Öz Fedakar Elektronik Samsung Kayseri Servisi Mağduriyeti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 107044   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Öz Fedakar Elektronik Samsung Kayseri Servisi Mağduriyeti

23 Nisan 2017 16:59 Emrah K. Kayseri

Merhaba, Kayseri Samsung yetkili servis Öz Fedekar'da yapılan Samsung S6 telefonumun ekran değişiminden sonra ekranda şu an görüntü gidip gelme var vede ekran kendiliğinden farklı yerlere dokunuyor. Bu sorunu video ile kanıtladığım halde kabul etmeyen servis şimdi ise garantiniz bitti, ücretli ekran değişimi yapılması gerekiyor deniliyor. Ekran sorunu garanti varken oldu ve o zaman sorun yok diye iade edildi şimdi ise garanti yok deniliyor. Lütfen bununla ilgilenir misiniz? Gerekli yerlere mail atmak istiyorum.

Okunma : 1263
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Emre Y. 20 Şubat 2018

Samsung s7 edge telefonumum kırılan ekranını yenilettim orjinalinden daha güzel yapmışlar çok teşekkür ederim ellerinize sağlık Aksaray'dan selamlar.

Cevap yaz 0 0
Baykal C. 15 Temmuz 2017

Arkadaş siz nasıl bir fimasınız açıklar mısınız, faturasıyla geliyoruz çalışan bayanlar faturamızı geri vermiyor ve yarın geldiğimde faturam sırlara karışıyor şimdi benim telefonum çalınsa ben hangi belgeyle emniyete şikayette bulunacağım söyler misiniz bunun sebebi sizin firmanız inanın Samsung'dan sogudum daha bedava verseler kullanman sizi daha üstlere şikayet edeceğim.

Cevap yaz 0 0
Deniz Butik Paramı İade Etmiyor Ariston ermosifon Parça Değişimi