Sıla Tv Cep Telefonu Reklamı Mağdur Ediyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 23319   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Sıla Tv Cep Telefonu Reklamı Mağdur Ediyor

27 Şubat 2014 09:31 Hülya C.

Sıla Tv'nin ısrarla yayınlamış olduğu bilinen marka cep telefonundan aldım. Malum, hayatın gerçeği milyon lira verip telefon almamıza engel.

Gelen, markasız artı kullanılmış çöpe atılası bır telefon. Tüm aramalarıma da kapatılıyor yüzüme telefonlar. Televizyon kanalı deyip güvendim, başkaları da aynı mağduriyeti yaşamasın rica edıyorum.

Bu reklamları tavsiye etmiyorum.

Etiket : sıla tv sıla tv şikayetleri sıla tv reklam şikayetleri sıla tv cep telefonu reklamları sıla tv kalitesiz telefon sıla tv izleyici yorumları sıla tv müşteri yorumları Okunma : 3974
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Mert A. 3 Şubat 2018

Tesekkurler arkadaslar yorumlariniz olmasa biz de bal aliyorduk.

Cevap yaz 0 0
Şevki G. 25 Ocak 2018

Arkadaşar bal satıyoruz diye kavonoz içinde kesilmiş şeker bildiğiniz kesilmiş tatlı şurubu ben beyaz promosyon yolluyoruz yanında diye resmen d-andırılıyorlar arıyorsun engel koyuyorlar buradan sıla tv yetkilerine sesleniyom bunlarla birlikte siz de d-andırıcı olmayın.

Cevap yaz 1 1
İlker B. 22 Temmuz 2014

arkadaşlar, sakın sıla tv'den telefon almanızı tavsiye etmiyorum, telefonlara cevap vermıyorlar.

Cevap yaz 1 0
Sevgi M. 8 Temmuz 2014

aynı mağduriyet benim de başıma geldi, bende savcılığa suç duyurusunda bulunacagım, tüketici mahkemelerine gidip şikayet edecegim, hakkımı sonuna kadar arayacagım. koca kanal'a böyle mağdur etmek yapma yakışmıyor, o kanalın da böylelerine fırsat verdiği için bizlerin şikayetiyle hiç olmazsa kapanır da başkaları magdur olmaz ama benim o telefonlarım bana gelecek.

Cevap yaz 1 0
Vahide D. 5 Nisan 2014

Arkadaşlar aynı oyuna ben de geldim. ben tüketici haklarına gidiyorum sizi de bekliyorum. bu mağduriyetlere dur demenin zamanı geldi. kargo paketlerinizi atmayın ki itiraz şansları olmasın çünkü bizim değil derler bu insanlar.

Cevap yaz 1 0
N11.com Sitesinde Bulunan Ürün Ellerinde Yok Samsung S4 Anakart Değişimi Imei Hatası