Skechers Bu Nasıl Ayakkabı 25 Günde İç Astarı Yırtıldı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 92549   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Skechers Bu Nasıl Ayakkabı 25 Günde İç Astarı Yırtıldı

12 Haziran 2016 15:18 Baykal Y. İstanbul

Selam arkadaslar, tavsiyem bu firmadan kesinlikle alısveriş yapmayın, 25 günde iç astar yırtılıyor ve sorumlu biz oluyoruz. Nasıl bir kumaş kullanmışsa artık. 2 ay önce Ümraniye canpark avm'den ayakabı dünyasında 300 tl'ye skechers ayakkabı aldım ve satıscı arkadas 6 ay %100 değiştirme garantili dedi. Çok gecmedi 25. gün, farkettik içteki astar yırtılmış ve incelemey gönderdik. 1 ay gecti ürün red olmuş, onca ucuz marka ayakkabı kullandım ama hiçbiri 25 gün içinde iç kumas yırtılmamıstır, zoruma giden de bu. Müsteri memnuniyetine bakar mısınız, ama ben de o cocuklarımın rızkımdan ayırıp aldıgım parayı helal etmiyorum ve tüm mercilere şikayet edeceğim. O astarı ben yırtmak istesem yırtamam, neyi red oluyor anlam veremedim.

Okunma : 1631
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Kemal K. 26 Mayıs 2018

Bu markadan kesinlikle uzak durun. 6 yaşındaki çocuğuma aldığım ayakkabının 25 günde önü ve yanı açıldı, boyası attı, tüylendi ve ipleri çıktı. Skechers inceleme ekibi 25 günde bu hale gelen ayakkabıya hata yok dedi. 6 yaşında bir çocuk 25 günde bir ayakkabıyı bu hale nasıl getirebilir? Skechers ürününün arkasında durmuyorsa bu marka alınmaz. Çok kalitesiz malzeme ve işçilik var. Eski ürünleri gibi değil. Paranızı çöpe atmayın bence.

Cevap yaz 0 0
Kenan S. P. 25 Nisan 2018

Gun icinde giymememe ragmen bir ay icinde arka topuk astari asindi. 2. ayda yirtildi. Faturasini kaybettigim icin basvuruda bile bulunamadim. Dusunun artik, sezon urunu ayakkabi, camiden calmis olamam herhalde, faturasi yok ama sizin urununuz ve urun kusurlu. Gerci faturali olan da kabul edilmemis. Internet bunlarin sikayetiyle dolu. Ee, Çin'de uretilmis polyester ayakkabiya 400 lira verirsem olacagi bu. Skechers kapitalistlerin sisirdigi bir balondur.

Cevap yaz 0 0
Feyza İ. 20 Ekim 2017

Sketchers hakkındaki çoğu şikayet topuk kısmındaki iç astarın yırtılması hatta delinmesi olmuş. Özellikle kullanma talimatlarına uyarak kullandığım bu markanın ayakkabılarının reklamının yapıldığı kadar iyi olmadığını ve daha kötüsü firmanın hatasını kabul etmeyip satarken her türlü vaatte bulunan ancak iade ve inceleme istenince -üstelik 2 kere gönderdim incelemeye- standart bir açıklama ile red veren Sketchers'tan bir daha ayakkabı almayacağımı ve kimseye de tavsiye etmeyeceğimi söylemek isterim. Verilen paraya ve harcanan vakte yazık. Aynı fiyat skalasında bilinen markalardan aldığım spor ayakkabılarımı senelerdir kullanıyorum ne delinme ne yırtılma ne boya dökülmesi hiçbir sorun yok. Bu şikayete dönüş yapılmayacak maksat herkes bilsin.

Cevap yaz 0 0
Mehmet A. 31 Mayıs 2017

Buyaka'dan super step magazasından 300 tl verip aldığım Skechers marka ayakkabıyı toplamda 20 gün bile giymeden iç kısımdan topuklarda çökme oldu ve degışime gonderdim 10 gün sonra sms iadenin yapilamayacagı ve kullanım hatası oldugu soylendi. Tavsiyem sakın olaki bu markayı almayın da aldırmayin da cok şikayet eden var. Benim param ziyan oldu haram zıkkım olsun. Sizin de paranız bosa gitmesin.

Cevap yaz 0 0
Acar Duşakabin Ürün Camı Patladı Oğlum ve Eşim Yaralandı Türk Telekom 2 Haftadır Nakil İşlemini Yapmıyor