Samsung Note 5 Ekran Mürekkep Lekesi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 98340   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Samsung Note 5 Ekran Mürekkep Lekesi

24 Ekim 2016 22:20 Burhan G. Ankara

Bir aylık bile olmayan Not 5 telefonun ekranında mürekkep lekesi gibi leke oluştu. Servise götürdüm baskıdan arka ekran çatlamış dedi fakat telefonun hiçbir yerinde çizik bile olmadığını teyit etti. Baskıdan dolayı olsa öncelikle ön ekranda bir esneme olmalıydı fakat yok tabi ki. Ekran bedeli olarak 580 tl almalarına rağmen telefonu tamir edemediler, nasıl oluyorsa benim baskı ile bozduğum ekranı servis bile onaramadı. Bu arada bahsedilen telefonu eşim kullanıyor ve çantada taşıyor, kılıf ve kırılmaz cam takılı. Ayrıca 20 günü geçmesine karşın telefonun ne zaman geleceğinden haber yok. Servis telefonlara bakmıyor. Samsung müşteri hiz. ilgisiz, sadece ekranda görünen benim de gördüğüm, sonucu belli olmayan bilgiyi verebiliyor. Yani anlayacağınız Samsung müşteri hiz. çökmüş durumda, tamamen müşteriden ne koparabilir mantığı ile çalışıyor. Bir daha evime asla Samsung sokmam.

Okunma : 5534
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (6)

Berkant A. 31 Ekim 2018

Samsung kadar içi boş bir marka yok yedek parçadan para kazanma derdinde. Benim de notr 5 ekranda mürekkep akması var ve ben bunu güncellemelerle yaptigina inanıyorum, bunlara dava açacağım, ekrani degiştim diyelim bir daha olursa ne olacak böyle bir magduriyet var midir.

Cevap yaz 0 0
Berkant A. 31 Ekim 2018

Severek kullandigim note 5 telefonumda durduk yere ekranda mürekkep akması başladı biraz araştırınca yine samsung salak hatası ve yine kullanıcıya yiktigi yönünde, ey samsung siz böyle yapmayı sürdürürseniz huawai gelir sizin agzıniza tükürür. Ş-sizler.

Cevap yaz 0 0
Mehmet U. S. 18 Aralık 2017

Aynı sorun ü..ağıtçı s..tekar bunlar garanti falan hikaye.

Cevap yaz 0 1
B. 3 Haziran 2017

Samsung mu! Haram zıkkım olsun o paralar! Iphone çelik gibi telefon defalarca düşürdüm hiç bir şey olmadı samsung note 5'i iki kere düşürdüm ekranın yarısı kapandı mürekkep dağılmasıymış 1000 lira istediler garantisi var bi de kullanıcı hatasıymış falan müşteri hizmetleri servis 5 para etmez ben dışarda 850'ye yaptırdım arkadaşlar.

Cevap yaz 1 1
Nilay D. 7 Eylül 2017

Ben düşürmedim bile. Kılıf cam tam anlamıyla koruması olmasına rağmen mor lekeler oluştu ve gittikçe büyümeye başladı, ne iphone ne samsung 500 tl'lik basit bir telefon alacağım bundan sonra.

Cevap yaz 1 1
Fatih D. 6 Mart 2017

Şarjdayken note 5'in ekran murekkebi akti servis kullanici hatasi dedi telefonda cizik yok bir daha note 5 alan s..efsizdir lanet note 5.

Cevap yaz 1 1
Serdar Y. 18 Şubat 2017

Selam, benim note 5 telefonum var ekranda murekkep lekeleri olustu ne yapmam lazim.

Cevap yaz 2 10
LG G4 Cep Telefonu Mağduruyum N11.com Siparişimiz Eksik ve Hatalı Gönderildi