Salomonkampanya.info Siz Dolandırıcı Mısınız Muhatabımız Nerede
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 93195   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Salomonkampanya.info Siz Dolandırıcı Mısınız Muhatabımız Nerede

28 Haziran 2016 20:21 Zihni S. Tekirdağ

Salomonkampanya.info web sitesi ile salomon ayakkabı reklamı yapıp çakma adidas gönderiyorlar. Ödemeyi de kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile yaptırıyorlar ki d.landırıcılara ulaşılamasın. Aras Kargo da olayın diğer yönü, ödemeyi almadan kargoyu teslim etmiyor, ödemeyi yaptığınızda ve paketi açıp sipariş ettiğiniz ürün çıkmadığında sorumluluk kabul etmiyorlar. Al gülüm ver gülüm bir d.landırıcılık sistemi kurgulanmış ve uygulanıyor. Kargo paketi üzerindeki telefon numaraları boş kimse açmıyor, kısaca karşınızda bir muhattap bulup da derdinizi dahi anlatamıyorsunuz, zaten öyle bir kaygıları da yok anlaşılan. Aman siz siz olun bu siteden eposta olarak ya da facebook'ta alışveriş yapma hatasına düşmeyin.

Okunma : 7776
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (24)

Mustafa M. 27 Şubat 2017

İyi günler, uygun ayakkabı almanın tuzağına ben de düştüm. Kendimi rahatlatmak için farklı tlf no ile Salamonkampanya.info adresinden Türkiye'nin en az 30 iline sipariş verdim. Hepsini de onayladim ama hiç birini kargodan ne aldım ne de aldirdim. Yediğim kazığın acısını çıkardığıma inanıyorum. Kendinizi rahatlatmak için siz de bu tür firmalara uygulayabilirsiniz. Hatta benden şikayetçi olacaklarını dile getirdiler. Oh olsun.

Cevap yaz 0 0
H. 17 Şubat 2017

En son Aras Kargoya çektiğim mesaj şöyle: “Adıma gelen kargonun iadesi için EK’te kargo bilgileri olan paketin teslim alındığı şirkete ait adres ve telefon bilgilerinin tarafıma bildirilmesini, aksi halde sanal şirketlerle işbirliği yaparak haksız kazanç sağlama suçlaması ile savcılığa başvurulacağını bildirmek isterim.” Sizler de aynı mesajı çekerek Aras Kargonun sıkıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Cevap yaz 0 0
Ü. 6 Ocak 2017

Bence suçu biraz da kendinizde arayın derim. Dışarıda 600 liraya satılan ürünü 139 liraya satıyoruz diyene inanıyorsanız böyle aldatılırsınız! Millet okadar aptal siz mi akıllısnız!

Cevap yaz 4 0
Çetin T. 23 Ocak 2017

Sen hırsızdan yanasın yanı adam yurt dısı dedı ayakkabıyı da cok arastırmadım hosuma gıttı sıparıs verdım gelen ayakkabıyla benım satın aldıgım ayakkabının bırbırıne benzer hıcbır yanı yok.

Cevap yaz 0 0
Kadir Ö. 29 Aralık 2016

Teminatsız işyaparken muşterisinin zarar etmesinde pay sahibi olan aras kargonun da suçu çok ama bu işleri hafife almış devlet takipsizlik, adalet yok arkadaşlar internetten birşey alınmaz.

Cevap yaz 0 0
Hulya O. 12 Eylül 2016

Ayni olay benim de başima geldi. Her yere sikayet ettim. D..andiricilari maliyeye de ihbar ettim. Aras kargo ve Gulce ayakkabi faturasiz mal satmaktan suclu. Siz de maliyeye ihbar edin. 2. usulsuzluk cezasini oderler.

Cevap yaz 0 0
Sinan S. 4 Eylül 2016

Takipsizlik kararı nedir acaba, tam bilgiye ulaşamadım.

Cevap yaz 0 0
Sinan S. 4 Eylül 2016

Benim savcılık kararı gelmis; takipsizlik kararı, kovusturmaya yer olmadığına dair karar cıkmış. Memleketimizde hırsızlara birşey yapmıyolar, adamlar dolandırmaya devam edecek.

Cevap yaz 0 0
Erol G. 1 Eylül 2016

Arkadaşlar aşağıda anlattığım olaydan sonra tüketici hakem heyetine başvurdum. Allahtan kredi kartından ödediğim için pos cihazının fişi vardı elimde, onunla ve kargonun üzerindeki adres, telefon kargo bilgilerini makasla kesip tek bir kağıtta fotokopi çektirdim onu da delil olarak uygun bir dilekçeyle heyete sundum kabul ettiler, sonucu buradan haberdar edeceğim.

Cevap yaz 1 0
S. 31 Ağustos 2016

Facebook'ta gülce ayakkabı adı altındaki hesaptan Salomon kampanya siparişi vererek aynı kazığı bende yedim. Yarın savcılığa şikayet edeceğim. İçinden 36 ve 37 numara cakma converse ayakkabı çıktı.Gonderiyi işyerindeki kamera önünde açtım, goruntuler kayıtlı. Sonuna kadar gideceğim. Zaten orijinal urun beklemiyordum ama bu resmen nitelikli d..andırıcılık. Ayrıca Aras kargo'yu şikayet edeceğim. Faturasız ürün kabul ettikleri için.

Cevap yaz 2 0
Metin T. 26 Ağustos 2016

Ben de ayni durumdayım, bazı arkadaşlar kapıda ödeme olduğu için ürünü almayın geri gönderin diyor, parayı ödemeden aras kargo ürünü alıcıya vermiyor, ürünü aldıktan sonra açmadan ne gönderildiğini bilmiyorsun, açınca da kargo paketi geri almıyor ve haliyle parayı geri vermiyo, ayakkabılar çakma adidas YZY, tüketici haklarına başvurdum faturan yok şikayette bulunamazsın dediler. Adresi bulup yerine gidin dediler, yani başını belaya sok veya hiç bu işle uğraşma diyorlar, ben de ne yaptım tanıdığım arkadaşlara 3 er çift aldırdım, durumu onlara anlattım şimdi arkadaşların hepsine aldırttıcam, 3 er çift. Desi büyüdüğü için kargo parası fazla tutucak. Ben de öfkemi almış olacam.

Cevap yaz 1 0
Wolkswagen Gümüş Oto Servisten Ne Zaman Randevu İstesem Sorun Çıkıyor Hepsiburada.com 20 Gündür Ürün Teslimatı Yapmıyor