Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Paramı İade Etmiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 91894   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Paramı İade Etmiyor

26 Mayıs 2016 11:23 Fatih A. Adana

Eşimle birlkite üye olduğum Sağlık Yardımlaşma Derneği Saydes'ten şubat sonu istifa ettim. İl Başkanı Z.B. Nisan başında paranız ödenir dedi. Nisanda genel merkezi aradım Zafer yalan söylemiş Mayıs 26'da ödenecek dediler. Mayıs 26'da aradım sıraya konuldu ne zaman ödeneceği belli değil dediler. İmzaladığımız sözleşmeye göre en son tarih 26 Mayıstı. Yalancılığın, s.htekarlığın böylesi.

Etiket : Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Okunma : 1438
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (9)

Mehmet İ. 12 Ağustos 2017

Kesinlikle bir platform oluşturalım bu kurumun yaptıkları yanına kalmasın, resmen emek hırsızlığı.

Cevap yaz 0 0
Nesrin Ö. 24 Temmuz 2017

Saydes 120 iş günüm çoktan dolduğu halde iademi yatırmıyor tlf açıyorum tlf'daki vatandaş tehdit ediyor hukuki yollara başvurursak paramı hiç alamazmışım öyle diyor. Zamanında keske üye olmasaymışım hiç güven verici değil. Paramın hemen iade edilmesini istiyorum tüm tehditlere rağmen hukuki yollara başvuracağımı belirtmek istiyorum. Kurallara uygun hareket edin ve hakkımıza girmeyin.

Cevap yaz 0 0
Necibe Ş. 11 Temmuz 2017

Ben de aynı sizler gibiyim. 2016 Kasım'da istifa ettim. 120 gün dediler sonra öğrendim iş günü dediler. İstifa için noterden dilekçe verin kabul edilmiyor dediler. Alacağm üç kuruş para 80 tl noter parası verdim. Bizi üye yaparken temsilcilik yokken bile bir imza ile üye yaptılar ayrılırken temsilcilik yok diye noterden dilekçe istediler. Paraları işletiyorlar ödeyeceklerken de erken çıkılıyor diye kesiyorlarmış. Helal etmiyorum. Yapılanlar kimlerin parası ile yapılıyor. Arkadaşlar tavsiyem girmemek lazım böyle şeylere parası olan başka türlü biriktirmeli bence. Bizlerin paralarıyla iş yapıp bizleri üç kuruş para için ne hale getiriyorlar.

Cevap yaz 0 0
Gökçe K. 4 Temmuz 2017

Saydes'i mahkemeye veren var mı acaba, bu işi hukuk çözer belli oldu.

Cevap yaz 0 0
H. 24 Haziran 2017

2016 haziran ayında istifa ettim hala paramı yatırmadılar. Hep sırada olduğumu söylüyorlar.

Cevap yaz 0 0
S. 24 Mayıs 2017

Ocak ayından beri istifa ettim bir türlü paramı alamadım resmen .. yapılıyor lütfen üye olmayınız tavsiyem, bizim paralarimizla kendilerine rant sağlıyorlar.

Cevap yaz 0 1
Yeliz K. 1 Mayıs 2017

2016 yılı mayıs ayında istifa ettim hala bir kuruş ödenmedi, muhatap olcağınız hiç kimse bulamıyorsunuz, yazıklar olsun size. İnsanların 3 kuruşuna göz dikiyorsunuz. Ne bu dünyada nede ahirette bir damla hakkımı helal etmiyorum. Allah korkusu olsa kul hakkı ne demek bilirdiniz Sizi Allah'a havale ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Hülya E. 28 Nisan 2017

Nisan 2016'da istifa dilekçemi verdim. Bizi üye yaparken istifa ettigimiz takdirde 60 iş gününde paramızı iade edeceklerini söylemişlerdi. Uzun süre ohal'i bahane edip bizi oyaladılar. Mart ayı sonunda ödeme yapacaklarını söylediler ödemediler. Nisan sonu dediler ödeme yapmadılar. Bugün görüşme yaptığım görevli bir tarih veremeyeceklerini bizi sıralamaya koyacaklarını söylediler. Hafta içi tüketici hekem heyetine sonra da mahkemeye başvuracağım. Bize başka çıkar yol bırakmadılar.

Cevap yaz 0 0
İbrahim T. 28 Nisan 2017

2016 martta istifa ettim aradan 1 sene gecti hala paramı geri yatırmadılar.

Cevap yaz 1 0
Ltb Jeans Personel Hadsizliği Teleservice Lenovo Vibe X2 Telefonumu Mahvetti