Özgürtaş Nakliyat Ankara Evden Eve Taşımacılık
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 36590   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Özgürtaş Nakliyat Ankara Evden Eve Taşımacılık

27 Nisan 2014 17:19 Burcu Ö.

Kurumsal zannettiğimiz, taşınma günü bir defa bile evimize uğramayan bir firma. Yaşadıklarımı hatırlamak bile istemiyorum.

Sorumsuzluklarından mı bahsedeyim, ne kadar baştan savma iş yaptıklarından mı (yatak bazamın içine ayakkabılarıyla bastılar, tek kullanımlık dedikleri kırmızı eşyaları sardıkları malzemelerin temizliğini tahmin bile edemezsiniz), monte ettikleri bir çok eşyamda sorun çıktığından mı!

Etiket : ankara nakliyat firması şikayetleri özgürtaş nakliyat ankara evden eve taşımacılık şikayetleri Okunma : 2892
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Gamze Sinem Ç. 13 Ağustos 2019

Rezalet bir firma. Asla söylediği işi yapmıyor ve daha fazla para istiyor. Sakin tercih etmeyin. Ambalaj yapmadılar. Kutu bile getirmemişler. Bant yok. Kendiniz paketleseydiniz dediler. Bu tavrı beğenmeyince vazgeçmek istedim ödeme yapmak zorundasın dediler. Taşırmaya mecbur kaldım. Bu hizmete asla bu ücret verilmemeli.

Cevap yaz 0 0
Sadun Ö. 3 Ağustos 2019

Özgürtaş nakliyat isimli firma ile armut.com denen site üzerinden 3850 tl’ye Ankara-Ayvalık evimi taşımak için anlaştık. Evimdeki eşyaları şöyle paketleriz böyle paketleriz şeklinde söz verdiler, her iki tarafta da modüler asansör kuracaklarını söylediler. Eşyalarımı rezalet şekilde paketlediler, beyaz koltuklarım kirlendi lekesi çıkmadı, gardrop parçasını kırdılar, avizemin parçasını kırdılar, evimin duvar kağıdına zarar verdiler. Ayvalık’ta asansör kurmak için ekstra 350 lira istediler, 3 adet değerli yağlı boya tablomu kaybettiler ve bütün bunlar için yapmadıkları sigortadan talep edersiniz gibi laubali cevap verdiler, bu arada 4000 tl aldılar, eşyanızın değeri yoksa bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Cevap yaz 0 0
Özgürtaş N. 20 Aralık 2014

Hanfendi, sizden ricam şikayetinizi kaldırın, firmamız olarak sizi dikkate aldık, sizden özür diliyoruz. Saygilarımızla. Özgürtaş Nakliyat

Cevap yaz 4 0
Ahmet A. 28 Haziran 2014

Hiçbir şekilde aldıkları parayı hak etmeyen, eşyaları sürüyerek taşıyorlar. Yırtılan eşyayı gösterince sorumsuzca seninki az yırtılmış diyor, aldığınız para helal olmasın.

Cevap yaz 2 8
Global Elektronik Pazarlama Cep Telefonu Mağduriyeti Vitrin Bizz Ürün Değişim Sorunu