Promtec Mobile Cep Telefonu Bataryası Garanti Dışı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 6925   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Promtec Mobile Cep Telefonu Bataryası Garanti Dışı

15 Kasım 2013 12:12 Muttalip P.

Ben yaklaşık 4 ay önce galaxy s4 cep telefonunu internet yoluyla aldım. batarya şişmesi denilen batarya arızasından dolayı cihazı promtec firmasına gönderdim. Kendileri beni arayarak bataryaların aksesuar olduğunu, 1 ay garantisi olduğunu, istersem 60 tl karşılığında yeni batarya vereceklerini söylediler. Bana cihaza sistem yüklendi diye rapor tutup gönderdiler. kendilerine tekrar telefon edip (Eray Beyden) bataryanın garanti dışı olduğuna dair rapor istedim. Tekrar tekrar aramama rağmen göndermediler. internet siteleri hacklenmiş, garanti belgelerinin 2.maddesi aynen şu şekilde, ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.

Etiket : galaxy s4 cep telefonu bataryası promtec mobile şikayet var promtec mobile şikayet hattı promtec mobile tüketici şikayetleri promtec mobile galaxy s4 promtec mobile tüketici hakları şikayet Okunma : 3860
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Kenan A. 21 Kasım 2013

Merhabalar, aynı sorun bende de var. Bataryada şişlik ve telefon yüzdesi % 100 den bir anda % 0 a düşebiliyor. Bu sorunu Samsung da onaylamış ve ücretsiz samsung yetkili servislerinden değiştirebilirler demiş ama biz bir promtec'e bağlıyız. Böyle bir şeyi garanti dışı ediyorlar, garanti dahili olması gereken bir yerde.

Cevap yaz 2 0
Türk Telekom Fatura Detayımı Göndermiyor Koyuncu Elektronik Samsung Yazıcı Sarf Malzemesi