Samsung Galaxy J7 Jireskop Sensörü Yok Dijital Pusula Çalışmıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 94459   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Samsung Galaxy J7 Jireskop Sensörü Yok Dijital Pusula Çalışmıyor

28 Temmuz 2016 22:27 Feridun S. Eskişehir

Merhaba, 3-4 ay önce samsung türkiye garantili olarak aldığım samsung galaxy j7 telefonda dijital pusulanın çalışmadığını fark ettim. 1100 tl gibi bir ücret ödediğim bu modelde neden pusula sensörü yok, bu ne saçmalık. Konunun çözümü için acilen cevap bekliyorum.

Okunma : 20392
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (51)

Hasan G. 9 Ağustos 2018

Benim de Samsung Galaxy J7 Prime var aynı mağdur durumu ben de yaşıyorum önceki telefonlarımda pusula özelligi vardı ama bu j7'de yok yazıklar olsun sana samsung küçük bir özellik korelilerin namaz kılma derdi yok.

Cevap yaz 0 0
Adnan A. 19 Haziran 2018

Ben de J7 core aldım ve kıble bulma pusulasını çalıştırmıyor. Samsung firmasına yakışmadı. Aldığıma da pişman oldum.

Cevap yaz 2 0
Mustafa D. 3 Haziran 2018

J7 prime yeni aldim 3-4 ay oluyor. Ramazan'da farklı yerlerde namaz için kıble bulmak gerekli olduğunda telefonu kullanalım dedik. Maalesef akıllı telefon denilen bu alet kıbleyi bulamıyor. Manyetik sensörü yokmuş. Yazıklar olsun. Böyle bir telefonunu aldığıma pişmanım. Kimseye tavsiye etmiyorum. Sensörsüz akili mi olur. Tez vakitte yeni guncellemeyle bu eksikliğin giderilmesini beklemekteyiz.

Cevap yaz 4 0
Hayrettin P. 16 Mayıs 2018

J7 prime'ı yeni aldım namaz kılmak için pusula indirdim ama pusula sensörü yokmuş telefonda, gerçekten galaxy için çok büyük bir ayıp.

Cevap yaz 3 0
Yahya C. 15 Nisan 2018

Pusula desteksiz bir telefon, bir güncelleme gelsin. Kimseye onermiyorum aldigima da pişman oldum pusula desteklemeyen bir telefon olur mu ya, bunun akıllılık neresinde berbat verdigim paraya acimasam kirar atar bir daha da samsung almam.

Cevap yaz 5 0
Fikret F. 5 Nisan 2018

Ben de yeni aldım memnunum ama pusula yokmuş bilmiyodum yeni güncellemeyle birlikte pusulayı da yüklerseniz sevinirim.

Cevap yaz 2 0
Zafer C. 9 Mart 2018

Yahu kardeşim böyle saçmalık mı olur ayıptır, yok efendin pusula sensörü yetersizmiş samsung'a dünya kadar para verdim senin telefonuna J7 pirime modeli ya tez zamanda güncelleme ver yada sana verdiğim para haram zıkkım olsun.

Cevap yaz 4 0
Berkant M. 23 Ocak 2018

Haziran 2016'da Samsung J7 aldım evde kullanmak için. Nisan 2017'de ekranın bir kenarında morarma başladı ve aynı gün içinde ekran tamamen gitti. Bir kaç gün sonra servise götürdüm kullanıcı hatası dediler oysaki telefon hiç düşmediği gibi çatlak ve kırık da yok ama servisin verdiği rapor iç ekran kırıkmış. Dolaysıyla Samsung servisi ücret talep etti ben de kabul etmedim çünkü benim hatam değil. Yıllardır Samsung'un ürünlerini kullanıyorum çamaşır makinesi, tv, yazıcı, notebook ve telefon ama bundan sonra hayatta hiç bir ürününü almam çünkü satana kadar bir sürü reklam ama sattıktan sonra ürünlerin arkasında durmuyorlar. Bu durumu tüketici hakem heyetine götüreceğim, tavsiyem herkes hakkını arasın.

Cevap yaz 4 0
Kadir K. 2 Ocak 2018

Yahu kardeşim böyle saçmalık mı olur ayıptır, yok efendin pusula sensörü yetersizmiş samsung'a dünya kadar para verdim senin telefonuna j7 pirime modeli ya tez zamanda güncelleme ver yada sana verdiğim para haram zıkkım olsun.

Cevap yaz 7 1
Doğan D. Y. 17 Aralık 2017

Çok b..tan bir telefon, geri götürsek almazlar mı acaba.

Cevap yaz 2 0
Regal Klima Servis ve Yetkili Firmanın İlgisizliği Arçelik Su Arıtma Cihazı İçin Servisi Hizmet Vermiyor