Şamil Pazarlama ve Aksay Dağıtım Pazarlama Para İade Talebi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 111553   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Şamil Pazarlama ve Aksay Dağıtım Pazarlama Para İade Talebi

4 Temmuz 2017 00:16 İbrahim Y. Tokat

Televizyon reklamlarında Mucize krem siparişi verdim memnun kalmadım. Ürün iade talebinde bulundum. Şuan olamayacağını söylediler. Oysa reklamlarda memnun kalınmadığı takdirde ürün iadesi söylemişlerdi. Sonra bana gelen kargoda Gönderenin Aksay Dağıtım Pazarlama, gelen kargonun içinde irsaliye faturasında Şamil Pazarlama ve Çağrı Hizm. Ltd. Şti. olarak geldi. Gönderici Kargo ve irsaliye fatura isimlerinin farklı olması sizce de doğru mu. Maksat para değil fakat sonuçta insanları sömürmek doğru bir durum olmadığı kanaatindeyim. Şirket için gerekli soruşturmanın yapılmasını istirham ediyorum. Şirket ismi ve adresi Şamil Pazarlama ve Çağrı Hiz. Ltd. Şti. Adres: Adnan Kahveci Mah. İnönü Cad. No:39/A Beyliküzü İstanbul. İletişim yok. Bilgi verirseniz memnun olurum. Selam ve saygılar.

Etiket : Şamil Pazarlama Şikayet Şamil Pazarlama Aksay Dağıtım Pazarlama Mucize Krem Şamil Pazarlama Aksay Dağıtım Pazarlama Okunma : 3775
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (10)

Recep Z. 12 Kasım 2018

Eşimin internetten sipariş etiği çift taraflı koltuk takımı üstünü bize geldiğinde tek taraflı olup istediğimiz renkten gelmemişti iadesini yapıp 10 gundur iade yapılmamış ücretin iletişim numarası olmadığı için elimde olan faturadan sizleri tüketici hakem heyetine paranın iadesi hem de savcılığa suç duyurusunda bulunacak, iyi gunler.

Cevap yaz 0 0
Şakir B. 10 Temmuz 2018

165×120=60 ölçülerinde havuz gelecekti 35×35=25 seklinde bir havuz göndermişsiniz, Allah b-lanızı versın.

Cevap yaz 0 0
Cahit A. 6 Haziran 2018

Televizyonda verilen kutular değil. Ayrıyeten 3 kutu eksik gönderdiler. Nasıl hakkımı arayabilirim.

Cevap yaz 0 0
Muammer Ç. 30 Nisan 2018

Bana kitap göndermişiniz ben kitap istemedim ve makbuz gelecekti sizler sehit ailelerine yardim yapilacak dediniz ben de kabul ettim ama bunun yerine hic makbuz yok ben de bir daha sizinle calismayacağım.

Cevap yaz 0 0
İbrahim S. 29 Nisan 2018

Sizin bu kadar basit bu kadar rezil olabileceğiniz hiç aklıma gelmedi oysa siz 60 adet kutuyu 30 adet gönderecek kadar ticari ahlaktan yoksunmuşsunuz, ne diyeyim benim ağzıma yakışmıyor ki kötü soyleyeyim Allah belanızı versin benim hakkım haram ve zıkkım olsun.

Cevap yaz 0 0
Abdullah Ş. 20 Nisan 2018

Şamil pazarlamayı aradım küfür ettiler Allah kahretsin.

Cevap yaz 0 0
Taner Y. 31 Ocak 2018

Internet üzerinden aldığımız Q7 tüy dökücü sprey bu sirketin ismi yazılı kargo paketinin üzerinde ayni sekilde bize de iade hakkımız olduğu söylenildi. Paketin üzerinde yazılı numarayi aradığımızda d-andirildigimizi söylediler lanet olsun böyle insanlara o para haram zıkkım olsun iade edilmezse, üründen hic memnun degiliz inşallah başkaları da kandırılmaz.

Cevap yaz 0 0
Reşit Y. 30 Ekim 2017

Gonderdığıniz urunu hiç istememiştım hepsı farklı tamamen u..ağıtçılık yazıklar olsun.

Cevap yaz 2 0
Zafer O. 2 Ekim 2017

02127095002 noyu arayarak basur için krem gönderdiler ama sahte çıktı faydası yok tv kanalında maranki ve saraçoğlunu montajlayarak resmen milleti d..andırıyorlar kime şikayet edeceksin bunları denetleyen kurum yok ki yazıklar olsun.

Cevap yaz 1 0
Zuhal K. 30 Nisan 2018

Bimer'e şikayet edin.

Cevap yaz 1 0
Z T. 21 Eylül 2017

Bunlar tam s..tekar sakın aldanıp sipariş vermeyin paranız boşa gider. Panax sipariş verdim boyalı uyduruktan tebeşir'den mi ne yapmışlar o geldi aradım geçmiş olsun almasaydin diyor bir de s..tekar ş..fsizler. Tlf numaraları 0212 975 05 66.

Cevap yaz 1 0
Tropikalsepet.com Çürük Ürün Gönderiyor Sürat Kargo Sorumsuzsunuz