Şe-ce Danışmanlık Bakıcılık Hizmeti Veren Firmalar
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 6847   Durum : CEVAPLANDI!

Şe-ce Danışmanlık Bakıcılık Hizmeti Veren Firmalar

14 Kasım 2013 13:03 Necla D.

Merhaba, hemen hemen çalışan her bayanın yaşadığı bir problemi yaşayan mağdur bir iş kadını olarak sizinle paylaşmak istiyorum. Şece danışmanlık firması İstanbul Leven'te yerleşik bir firma, profesyonel olduklarını düşünerek kendilerinden hizmet almak için başvuruda bulundum ve kabusum da başladı. 45 günlük süreçte kendilerinin bile tanımadığı bir çok kişiyi benimle görüştürdüler. Tabi sonuç tamamen fiyasko, bir sürü bahane ve kaprislerle ya kendileri işe gelmedi ya da ben onları göndermek zorunda kaldım. Yapılabilecek bir şey var mı bilmiyorum ama Şikayetim var. Saygılarımla.

Etiket : şece danışmanlık şikayet var şece danışmanlık şikayetim şece danışmanlık şikayet hattı şece danışmanlık tüketici yorumları şece danışmanlık müşteri memnuniyeti se-ce danışmanlık bakıcılık hizmetleri şece danışmanlık se-ce.com.tr Okunma : 5558
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Şe-ce Danışmanlık 2 Ekim 2014 02:28:39 Şikayet : 4 Cevap : 2

Değerli Yetkililer,

Necla D. Hanım'ın firmamız hakkında yaptığı yorum üzerine firmamız tarafından konuya müdahale etmemiz kaçınılmaz olmuştur. Necla D. Rumuzlu işveren ile yaklaşık 3 sene geçmişine dayanan bir çalışmamız olmuştur. Kendisine sağladığımız 1 elemanla 3 sene çalışmıştır. 3 sene çalıştıktan sonra yollarını ayırmıştır. Bu zaman zarfında şirketimize her fırsatta sağlamış olduğumuz hizmetten dolayı memnuniyetini ve şükranlarını sunmuştur. Necla D. Hanım yönlendirmede bulunduğumuz 4 elemanla bir şekilde kimyası uyuşmadığından yeniden çalışma konusunda birliktelik maalesef sağlanamamıştır. Tüm çalışma ve iyi niyetimizi kendisinin de belirttiği gibi göstermemize rağmen, iş akdi çeşitli nedenlerle taraflarca sonuçlandırılamamıştır. 2004 senesinden itibaren sektörde faaliyet gösteren şirketimiz maalesef ilk defa böyle bir durumla karşı karşıya kalmıştır. Zira 3 sene evvel bize şükranlarını belirten aynı Necla D. Hanım'ın bu tür bir davranışa tevazu gösterebileceğini tahmin etmemekteyiz.

Şece Özel İstihdam Eğitim ve Danş. Hizmetleri Ltd. Şti.

6 25

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

S. 8 Mayıs 2017

İş verenin yaptigi haksizliklari hukuksuzluklari nereye sikayet edecegiz.

Cevap yaz 1 0
Zehra S. 17 Aralık 2014

Müşteri şikayetine bu şekilde yorum yapan şirket ilk defa görüyorum. Gelen yorumun altında kalmayıp sert bir dille yorum yapmak çok kötü olmuş açıkcası. Ben de bebek bakıcısı arıyorum ve sizin gibi yarışa giren bir firma ile çalışmak istemem açıkcası.

Cevap yaz 15 13
Confident Mecidiyeköy Şubesi Apple Iphone 5 Servis Memnuniyetsizliği