Şe-ce Danışmanlık Temizlik Elemanları 1 Ay Dolmadan İş Bırakıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 87663   Durum : CEVAPLANDI!

Şe-ce Danışmanlık Temizlik Elemanları 1 Ay Dolmadan İş Bırakıyor

21 Ocak 2016 11:14 N. S. İstanbul

Şe-ce Danışmanlık; merhaba, bu firma ile 2 farklı ev için çalışıyoruz fakat bize buldukları kadınlar 1 ay dolmadan iş bırakıyorlar. Görüşmeye gönderdikleri kadınlar hakkında bilgileri yok. Sokaktan çevirip bize gönderiyorlar sanırım. Bu yüzden kendilerinden bizden 2 ev için alınan danışmanlık ücretinin iadesini talep ediyorum. Siz siz olun sakın bu firma ile çalışmayın derim tavsiyem.

Etiket : Şe-ce Danışmanlık Temizlik Elemanları Şe-ce Danışmanlık se-ce danışmanlık bakıcılık hizmetleri Okunma : 1844
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET DEĞERLENDİRMESİ

Şikayet sonucunda firma-tüketici arasındaki diyalogu, sorun tespit ve sorun çözümü safhalarında tüketici nezninde firmanın değerlendirme sonucu aşağıda yer almaktadır. Bu değerlendirme sadece tüketicinin mevcut sayfadaki şikayetiyle ilgilidir.

  • 1 2 3 4 5 İletişim / Zamanlama
  • 1 2 3 4 5 Problem Çözme / Alternatif Çözüm
  • 1 2 3 4 5 Firma Tavır / Davranış
  • 1 2 3 4 5 Müşteri Memnuniyeti
  • 1 2 3 4 5 Firmayı Tavsiye Ederim

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

3 Şubat 2016 00:08:34

Sonuç olarak bir daha asla sizinle çalışmayacağız, çevremi de bu şekilde koordine ediyorum. Bir maaş danışmanlık ücreti alıp 60 gün hizmet verme ne güzel iş değil mi? Ayrıca burada sahış isimleri paylaştınız, bunları kaldırmazsanız ben de sizle ilgili isim bilgilerini geçmeye başlayacağım.

3 Şubat 2016 00:04:44

Yazdığınız üzere gönderdiğiniz elemanlar 3 ay bile çalışmadan iş bırakıyorlar. Bize görüşmeye gönderdiğiniz insanlar hakkında bilginiz bile yok. Telefon kayıtlarını çıkartmayalım isterseniz. Sizden istenen belli gönderdiğiniz adaylar tamamen farklı. Sırf birilerini göndermek için insanları buraya yönlendirdiniz. Şirketimizde belirttiğiniz şahışlar da artık bizde çalışmamaktadırlar, sebeplerini bir öğrenme zahmetine girersiniz.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

N. S. 3 Şubat 2016

Sonuç olarak bir daha asla sizinle çalışmayacağız, çevremi de bu şekilde koordine ediyorum. Bir maaş danışmanlık ücreti alıp 60 gün hizmet verme ne güzel iş değil mi? Ayrıca burada sahış isimleri paylaştınız bunları kaldırmazsanız ben de sizle ilgili isim bilgilerini geçmeye başlayacağım.

Cevap yaz 1 2
Digiturk Servis Arızalı Cihaz İçin 35 TL İstedi Ödemek İstemiyorum Türk Hava Yolları Biletlerimiz İçin Fatura Alamıyoruz