Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Paramı İade Etmiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 91894   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Paramı İade Etmiyor

26 Mayıs 2016 11:23 Fatih A. Adana

Eşimle birlkite üye olduğum Sağlık Yardımlaşma Derneği Saydes'ten şubat sonu istifa ettim. İl Başkanı Z.B. Nisan başında paranız ödenir dedi. Nisanda genel merkezi aradım Zafer yalan söylemiş Mayıs 26'da ödenecek dediler. Mayıs 26'da aradım sıraya konuldu ne zaman ödeneceği belli değil dediler. İmzaladığımız sözleşmeye göre en son tarih 26 Mayıstı. Yalancılığın, s.htekarlığın böylesi.

Etiket : Saydes Sağlık Yardımlaşma Derneği Okunma : 3537
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (20)

Nejla T. 16 Kasım 2018

Selam ben de saydes magduruyum, biz tüketici haklarına şikayet edemiyor muyuz?

Cevap yaz 0 0
Hayrettin B. 6 Kasım 2018

19 Ocak 2018 Saydes'ten istifa ettim. 120 iş günü dolmadan para iademizi yatırmayacaklarını ifade ettiler. 120 iş günü çoktan dolmasına rağmen hala para yatırmadılar. Sürekli aramama rağmen sonuç alamadım. Bir de üstü kapalı tehdit etmeleri var mı sorma gitsin, ''hukuki yollara başvurabilirsiniz, fakat işlemleriniz tamamen askıya alınır'' dedi. Şu anda ne yapacağımı, nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Böyle bir şeye üye olduğum için çok pişmanım. Benim gibi arkadaş çevremde de çok mağdur var. Onlar da paralarını alamıyorlar. Çocuklarımızın rızkını gasp edenleri Rahman'a havele ediyorum. Hakkımı da inşallah alacağım. Bu dünyada yada mahşerde.Paramı ödeseler de ödemeseler de hakkımı helal etmiyorum etmeyeceğim. Vesselam.

Cevap yaz 0 0
Volkan Y. 25 Mayıs 2018

Hakkımı yiyene haram olsun.

Cevap yaz 0 0
Abdullah Ö. 26 Nisan 2018

Sağlık çalışanları ne emeklerle kazanıyor bu para bilesiniz yok tabi ok koltuklara oturup bizlerin parasıyla patronluk yapıyorsunuz hakkımı helal etmiyorum Saydes. Yazıklar olsun inşallah. Milletle dalga geçmeyin.

Cevap yaz 0 0
Nuray K. 21 Aralık 2017

İstifa edeli 120 günü geçtiği halde hala paramı yatırmadılar. Hakkımı helal etmiyorum. Allah'a havale ediyorum sizi. Nasıl yiyorsunuz anlamadım.

Cevap yaz 0 0
Ayfettin D. 1 Aralık 2017

Ben de istifa ettim bekliyorum zor alırız gibi geliyor ama hayırlısı olsun. İlk başta bizim de sağlıkçılar olarak tutunacak dalımız olsun diyerek gözümü kapatıp eşimle beraber üye oldum ama beklentilerimin hiç gerçekleşmedi hakkımızı yiyorlar Allah'a havale ediyorum. Fakat böyle olmayacak toplu olarak basvuracagimiz bir yer yok mu aradım bulamadım ben, bilgisi olan varsa toplu yada bireysel olarak basvurabilecegimiz bir yer bilen varsa yazsın buraya arkadaşlar lütfen.

Cevap yaz 0 0
Gönül C. 11 Ekim 2017

Para iadesi üye kabulü gibi hemen yapılmıyor aylardır bir listeden söz ediliyor oyalama politikası.

Cevap yaz 0 0
Özlem G. 29 Eylül 2017

2016 nisanda üyeliğimi iptal ettim 2017 eylül bitecek durmadan erteliyorlar ben böyle insanları kandıran kurum görmedim her aradığımda bu ayki listede isminiz var ay sonunda ödenecek ay sonu arıyorum bankayla sorun çıktı bir dahaki ayın sonunda tekrar arayın bir de kalite standartlarından bahsederler üye olan yakınlarınızı da uyarın saydes'e müstehaktır tavsiyem herkes istifasını versin gerçi onlar da bizim gibi biraz zor paralarını alırlar üyeler sayesinde kazanan kazandı kenara çekildi olan bizlere oldu otelleri kırmızı cafeleri arsaları kimlerin paralarıyla aldınız.

Cevap yaz 0 0
Saffet D. 20 Eylül 2017

2016'dan beri saydes uyesiydim, 03.01.2017 uyelikten çekildim hala aidatlarimı alamadım, 120 iş günü dediler malesef insanları kandırıp paraları harcıyorlar sanırım, uye olmadan once dedikleriyle su an yaptıkları hic bağdaşmıyor hukuki sureç başlattim inşallah faiziyle birlikte en kisa surede alırım, tavsiyem bunlara itibar etmemek lazım.

Cevap yaz 0 0
Nesrin Ö. 22 Ağustos 2017

6 aralık 2016 Saydes'ten istifa ettim. 120 iş günü dolmadan para iademizi yatırmayacaklarını ifade ettiler. 120 iş günü çoktan dolmasına rağmen hala para yatırmadılar. Sürekli aramama rağmen sonuç alamadım. Tlflara bakan bayan üstü kapalı beni tehdit etti, ''hukuki yollara başvurabilirsiniz, fakat işlemleriniz tamamen askıya alınır'' dedi. Şu anda ne yapacağımı, nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Böyle bir şeye üye olduğum için çok pişmanım. İlk baştaki gösterdikleri iyi niyetten(!) eser yok. Herşey iş bitene kadar yani. Benim gibi arkadaş çevremde de çok mağdur var. Onlar da paralarını alamıyorlar. Emeklerimizden arttırdığımız Saydes'e yatırdığım bütün taksitlerin iadesini kesintisiz geri istiyorum.

Cevap yaz 1 0
Ltb Jeans Personel Hadsizliği Teleservice Lenovo Vibe X2 Telefonumu Mahvetti