Sahibinden.com Yüksek Fiyat Uyguladı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 74588   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Sahibinden.com Yüksek Fiyat Uyguladı

12 Mart 2015 13:43 Levent K. Antalya

15 gün önce yetkili bayanla görüştüğümüzde kurumsal üyelik mağaza açma ücreti 1945 tl iken şimdi 4780 tl'ye taahhüt karşılığı yükselttiler. Haksız kazanç ve fahiş fiyattır. Bu bir insanları kandırmaktır, bu kadar yüksek ücret talep etmek haksızlıktır. Sahibinden.com insanlar üzerinden haksız kazanç sağlamaktadır. Şiddetle kınıyorum, bu rakam saygısızlıktır.

Etiket : sahibinden.com şikayetleri sahibinden.com yorumları sahibinden.com mağaza ücretleri sahibinden.com kurumsal üyelik Okunma : 8672
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 2

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (12)

Erdal B. 5 Mart 2018

Sahibinden fiyat politikası ile kullanıcıları çok üzdü buna ben de dahilim. Geçenlerde bir mail geldi bana otomotiv sektörünü sevindirecek. ** diye bir platform kuruluyor. Fiyatları da oldukça indirgenmiş ve hatta çoğu şey ücretsiz. Umarım bu platforma emlakçıları da dahil ederler.

Cevap yaz 0 0
Özkan E. 29 Ocak 2018

Sahibinden com her bir müşterisini ev kirası gibi h-raca bağlamış.

Cevap yaz 0 0
Genco Ö. 27 Temmuz 2017

2014-2015 de sınırsız ilan yıllık 1.620 TL, 2015-2016 da sınırsız ilan yıllık 2.100 TL, 2016-2017 de 25 ilan yıllık 4.200 TL önümüzdeki yıl için az önce beyan edilen tutar, 25 ilan için yıllık 7.350 TL.. Bu soyguna bir dur dedim ve üyeliği iptal ettirdim. Herkese tavsiye ederim bu zihniyetin kar ortağınızmış gibi maliyet kalemi oluşturmasına izin vermeyin tavsiyem.

Cevap yaz 1 0
Mustafa H. 20 Nisan 2017

Emlakçılar dert yanmış emlakçılık zaten avantacılık kalkıp da sahibinden için avantacı diyene kadar dönün kendinize bakın gören de topluma faydalı sanır sizi, kan emici olan sizlersiniz.

Cevap yaz 5 8
Özgür K. 13 Nisan 2017

Sahibinden.com'dan emlak için mağaza açmak istedim. Ancak duyduğum fiyat beni resmen yapmak istediğim işten soğuttu. Sömürge sitesi olduğundan hiç şüphem yok. 10 ilanlık bir mağaza için aylık 690 tl para mı istenir. Ayrıca il ilçe semt olarak da fiyatları değişiyormuş. Bu rakamlara Türkiye'de inanın müdahale edebilecek bir devlet yetkilisi de yoktur. Elbette faydalananlar vardır ama bu rakamlar acımasızlık ayıptır ayıp.

Cevap yaz 2 0
Altan Ç. 27 Mart 2017

Sahibinden.com adı üzerinde sahibinden ilan yayınlamaya odaklanmış bir sitedir ve ismiyle bile biz emlakçıların uzak durması gereken bir sitedir. 50 ilan için bu yıl aylık 1080 tl ücret talep ediyorlar. Bu rakam ve diğer sitelere ödediğim daha ufak rakamlar toplam benim ofis kira bedelimden daha fazla. Bence biz emlakçılar, bu sitelere yüklü paralar ödeyerek işin kolayına kaçıyor, mesleğimizin iletişim mesleği olduğunu unutuyoruz. Sadece bu sitelere ilan vererek müşteri bekliyoruz. Şahsen hurriyetemlak.com'dan oldukça memnunum ve ciddi alıcıların zaten bu sitelerin hepsini ezberleyene kadar araştırdıklarını düşünüyorum.

Cevap yaz 4 0
Kadir G. 13 Mart 2017

Ben de emlak isi ile ugrasiyorum, 2017 yili subat ayinda sozlesmem bitti yuksek fiyatlari protesto etmek icin yeni sozlesme yapmadim, bunlar kendilerini vazgecilmez zannediyorlar ve istediklerini dayatmaya calisiyorlar, benim tavsiyem herkes tarafindan uyeliklerin iptal edilmesi.

Cevap yaz 8 0
Onur A. 18 Şubat 2017

Arkadaşlar sahibinden.com emlakçıların gözünde bitmiştir. Tavsiyem herkesin bu durumu boykot etmesi lazım resmen ofis kirası kadar kira alıyor senin iş yapıp yapmadığın umrunda değil bütün emlakçı arkadaşlar 2017 yılı içinde siteyi terk ederse insanlar aradıklarını bulamayacak ve siteye girmeyecek fiyatları düşürmek bizim elimizde diğer sitelere yönelin ve müşterilere o sitelerden bakmaya devam etmesini söyleyin sahibinden.com'da aradıkarı evi bulamayacağını anlatın 2018'de eski fiyatta görüşmek üzere.

Cevap yaz 6 0
Hakan S. 17 Şubat 2017

Bukadar yüksek fiyatlarlala bu ortamda üyelik yapılması haksızlıktır bence, eski sahibinden.com yöneticileri yok kurumun başında bence iyi yönetilmiyor.

Cevap yaz 4 0
Hüseyin S. 23 Ocak 2016

Sahibinden.com uyguladığı fiyat politikası çok fahiş. İnsanlığa sığmaz, devletin acilen el atması lazım. Hakkımı helal etmiyorum diyorum umurlarında değil. Niçin insan bukadar zulüm eder, aza kanaat etmiyorlar. Fırsatçılık yapıyorlar. Böyle devam ederlerse Allah bunun hesabını sorar. .

Cevap yaz 9 1
Turkcell Bozuk Telefon Sattı Zorlu Center Telefonu Yapıldı Deyip Yapmadı