Sahibinden.com Yüksek Fiyat Uyguladı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 74588   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Sahibinden.com Yüksek Fiyat Uyguladı

12 Mart 2015 13:43 Levent K. Antalya

15 gün önce yetkili bayanla görüştüğümüzde kurumsal üyelik mağaza açma ücreti 1945 tl iken şimdi 4780 tl'ye taahhüt karşılığı yükselttiler. Haksız kazanç ve fahiş fiyattır. Bu bir insanları kandırmaktır, bu kadar yüksek ücret talep etmek haksızlıktır. Sahibinden.com insanlar üzerinden haksız kazanç sağlamaktadır. Şiddetle kınıyorum, bu rakam saygısızlıktır.

Etiket : sahibinden.com şikayetleri sahibinden.com yorumları sahibinden.com mağaza ücretleri sahibinden.com kurumsal üyelik Okunma : 4387
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 2

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (6)

Kadir G. 13 Mart 2017

Ben de emlak isi ile ugrasiyorum, 2017 yili subat ayinda sozlesmem bitti yuksek fiyatlari protesto etmek icin yeni sozlesme yapmadim, bunlar kendilerini vazgecilmez zannediyorlar ve istediklerini dayatmaya calisiyorlar, benim tavsiyem herkes tarafindan uyeliklerin iptal edilmesi.

Cevap yaz 1 0
Onur A. 18 Şubat 2017

Arkadaşlar sahibinden.com emlakçıların gözünde bitmiştir. Tavsiyem herkesin bu durumu boykot etmesi lazım resmen ofis kirası kadar kira alıyor senin iş yapıp yapmadığın umrunda değil bütün emlakçı arkadaşlar 2017 yılı içinde siteyi terk ederse insanlar aradıklarını bulamayacak ve siteye girmeyecek fiyatları düşürmek bizim elimizde diğer sitelere yönelin ve müşterilere o sitelerden bakmaya devam etmesini söyleyin sahibinden.com'da aradıkarı evi bulamayacağını anlatın 2018'de eski fiyatta görüşmek üzere.

Cevap yaz 2 0
Hakan S. 17 Şubat 2017

Bukadar yüksek fiyatlarlala bu ortamda üyelik yapılması haksızlıktır bence, eski sahibinden.com yöneticileri yok kurumun başında bence iyi yönetilmiyor.

Cevap yaz 0 0
Hüseyin S. 23 Ocak 2016

Sahibinden.com uyguladığı fiyat politikası çok fahiş. İnsanlığa sığmaz, devletin acilen el atması lazım. Hakkımı helal etmiyorum diyorum umurlarında değil. Niçin insan bukadar zulüm eder, aza kanaat etmiyorlar. Fırsatçılık yapıyorlar. Böyle devam ederlerse Allah bunun hesabını sorar. .

Cevap yaz 5 1
Ekrem Ç. 30 Temmuz 2015

Merhaba, ben de sizin gibi fahiş fiyatla üyelik yeniledim ama şu anda üye olanların benim yarı fiyatıma üyelik yaptıklarını duydum, satış temsilcimi aradım durumu doğruladı. Şikayet ederek hakkınızı aramanızı tavsiye ederim.

Cevap yaz 8 1
L. 21 Mart 2015

Bunlar 10.000 bin kişiyle ugraşıp bu kadar para kazanıyoruz diyorlar. Biz 1000 kişi ile uğraşıp daha fazla kazanmanın peşinde fakat ayıptır günahtır. Birileri çıkıp bunlara hop demesi lazım, yetkililer gereğinin yapılmasını bekliyoruz.

Cevap yaz 4 1
Turkcell Bozuk Telefon Sattı Zorlu Center Telefonu Yapıldı Deyip Yapmadı