Phablet Shield iPhoneX Cep Telefonu Kaplama Kandırmacası
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 121695   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Phablet Shield iPhoneX Cep Telefonu Kaplama Kandırmacası

17 Aralık 2017 16:29 Onur B. İstanbul

Yüksek bir ücret karşılığı phablet shield isimli firmadan yeni iPhoneX tlf 360 derece kaplattım. Ürünlerinin ömür boyu garantili olduğunu ve ürünlerinin arkasında olduğunu söyleyen bu firmaya itibar etmeyiniz tavsiyem. Ürün 7 gün sonra kalitesizliği ortaya çıkardı, ekran kaplaması açıldı ve açılmayan yerlerde baloncuk şeklinde şişkinlikler oldu. Akasya avm içinde olan firma ürünlerini fatura ve garanti belgesiyle beraber götürüp, bu üründen memnun olmadığımı ve ücret iadesi istediğim (mevcut bulunan tüketici kanunu ve ilgili koruyucu yönetmeliklerden gelen yasal haklarımı kullanmamak istediğimi bildirdim) halde iadeyi reddettiler ve hiç bir şekilde ücret iadesi yapmayacaklarını açıkladılar. Burdan herkesi uyarmak isterim, ürün kalitesiz ve başarısız daha da kötüsü uygulayan firma birinci derecede s..tekardır. Garantinin hiç bir şekilde karşılığı yok (kırılma veya ürünlerde hasar oluşursa garanti kapsam dışı diyorlar). Bu s..tekarlara paranızı kaptırmayın.

Okunma : 3377
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Levent Ö. 6 Eylül 2019

Hayatımda bu kadar enayi yerine konmamıştım. Hayat boyu garantili kaplama deyip 15 gün içerisinde deforme olmuş kaplama için toz girmiş diyerek tekrar kaplamak için para istediler. Sokağa atacak paranız varsa ve sinirlerinizi bozmak istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

Cevap yaz 0 0
İzzet Burak T. 25 Ağustos 2019

360 kaplama tamamen aldatmaca, 130 lira alıp ömür boyu garanti veren sonra 2 ay bile kullandıktan sonra her seferinde 50 lira verdiğiniz koca bir para tuzağı.

Cevap yaz 0 0
  • KAMPANYA
Hepsiburada.com Eksik Parçalı Ürün Satışı Yapıyor Vailant Kombi Servis Hizmeti Sıfır