Pinky Pazarlama Nevresim Dünyası Diye İnsanları Kandırıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 133588   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Pinky Pazarlama Nevresim Dünyası Diye İnsanları Kandırıyor

6 Aralık 2018 14:06 Filiz M. Antalya

Pinky kozmetik tekstil ve taşımacılık hizmetleri, adı gecen firma "Nevresim Dünyası" adı altında internet üzerinden satış yapıyor. Nevresim dünyası ile hiç bir alakası olmadıgı anlaşılmıştır. Tavsiyem firmanın kendisine ve sattıgı mallara itibar etmeyiniz. Aradıgınızda da firma bilgilerine ulaşılamamaktadır. Konuyla ilgili asıl firma nevresim dünyası savcılıga suc duyurusunda bulunduklarını ilettiler.

Okunma : 648
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (21)

Dilara K. 17 Aralık 2018

Ben de 4 al 2 ödeden sipariş verdim paçavra geldi, yapabileceğimiz bir işlem yasal bir şey var mı, bileniniz var mı ya.

Cevap yaz 1 0
İpek K. 16 Aralık 2018

Arkadaslar bız de 4 al 2 öde kampanyasıyla 150 lira verip kapıda ödemeli d-andırıldık, üzerıne bır de kargoyu getiren çok süpheli ve aceleciydi, aras kargoyu da kınıyorum tavsiyem kimse bır sey almasın böyle d-andırıcı bır siteyle iş birliği yapmıs bulunuyorlar, cimer'e şikayet edin herkes etsin.

Cevap yaz 0 0
D. H. 15 Aralık 2018

Benim de aynı şekilde geldi, nasıl da kandıysam soyleyecek tek şey var, param haram zıkkım olsun.

Cevap yaz 0 0
Tarkan S. 15 Aralık 2018

Arkadaşlar, galatasaraylıyım ama fenerbahçe forması yollamışlar ulaşmıyorum, ama bu işin peşini birakmayacağım.

Cevap yaz 0 0
Nezehat O. 14 Aralık 2018

Aynı oyunu bana da oynadılar, birbirine eklenmiş bezlerden oluşan paçavra gönderdiler, 2 adet istemiştik aras kargoyla mısa elektronik'ten geldi 79.90 tl ödedim 2 saat sonra 2.koli de farklı ebatla geldi teslim almadım gönderici pınky kozmatik tekstil ismiyle geldi ikisi de aynı kişiler her gün onlarca kişi bu tuzağa düşüyor bu oyunda kargocular da sorumsuz davranıyorlar teslimden 3 dk sonra aradım ben sistemden düştüm yapacağım bir şey yok dedi kargoyu alırken irsaliye faturasız niye kabul ediyorsun gönderici tlf 012212121 böyle bir tlf no yok ama benden aldığın parayı kuzu kuzu ellerine sayacaksın içnden çöp çıktı çöp, bizim gibi binlerce kişi var sesini çıkarmayanlar var çünkü cezası yok, inşallah dermansız dertlere gark olun.

Cevap yaz 0 0
Nezire N. 14 Aralık 2018

Ben 4 nevresim takımı aldım 2 adet paçavra çıktı, nereye şikayet edileceğini bilen varsa birlik olup aynı yere başvurmalıyız.

Cevap yaz 0 0
Gülseren Özer E. 14 Aralık 2018

Bugün 4 adet pierre cardin nevresim beklerken 2 adet paçavra geldi. Kargo üzerindeki numarayı arıyorum kapatıyorlar.Bu durumu nasil çözeceğiz, ödemesine yapildi 150 tl.

Cevap yaz 0 0
Semra S. 13 Aralık 2018

4 adet nevresim yerine 2 adet paçavram oldu, kredi kartı ile ödeme yaptım iade alabiliyor muyuz bilgi verebilir misiniz.

Cevap yaz 0 0
Dursun H. 12 Aralık 2018

H-siyetsizler kimse inanmasin bu ş-efsizlere nevresim takımı parası alıp telis gönderiyorlar. Ancak geldikten sonra gerçek adlarını görebiliyorsunuz ama bu işin peşini bırakmayacağım sadece seni beni değil devleti d-andırıyorlar ne sevk irsaliyesi ne fatura geldi bunu bana getiren kargo şirketini de dava edeceğim faturasız malı nasıl taşıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Necla K. 12 Aralık 2018

Benim de aynı şekilde oldu 4 nevresim istedim iki kumaş parcası geldi.

Cevap yaz 0 0
Aras Kargo Müşterisi İle Muhatap Olmuyor Saygısızlar Yurtiçi Kargo Sakarya Yazlık Şubesi Çalınan Gönderime Teslim Ettik Diyor