculuk yapmayacağım tek firma. Otobüs hareket haline geçtiğinden beri lanet ediyorum nerden bindim diye. Ben mağdur oldum siz olmayın. Kimse ihtiyaç duymasın bu firmaya bence. Umarım bir an önce kapanır gider bu firma. Böyle çalışanları olan firmaya ne denilebilir.

Cevap yaz 0 0
Mustafa B. 8 Şubat 2018

Arabanız güzel hoş ama yolcuyu yarı yolda bırakarak mağdur ediyor normalde Van'a gitmesi gerekiyorken Erciş'te bırakıyor madem öyle yapacak Van'a bilet keserek insanları mağdur etmeyin.

Cevap yaz 0 0
Muhsin Ç. 3 Şubat 2018

Ben Muhsin Ç. ankara'dan bindim van'da ineceğim saat 17.00'de bindim Ankara'dayım bindiğim gibi muavine dedim ben hastayım klimayı kapat soğuk hava geliyor ama hiç takmadı 3 kere tekrarladım sonra kapattı yarım saat sonra tekrar klima acıldı ve soğuk hava yine geldi sonra şoförle konuştum ben kalp hastasıyım soğuk hava acmayın dedim bir süre sonra yine actım ve size diyorum bana bir şey olursa siz sorumlusunuz.

Cevap yaz 0 0
Buket M. 10 Kasım 2017

Tavsiyem aklı olan binmez. Otobüs firması değil dolmuş mübarek, km başı duruyor millet ayakta şaka gibi, sanki hic bitmeyecek bir yolculuk gibi.

Cevap yaz 0 0
H. 31 Ekim 2017

Konya'dan agrı'ya gitmek için bindiğim özer iş firma Aksaray'da bir mola verdi. Bundan sonraki molası Erzincan'a kadar mola yokmuş. Bukadar mesafe nasıl dayanılır. Haberiniz var mı. Yerliler arkadaşlar bu nasıl bir adaletsizlik. Bundan sonra bu firmayı hiç bir zaman tercih etmiyorum ve bu nedenle de hiç bir arkadaşıma önermicem paranla rezillik diye bu olsa gerek. Umarım yetkililer bir çare bulursanız sevinirim.

Cevap yaz 0 0
Melih A. 6 Ekim 2017

05.10.2017 tarihinde Erciş'ten manisa'ya seyahat eden 34 TB 8111 plakalı araç şoförü manisa istikametini değiştirip bizi yolda indirip İzmir'e gideceğini söyledi itiraz edince hakaret ve küfür etti böyle terbiyesiz insanlarla bizi muhatap ettiğiniz ve bu konuyla ilgili hakaret ve psikolojik şiddet gördüğüm için konuyla ilgili dava açılacak, yetkili kişi benimle mutlaka iletişime geçsin.

Cevap yaz 0 0
Serhat O. 5 Ekim 2017

05 Ekim 2017 istanbul'dan Erciş'e seyhat eden öz Erciş seyhat muavini yaptığı usulsüz hakaret yerinde olmayan kelimeler kullanıyor ben yolcu muyum calişani miyim belli değil olaya yetkili biri el atsin.

Cevap yaz 0 0
R. 25 Eylül 2017

Gerçekten rezalet bir şey şoförleri de mavinleri de, resmen sevmedikleri kalıyor, yetkili kişilerin bir an önce bu olaya el atmasını istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Turkcell Superonline 10 Gündür İnternet Nakli Yapmadı Zonguldak Üniversitesi Hastanesi Anestezi Bölümü