Samsung Teknik Servisi ve Garanti Kapsamı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 10633   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Samsung Teknik Servisi ve Garanti Kapsamı

14 Aralık 2013 08:03 Eray Adar U.

Merhaba, Galaxy S3 telefonumun ekranı karardı. Telefonum çalışıyor ama ekranda hiç bir şey görünmüyor. Doğal olarak servise götürdük. Şişli Samsung servisinde çalışanlar telefonumun dışında da bir sorun görünmediğini söylediler. Sonra bilgi almak için aradığımda ekranımın kırık olduğunu ve garanti kapsamında olmadığını ilettiler. Telefonun ekranı dahil hiç sorun olmadığını belirten teknik servis ekranımın kırık olduğunu söyledi. Ekranın dışında hiç bir sorun bulamazlarken ekranım nasıl kırılmış olabilir diye sorduğumuzda telefonun cebimde dahi kırılabileceğini belirttiler. Cep telefonun ekranı cebimde kırılabiliyorsa niye ismi cep telefonu. İtirazlarımızdan sonuç alamayınca telefonumu teknik servisten aldım ve teknik servisteki çalışanların telefonumu alırken telefonunda hiç çiziği bile yokmuş dediklerinden sonra telefonumu alırken kenarlarında bir çok çiziğin olduğunu ve ufak bir çatlağın meydana getirildiğini gördük.

Etiket : cep telefonu şikayet samsung cep telefonu şikayet samsung teknik servis samsung şikayet yönetimi samsung müşteri memnuniyet anketi samsung galaxy s3 şikayet samsung galaxy s3 ürün şikayetleri samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları Okunma : 2151
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Mesut S. 17 Ocak 2018

Yıllardır samsung cep tlf kullanıyorum samsung'un iyi bir marka ve firmasının sattığı ürününün arkasında durduğunu düşünüyordum taa kı tlf garanti kapsamında arızası giderilmesi için ilgili servise gönderildi daha önceden cihazımın sol üst köşesinde küçük bir kabarma oluştu ve ilerleyen zamanlarda ekranının dört tarafina dağılmaya başladı kullandığım süre zarfı ıçerisinde cihazım kesinlikle sıvı temasına maruz kalmadı ve bana verilen bilgi ise sıvı teması var olduğu söylenildi bu cihazı siz mi kullandınız ben mi. Buradan samsung yetkililerine yazıyorum cihazınızı sattıktan sonra müşteriyle bütün ilgi alakanızı bitiriyor musunuz ayrıca şikayet formu yaptırdım müşteri hizmetlerinde size dönecekler dendi ne arayan var ne soran.

Cevap yaz 0 0
Osman Y. 23 Mayıs 2015

Bundan sonra evime samsungla ilgili hicbir cihaz giremez ! Tavsiyem sizde almayin. Ne müşteri servisi ilgileniyo ne de cihaz adam gibi çalışıyo.! Elimde ates topu tutuyorum sanki yaniyo. Her gittigim yerde herkese soylicem. S4 kullanicisiyim. Ve bin pismanim aldigima!!

Cevap yaz 0 0
Samsung Kastamonu Servisi İlgilenmiyor Pet Friendly Veteriner Kliniği Ankara Ayrancı