Sacred7 Travel Ali Canip Olgunlu İle Konya Mevlana Turu
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 100720   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Sacred7 Travel Ali Canip Olgunlu İle Konya Mevlana Turu

1 Ocak 2017 07:24 Filiz K. İstanbul

Sacret7 tur şirketi butik tur yapıyoruz, Ali Canip Olgunlu Hz.Mevlana ve Konya konusunda çok bilgilidir diye turu sattı. En fazla 20 kişi olacaktık. Tur boyunca Ali Canip beyle birebir tasavvuf sohbeti edebilecektik. Ne 20 kişisi turda tam 38 kişiydik. Ali Canip beyle sohbet bir yana 38 kişiyle gezerken yüzünü bile zor gördük. Havaalanında bizi karşılaması gereken rehber bizden önce check in yapıp içeri girmiş. Konya'da ilk gün gezmemiz gereken Alaattin Tepesi, ince minareli Medrese ve Karatay Medresi'ne götürmediler. Konya'nın en iyi en özgün restoranı diye Hiçh restorana götürdüler, bir otelde yerin altında. Pencere bile yok. Konya usulü yemek diye acılı ezme, zeytinyağlı pırasa, ıspanak çorbası çıkardılar. Ertesi gün gidilmesi gereken yerlere niye gitmedigimizi sordum. Pişkin pişkin Ali Canip bey gerek görmemiş. Hakkınızı helal edin dedi. Butik tur diye 1300 tl para aldılar bizi kandırdılar. Tasavvuf ruhu, Sufizm felsefesi derken böyle bir turda yapmasalardı bari.

Okunma : 822
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Ramazan E. 21 Eylül 2017

Ben de katılıyorum öncelikle Sacred7 Travel firması butik tur gibi göstermelik turlara insanların doğa, tarih ve kültür zaaflarını kullanıp fahiş ücretler alarak doğru bir politika gütmüyor. Çok basit anne çocuk turlarında dahi müze kart alıp müzeye ucuza girme peşindeler.

Cevap yaz 0 0
Ece G. 20 Şubat 2017

Hanımefendiye kesinlikle katılıyorum. Bu tur 1. sınıf parası alıp, 3. sınıf hizmet sunan, gezginlerini hezimete uğratan son derece alt sınıf hizmet veren bir tur. Katıldığım gerek yurt dışı, gerekse yurt içi turlarına butik geçinip, para hırsı ile 25-35 kişi doldurup, kulaklık dağıtmadan, bir iki iyi rehber dışında sıradan rehberlerle (ki anlatmayı bile beceremiyorlar), parası olduğunu bildiği zavallı yaşlı hanımlara turlarını satarak kendilerini butik havasına büründürmüş s..tekar bir tur.

Cevap yaz 0 0
Polo Garage Personeli İlgisiz ve Asık Suratlı Tivibu Film Paketi Ne İşe Yarıyor