Reel Alacak A.Ş Borcum Yokken Borcunuz Var Diye Taciz Ediyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 122589   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Reel Alacak A.Ş Borcum Yokken Borcunuz Var Diye Taciz Ediyor

5 Ocak 2018 10:45 Fuat A. Edirne

Firma 3-4 aydır devamlı olarak telefon borcunuz var icra takibatı baslatıldı su bankaya parayı yatır gibi mesajlar atıyor bana bildirilen telefon noyu yıllar önce kapattım adresimi ve ismimi nerden bulmuslarsa devamlı mesaj yolluyorlar. Vermis oldukları telefon numaraları ile irtibata gecmek istiyorum arıyorum telefon devamlı müzik çalıyor mesaj atıyorum ulasmıyor çünki verdikleri tlf no bir sabit telefon bu durum beni magdur ediyor aralıklarla sorguladım borcunuz yok diyor türkcell'le iletisime gectim kesinlikle bize borcun yok ve alacagımızı da baska bir şirkete devretmeyiz diyorlar bu firmanın tlf numarası 02129881676 kesinlikle acmıyorlar firmaya hic bir yerden ulasamıyorum bu konuda çok şikayet var haklarında sinirimden mesajları sildim bundan önce de baska bir telefon no borcu var diye mesaj yolladılar devamlı icraya verdik verecegiz bankaya yatır gibi mesajlar atıyorlar.

Okunma : 16790
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (16)

Mustafa A. 17 Temmuz 2019

Turkcell'e borcum yok, reel alacak'tan da 053372361** nolu hattimdan dolayı borcu yoktur yazısı istedim adresime gondermediler, gonderecegiz diyorlar gondermiyorlar. Vatandaşları asagilayip hor görüyorlar alay ediyorlar.

Cevap yaz 0 0
Tinatin B. 2 Nisan 2019

Ailenin televizyonu Technos'tan alması ve programı ücretsiz olarak aldığında 2 aylığına dsmart'a hediye vermesi ile başladı, şirket geldi ve 2 ay içinde arayabileceğiniz ve kapatabileceğiniz şartı üzerine kağıdı yerleştirdim. 2012 yılını Real Alacak firması için hala soruyorlardı, paraya ihtiyaçları var, farklı telefonlarla günde 20 kez arayabiliyorlar ve 588 lire mail ile para ödememi talep ediyorlar.

Cevap yaz 1 0
Ceylin F. 31 Aralık 2018

Tavsiyem Reel Alacak şirketine herhangi bir ödeme yapmayın, icradan düşen eski dosyaları satın alıp kendi çaplarınca anaparanızın üzerine faiz ekleyip (güya icradan masraf geldi derler) milleti kandıran bir şirket ayrıca ilâmsız icraya sahipler ellerinde haciz yapacak herhangi bir belgeleri yok.

Cevap yaz 2 0
Hüseyin E. 10 Kasım 2018

Reel Alacak A.Ş bana da icra tebligatı yolladı, ellerinde borçlu olduğuma dair hiç bir belge olmadan, ben de savcılığa suç duyurusunda bulunacağım, tüketici hakem heyetine ve Cimer'e de şikayet edeceğim.

Cevap yaz 1 0
Teoman D. 24 Ekim 2018

Beni de uzun süre reel alacak mesajla taciz etti gittim borcumu ödedim sonra gelen mesajlarla ödeme dekontunu tüketici hakem heyetine şikayette bulundum, tüketici hakem heyeti beni haklı buldu paranın geri bana ödenmesine karar verdi şimdi parayı alacağız herhalde.

Cevap yaz 0 0
Harun H. 9 Nisan 2018

85 tl borc bildirisi geldi bu ne demek oluyor tam 6 yıl sonra edevletten sorguladım bir şey cıkmıyor.

Cevap yaz 1 0
Elif A. 22 Mart 2018

Anneme de 125.5 tl borcunuz var diye mesaj geldi bu firmadan bir hafta önce. Numaram annemin üzerine kayıtlı. İlk başta şüphelendim. Aradım ulaşamadım. Twitter'da hesapları var oradan çemkirdim tabi. Sonra ulaştılar. Vın kullanmıştım bir ara onun borcuymuş. Turkcell alacaklarını bu firmaya devretmiş. Teyit için de Turkcell'e yönlendirdiler. Sonra Turkcell müşteri hiz. aradım maya sisteminden sordurunca doğruladılar. Asıl borç 95.5 tl'ymiş. Turkcell'in ana sayfasındaki fatura öde kısmından kimlik numaranız ile borcu sorgulayabiliyorsunuz. Orada borç masraflar hariç Ree lalacak firmasına devredilmiştir falan filan yazıyor. Vakıfbank kurum ödemeleri ekranından gittim ödedim. İbraname kısmı biraz sıkıntılı oldu ama. 1 gün sonra gönderdiler.

Cevap yaz 7 0
Muhammed S. 23 Mart 2018

Hayırlı akşamlar dilerim. Ben de yatırmak kurtulmak istiyorum gına geldi, ben ödemeler-kurumsal-reel aş. TC-abone no diyor reel aş oraya ne yazacağım biliyor musunuz.

Cevap yaz 0 0
Yusuf B. 16 Mart 2018

Tarafımıza temlik edilen bilmem ne hattınıza 45.1 tl borcunuz odenmediğinden masraflara avukat ucretı eklenerek 16:00 ıtıbari ile 427 tl cıkarılacagı onemle duyurulur diyor.

Cevap yaz 0 0
Anıl A. 11 Mart 2018

4 sene önce Turkcell hat aldım taahhutlu 12 ayı doldurdum ve hattı kapattım 2018'de Reel alacak diye ne olduğui bellisiz biri yada birileri mesaj atıyor 56 tl borcunuz var diye 3yıl sonra 382 tl oldu, borcumun ayrintinisi veya şu şekilde borcunuz var dese tamam diyeceğim ama yok, mesajında parayı saat 4.30'a kadar yatırın diye emir veriyor, cebinize giren her kuruş parasizden çıkar, insanlar 1 ekmek alabilmek için nelerle uğraşıyor siz bir tuşla insanları kandırıyorsunuz, sokaktaki çocuğu evi olmayana veririm size hiç birşey vermem.

Cevap yaz 1 0
Emre E. 8 Mart 2018

Her gün ayni saat 57 tl 2. gün 87 tl 3. gün 120 tl. Ne bu arkadaş, arıyoruz acmiyorsunuz hani evrakları gosterin, ya borç ya fatura gosterin.

Cevap yaz 1 0
Türk Hava Yolları Shop&Miles Hediyesimi Eksik Gönderdi QNB Finansbank Kart Aidatı 103 TL'lik Soygun