Sahibinden.com Berkay Koltuk Köşe Takımı Çok Kötü
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 89368   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Sahibinden.com Berkay Koltuk Köşe Takımı Çok Kötü

9 Mart 2016 23:55 Salih S. Sinop

Sahibinden.com magazası bekay koluk'tan aldığım köşe takımı söyledikleri gibi çıkmadı çok kötü, ne iade alıyorlar ne de cözüm üretiyorlar.

Okunma : 2718
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Canan M. T. 5 Temmuz 2018

Tavsiyem kesinlikle berkay koltuktan hiç bir şey almayın resmen d-andırıcılar şefika b. isimli bayan parayı ödeyene kadar konuşuyor sonra telefonlara bakmıyor, 2 aydır yollamadılar koktugu.

Cevap yaz 0 0
Erhan K. 19 Haziran 2018

Beş para etmez koltuk sipariş verdim yırtık geldi bin pişmanım yeni kumas gonderceğiz dediler ne telefonumu actilar ne iletisime geçtıler parama yazik oldu haram olsun param onlara.

Cevap yaz 0 0
Melek T. 11 Nisan 2017

Çok ciddi bir konu bu kesinlikle ama kesinlikle beni dinleyin asla berkay koltuktan birşey almayın tavsiyem, ben guvendim aldim bizi kandırdılar o ilgilenen bayan bize yanlış koltuk gönderdi sonra ara ara en sonunda ulaştım degistireceğiz deyip oyaladı ve bizi telefondan engellediler böyle rezillik yok, satarken yazan arayanlar ürünü satınca engellerler. Biz de ikinci ele sattık koltuğu ama hakkımızı helal etmiyoruz kesinlikle elbet başka yerden çıkar bu yapılanlar elbet.

Cevap yaz 0 0
Duygu S. 10 Mart 2016

Böyle ticaret mi olur, nerede 5 yıl garanti. Aldık da geldiğinde bir tarafa çöküktü, arıyorum açan yok, resmen kandırmasyon. Tüketici haklarına şikayet edicem, insan hakkı yerken sırtınız yere mi gelicek.

Cevap yaz 6 0
Sports International Çözümsüzlüğe Rağmen Şikayeti Silin Talebi Yapı Kredi Yasa Tanımıyor Paramı İade Etmiyor