Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Paramı İade Etmiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 91894   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Paramı İade Etmiyor

26 Mayıs 2016 11:23 Fatih A. Adana

Eşimle birlkite üye olduğum Sağlık Yardımlaşma Derneği Saydes'ten şubat sonu istifa ettim. İl Başkanı Z.B. Nisan başında paranız ödenir dedi. Nisanda genel merkezi aradım Zafer yalan söylemiş Mayıs 26'da ödenecek dediler. Mayıs 26'da aradım sıraya konuldu ne zaman ödeneceği belli değil dediler. İmzaladığımız sözleşmeye göre en son tarih 26 Mayıstı. Yalancılığın, s.htekarlığın böylesi.

Etiket : Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Okunma : 2275
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (16)

Nuray K. 21 Aralık 2017

İstifa edeli 120 günü geçtiği halde hala paramı yatırmadılar. Hakkımı helal etmiyorum. Allah'a havale ediyorum sizi. Nasıl yiyorsunuz anlamadım.

Cevap yaz 0 0
Ayfettin D. 1 Aralık 2017

Ben de istifa ettim bekliyorum zor alırız gibi geliyor ama hayırlısı olsun. İlk başta bizim de sağlıkçılar olarak tutunacak dalımız olsun diyerek gözümü kapatıp eşimle beraber üye oldum ama beklentilerimin hiç gerçekleşmedi hakkımızı yiyorlar Allah'a havale ediyorum. Fakat böyle olmayacak toplu olarak basvuracagimiz bir yer yok mu aradım bulamadım ben, bilgisi olan varsa toplu yada bireysel olarak basvurabilecegimiz bir yer bilen varsa yazsın buraya arkadaşlar lütfen.

Cevap yaz 0 0
Gönül C. 11 Ekim 2017

Para iadesi üye kabulü gibi hemen yapılmıyor aylardır bir listeden söz ediliyor oyalama politikası.

Cevap yaz 0 0
Özlem G. 29 Eylül 2017

2016 nisanda üyeliğimi iptal ettim 2017 eylül bitecek durmadan erteliyorlar ben böyle insanları kandıran kurum görmedim her aradığımda bu ayki listede isminiz var ay sonunda ödenecek ay sonu arıyorum bankayla sorun çıktı bir dahaki ayın sonunda tekrar arayın bir de kalite standartlarından bahsederler üye olan yakınlarınızı da uyarın saydes'e müstehaktır tavsiyem herkes istifasını versin gerçi onlar da bizim gibi biraz zor paralarını alırlar üyeler sayesinde kazanan kazandı kenara çekildi olan bizlere oldu otelleri kırmızı cafeleri arsaları kimlerin paralarıyla aldınız.

Cevap yaz 0 0
Saffet D. 20 Eylül 2017

2016'dan beri saydes uyesiydim, 03.01.2017 uyelikten çekildim hala aidatlarimı alamadım, 120 iş günü dediler malesef insanları kandırıp paraları harcıyorlar sanırım, uye olmadan once dedikleriyle su an yaptıkları hic bağdaşmıyor hukuki sureç başlattim inşallah faiziyle birlikte en kisa surede alırım, tavsiyem bunlara itibar etmemek lazım.

Cevap yaz 0 0
Nesrin Ö. 22 Ağustos 2017

6 aralık 2016 Saydes'ten istifa ettim. 120 iş günü dolmadan para iademizi yatırmayacaklarını ifade ettiler. 120 iş günü çoktan dolmasına rağmen hala para yatırmadılar. Sürekli aramama rağmen sonuç alamadım. Tlflara bakan bayan üstü kapalı beni tehdit etti, ''hukuki yollara başvurabilirsiniz, fakat işlemleriniz tamamen askıya alınır'' dedi. Şu anda ne yapacağımı, nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Böyle bir şeye üye olduğum için çok pişmanım. İlk baştaki gösterdikleri iyi niyetten(!) eser yok. Herşey iş bitene kadar yani. Benim gibi arkadaş çevremde de çok mağdur var. Onlar da paralarını alamıyorlar. Emeklerimizden arttırdığımız Saydes'e yatırdığım bütün taksitlerin iadesini kesintisiz geri istiyorum.

Cevap yaz 1 0
Yusuf D. 17 Ağustos 2017

Ben de saydes'ten ekim 2016'da istifa ettim, ne arayan ne soran var, 2 kere ben aradım söylenen şu; bu ayki listede isminiz yok, hiç olmazsa ödeyeceğiniz ay ne zaman onu bildirin bu kadar insanı mağdur ettiniz, bu kadarını yapın da millet hesabını ona göre yapsın.

Cevap yaz 0 0
Mehmet İ. 12 Ağustos 2017

Kesinlikle bir platform oluşturalım bu kurumun yaptıkları yanına kalmasın, resmen emek hırsızlığı.

Cevap yaz 2 0
Nesrin Ö. 24 Temmuz 2017

Saydes 120 iş günüm çoktan dolduğu halde iademi yatırmıyor tlf açıyorum tlf'daki vatandaş tehdit ediyor hukuki yollara başvurursak paramı hiç alamazmışım öyle diyor. Zamanında keske üye olmasaymışım hiç güven verici değil. Paramın hemen iade edilmesini istiyorum tüm tehditlere rağmen hukuki yollara başvuracağımı belirtmek istiyorum. Kurallara uygun hareket edin ve hakkımıza girmeyin.

Cevap yaz 1 0
Necibe Ş. 11 Temmuz 2017

Ben de aynı sizler gibiyim. 2016 Kasım'da istifa ettim. 120 gün dediler sonra öğrendim iş günü dediler. İstifa için noterden dilekçe verin kabul edilmiyor dediler. Alacağm üç kuruş para 80 tl noter parası verdim. Bizi üye yaparken temsilcilik yokken bile bir imza ile üye yaptılar ayrılırken temsilcilik yok diye noterden dilekçe istediler. Paraları işletiyorlar ödeyeceklerken de erken çıkılıyor diye kesiyorlarmış. Helal etmiyorum. Yapılanlar kimlerin parası ile yapılıyor. Arkadaşlar tavsiyem girmemek lazım böyle şeylere parası olan başka türlü biriktirmeli bence. Bizlerin paralarıyla iş yapıp bizleri üç kuruş para için ne hale getiriyorlar.

Cevap yaz 0 0
Ltb Jeans Personel Hadsizliği Teleservice Lenovo Vibe X2 Telefonumu Mahvetti