Promtec Mobile Cep Telefonu Bataryası Garanti Dışı

Promtec Mobile Hakkında Şikayetim Var; Ben yaklaşık 4 ay önce galaxy s4 cep telefonunu internet yoluyla aldım. batarya şişmesi denilen batarya arızasından dolayı cihazı promtec firmasına gönderdim.

Kendileri beni arayarak bataryaların aksesuar olduğunu, 1 ay garantisi olduğunu, istersem 60 tl karşılığında yeni batarya vereceklerini söylediler.

Bana cihaza sistem yüklendi diye rapor tutup gönderdiler. kendilerine tekrar telefon edip (Eray Beyden) bataryanın garanti dışı olduğuna dair rapor istedim.

Tekrar tekrar aramama rağmen göndermediler. internet siteleri hacklenmiş, garanti belgelerinin 2.maddesi aynen şu şekilde, ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.

Gönderen: .. Muttalip.P.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
.. Kenan

Merhabalar, aynı sorun bende de var. Bataryada şişlik ve telefon yüzdesi % 100 den bir anda % 0 a düşebiliyor. Bu sorunu Samsung da onaylamış ve ücretsiz samsung yetkili servislerinden değiştirebilirler demiş ama biz bir promtec’e bağlıyız. Böyle bir şeyi garanti dışı ediyorlar, garanti dahili olması gereken bir yerde.

Kasım 15, 2013
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 1
Okunma : 1.030
Superonline Vermediği Hizmetin İptali İçin Ceza Faturası Kesiyor
Temmuz 22, 2014
|
Ben 1 yıldır Turkcell superonline fiber internet müşterisiyim. 1 ay önce ev değiştirdiğim için nakil işlemine başvurdum. Bana, taşındığım binanın altyapısının Türk telekom altyapısı olduğunu ve dolayı..
Görkem İletişim Ürününe Sahip Çıkmıyor
Temmuz 22, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Aradığım müşteri hizmetlerindeki bayan personel ürünün sorununa yardımcı olamayacağını, sizi dinlemek zorunda değilim  diyerek son derece kaba bir şekilde kapattı. Ürün jelatinsiz gönderildi ve sahip ..
Vodafone Kapalı Hat’a Yüksek Fatura Gönderdi
Temmuz 21, 2014
|
Görüşmeye kapalı hattıma 138 tl ücret geliyor nasıl iş bu, sözde 25 tl fatura olan hesaba bir faturam 125 geldi ödedim ama kapalıyken 138 gelirse siz ne yaparsınız bana bunun açıklamasını istiyorum. Y..
E-tesettur.com Ücret İademi Yapmıyor
Temmuz 21, 2014
|
iyi gunler, 02.07.2014 tarihinde iade veridiğim ürünler e-tesettur’e tekrar ulaştı ve halen hesabıma iade parası gelmedi. İnternet sitelerine mesaj yazdım ama henüz bir cevap gelmedi. Acaba bilg..
Balcalı Hastanesinde Klimalar Yetersiz
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Sağlık
Adana sıcağında bir hastanenin bu kadar sıcak olması çok anormal bir durum, saatlerce sıra bekliyoruz ve nefes alamıyoruz. Soğutma sistemleri özellikle koridorda çalışmıyor. İnsanlara biraz daha değer..