Seçal Pazarlama Hasan Karakuş Mahkeme Kararına Rağmen Ulaşamıyorum
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 90163   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Seçal Pazarlama Hasan Karakuş Mahkeme Kararına Rağmen Ulaşamıyorum

7 Nisan 2016 17:15 Vehbi K. Kocaeli

30.10.2015 tarihinde yapmış olduğum alışveriş için firmayı mahkemeye verdim, elimde mahkeme kararı olmasına rağmen para iadesi konusunda kimse ile görüşememekteyim. Ayıplı mal satarak milleti d..andırıyorlar. Ben mağdur oldum insanlar olmasın.

Etiket : Şikayet şikayet.com şikayet hattı Tüketici Şikayet Hattı Tüketici Şikayetleri bir şikayetim var şikayetim var bir şikayet var şikayet portalı Okunma : 6405
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 3

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (66)

Doruk K. 27 Şubat 2017

Hakkımı helal etmiyorum l.net olsun d..andırıcılar mahkemeye vereceğim.

Cevap yaz 0 0
Meryem A. 17 Şubat 2017

Sizin allah b.lanizi versin tam tamına 149 tl odedim ve saçma sapan paspaslar geldi yazıklar olsun haram zıkkım olsun bu sayfada kim ilgileniyorsa paramı geri istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Nuran K. 16 Şubat 2017

Allah b.lanizi versin sizin, Allah korkusu yok mu sizde insanlari d..andiriyorsunuz.

Cevap yaz 0 0
Emel Ö. 15 Şubat 2017

Bir arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım arama yapacaklarını beklerken ptt kargo ile ürün geldi paketi gördüğüm anda anladım d..andırıldığımı şipariş 5 parça ve resimdeki gibi kalınlığı olan ürünün o pakette gelemeyeceğini düşündüm açınca yanılmadığımı anladım yazanlarında dediği gibi star marka üçlü benim sipariş verdiğimle alakasız ürün çıktı fatura diye gönderdikleri irsaliye faturasında da ulaşılacak telefon aradım ama tabiki d..andıran telefon yazar mı bir daha tövbe bilmediğim hiç bir siteden sipariş vermem parayı almakta yazılanlara göre zor tek yapılacak şey bu konuda her görülen reklamda yeni kişilerin eklenmemesi için uyarılmaları olacak ve ptt kargoyu da resmi olarak bilgilendirmek gerek bu d..andırıcılık konusunda.

Cevap yaz 0 0
Y. 14 Şubat 2017

Ben de sipariş verdim paspas aldım alakası olmayan saçma sapan birşey geldi gönderene ulaşamıyorum engellendi hala böyle siteler bukadar şikayet olmasına rağmen birşey yapmıyorlarsa yazıklar olsun. Elden ptt kargoyla ödedik hemen aradık ptt kargoya bir türlü ulaşılamıyor. Allah'tan işyerinin hemen yanında ptt var gittim ptt kargoya adam birşey yapamam dedi. Dedim ki böyle böyle müdürüne döndü sordu amiri biz bişey yapamıyoruz diyor, arkadaş s.htekarlık söz konusu seni yetkili olarak oturtuyorlar oraya ben müşteriyim senin böyle konuşmaya hakkın yok, parayı elden teslim ettik 2 dk olmadı ptt'ye de yazıklar olsun.

Cevap yaz 0 0
Emine Ü. 12 Şubat 2017

Ayakkabı aldım 150 tl ayakkabı olmadı gönderdim bu a.i insanlar para iadesi yapmıyormuş ürünü de geri göndermedi telefona da çıkmıyorlar tavsiyem lütfen hiç bir şey almayın bu s.htekar bir firma Allah belalarını versin hakkımı haram ediyorum.

Cevap yaz 0 0
S. 11 Şubat 2017

Allah belanızı versin verdiğim para haram olsun.

Cevap yaz 2 0
Hilal K. 10 Şubat 2017

Saat sipariş ettim paspas geldi bu ne d..andiricilik boyle ya lanet olsun Allahin belalari tüketici hakları ihlali değil de ne bu.

Cevap yaz 0 0
Elif E. 9 Şubat 2017

Baksınlar ben şimdi ne yapiyorum ürün istedim geldi s..tekarlık kim olduğumu bilmiyorlar tüketici hakları demem yeterli sanırım.

Cevap yaz 0 0
Zerrin M. 7 Şubat 2017

Taç banyo paspası aldığımı düşünürken star bath collection adında birşeye benzemeyen uyduruk birşey geldi, insanlarla oynamayı adet edinmiş onursuzlar s.ysuzlar sizi, Allah b.lanızı versin, nasıl geri göndereceğim, nasıl paramı geri alacağım. Bir kere internetten alışveriş yaptım yapmaz olaydım, kahretsin.

Cevap yaz 0 0
Türk Telekom Uzay Çağını Yakalamış İzmir İçinde 4 Aydır Telefonumu Nakil Yapamadı Vatan Bilgisayar Lg Cep Telefonu Arızalandı İlgi Alaka Yok