Pegasus Haksız Yere Uçuşa Kabul Edilmeme
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 7744   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Pegasus Haksız Yere Uçuşa Kabul Edilmeme

23 Kasım 2013 08:46 Beril D.

Öncelikle Pegasus Plus üyesi olup şimdiye kadarki uçuşlarımdan son derece memnun olmama rağmen, gerekleri yapılmadığı halde bu şikayetimden sonra ailem de dahil olmak üzere bu havayolunu tercih etmeyeceğimizi bildirmek istiyorum. Pegasus ile yukarıda belirtilen uçuş numarasıyla ve 7M0H** rezervasyon numarasıyla, bugün İzmir Havalimanı’ndan İstanbul’a gelmeye çalışan seksen beş yaşındaki babam, uçak doldu gerekçesiyle uçak kapısından geri çevrildi. Elinde bileti olmasına ve check-in işleminin de tam olmasına rağmen, aşırı kapasite nedeniyle uçağa alınamadığı belirtildi.

Etiket : pegasus şikayet hattı pegasus bilet şikayet pegasus tüketici yorumları pegasus plus üyeliği pegasus yolcu hakları şikayet pegasus çağrı merkezi pegasus şikayet yönetimi Okunma : 2647
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (6)

Ümran K. 14 Temmuz 2019

11.07.2019 Ağrı, İzmir havalimanına bilet aldım, ucustan saatler önce orada bulunmamıza rağmen kuyruk çok uzun personel yavaş uçusa cok az bir zaman var daha cok insan vardı islemi yapılacak ve biz son 6-7 kisi islemimiz yapildi ucus alanina ciktik, pilotun bizi kabul etmediği uçağı kapatacağinı söylemesi üzerine oradaki görevliler itiraz etti pilota telsizden. Benim çocuklarim basladi ağlamaya ne olursunuz bizi birakmayin demesi üzerine oradaki personelden birisi bizim son islemlerimizi yaptı ve biz nasil kosuyoruz görmeniz lazımdı. Bir an kalbimi hissetmedim tabi çocuklarimi düsünün bir de nasil firmasiniz Şimdi bana bunun hesabını kim verecek, orada cocuklarimdan birisine bir sey olsa düsünün yani.

Cevap yaz 0 0
Muhammet Y. 20 Haziran 2019

Merhaba, pegasus'tan bilet aldım uçuşa 1 saat vardı eşimle çocuklarımı uçağa almadılar bu pegasus firmasının dini imanı para olmuş tekrardan bilet aldırdılar bana 486.70 tl'ye iptal edilen bilet istanbul adana saat 16.30 hareketti biz 15.30'da geldik sıraya girdik almadılar yolcuların adı fikriye n. y. asya y. aras muhammet y. ben hakkımı mahkeme yoluyla alacağım pegasus firmasından ve orada sabiha gökçendeki v-oş kızlara nasıl konuşacağını onlara öğreteceğim.

Cevap yaz 0 0
Mustafa A. 19 Mayıs 2019

Uçuşa 45 dakika kala beni ucağa almadılar, cok mağdur durumdayım, lutfen.

Cevap yaz 0 0
Nizamettin P. 4 Ağustos 2018

Havaalanına uçuşa 50 dakika kalmasına rağmen kapıların kapanmasını gerekçe göstererek almayıp bir sonraki uçuşun bileti sattılar. Oysa ki uçuş da 20 dakika tehir olmuşken. Uçuş günü 3 Ağustos 2018. Uçuş saati 20.55 İstanbul'dan Sivas'a olan uçak. Pegasus sistemi ve tüm Sabiha Gökçendeki çalışanlarından şikayetçiyim. Bunların herşeyi para olmuş

Cevap yaz 0 0
Yüksel O. 14 Mayıs 2018

Sabiha gokcen havalimanından Almanya duseldurf'a uctum bagajımda 5 kg fazlalık vardı odemeye gittim benden 155 tl alındı kilo fiyatını sordum yetkiliye bana 6 euro denildi 5 kilo toplam fiyatı 30 tl yapıyor dedim oradan yetkili cevap vermedi ve kızarak ayrıldım, bu konuda sikayetciyim ve kac para tutuyor ise geri kalan parayı tarafıma iadesini istiyorum yoksa yasal haklarımı kulanırım bu konuda hassasiyetinizi önemle rica ederim.

Cevap yaz 0 0
Nurten Ü. 18 Temmuz 2016

10.07.2016 tarihinde 07.35 uçağımızı İstanbul Ankara Esenboğa uçuşumuzu banko elemanı bile bile engelledi, sonra 17.35 uçağına erteledi, bunlar yetmezmiş gibi yanımda 93 yaşındaki annemi araba taşıyan eleman dış hatlara götürüyor. Arabadan bana teslim etmeden arabayı alıp annemi ayakta bırakıp gidiyor, kadının ayakta duracak hali yok, bu arada ben annemi iç hatlar çıkışında bekliyorum eleman dış hatlara çıkarmış tam bir rezaletti. Annem ölebilirdi, kesinlikle yanlış yapan elemanlar hakkında şikayetçiyim. Bu böyle kalmayacak, gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Cevap yaz 3 0
Turkcell Superonline 18 Senelik Abonesi İle Alay Ediyor Cadde Pazarlama S4 Reklam Mağduriyeti