Sosyal Medya ve Tüketici Şikayetleri
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 3176   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Sosyal Medya ve Tüketici Şikayetleri

4 Ekim 2013 05:22 Sikayet.com -. Mersin

Tüketici Şikayetleri; Geçmişte şikayet anketleri, çağrı merkezleri, alo şikayet hatları, mektup ve markaların müşteri ilişkileri hizmet birimleri yoluyla yapılan tüketici şikayet bildirimleri, yerini internet teknolojilerinin gelişimiyle birlikte tüketici şikayet sitelerine ve firmaların web adreslerindeki sanal şikayet bildirim formlarına bıraktı. Günümüz bilinçli tüketicileri, şikayetlerini bildirme ve çözüm arama konusunda çok şanslılar. İnternet üzerinde şikayetlerini, masa başında oturdukları yerden veya akıllı mobil telefonlar, tablet bilgisayarlar aracılığıyla özgür bir şekilde kolay ve zahmetsizce bildirebilecekleri birçok tüketici şikayet platformu bulunuyor.

Etiket : Tüketici Şikayetleri Alo Şikayet Hattı Tüketici Şikayet Tüketici Şikayet Hattı bimer tüketiyorum bir şikayetim var Okunma : 3683
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (25)

Arzu B. 19 Eylül 2018

Instagram'da butikelbisem adlı kullanici d-andiricidir.

Cevap yaz 0 0
Erdal U. 12 Eylül 2018

Türk telekom'dan șikayetçiyim kulandigim tarife taahhutlu 34 tl ucreti vardi taahhut bittikten sonra tashhutsuz de 44 lira oldu ve bir yil 44 tl ucreti olduğunu soylediler daha yeni 59 tl olduğunu ogrendim.

Cevap yaz 0 0
Elif K. 18 Temmuz 2018

Gencerler Antalya Lara fiiyatı kasada 670 tl çıkan blender'a 2 kere muhasebede kontrolden sonra 1400 tl'ye satmaya çalıştılar. Karti bile verip kasada 670 tl diyen çalışan firma patronunu aradıktan sonra patronlari bunu bu fiyata satamam dedi. Bu nasıl fiyat değiştirme anlamadim. Sattığı ürünün fiyatını muhasebe dahil bilmiyorlar. Müşteriye ilk söylenen fiyat geçerlidir. Karti alip fiyati cekene kadar ayni 670 tl denildi. Patron arandı fiyat 1400 tl'ye çıktı.

Cevap yaz 0 0
Emre Y. 23 Şubat 2018

@jokerfashionn instagram sayfasından 4 adet ürün aldım. Sitede iade yok değişim var yazıyordu. Ürünler geldi. 4 ürün de bana küçük oldu ve istediğim 1 ürün farklı bir ürün olarak gönderildi. 1 haftadır yazıyorum ama okuyup cevap vermiyorlar, dün bana değişim yok dediler kestirip attılar.

Cevap yaz 0 0
Burhan Y. 21 Kasım 2017

Scope yayınlari c..sellik doludur buna artık dur diyen yok mu, resmen canlı yayında .. ahlaksızlık bu yardımcı olun lütfen.

Cevap yaz 0 0
Egehan T. 17 Kasım 2017

Mobizen şikayetim. Starlardan izin vermeme rağmen kayıt yapmama izin istiyor tekrar veriyorum ama izin vermiyor, lütfen yardım edin.

Cevap yaz 0 0
Esra A. 5 Ekim 2017

11 eylül 2017 tarihinde kayseri kumarlı yataş bedding'ten sipariş ettiğim smart track pocket yaylı yatağın 3.750 tl ödemesini nakit yapmış olup 29 eylül 2017 teslim tarihi kararlaştırılmış olmasına rağmen 5 ekim 2017 tarihine kadar elime ulaşmamıştır firmanın satış sözleşmesine uymadığı ve beni mağdur etmesi nedeniyle bir an önce en hızlı şekilde mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Cevap yaz 1 0
İrem T. 21 Eylül 2017

@vanilyabutik adında bir instagram sayfasına elbise sipariş ettim parasını da ödedm 110 tl bana kargolanan elbisenin siparişini verdiğim elbiseyle hiç bir alakası olmamasına rağmen aynı olduğunu iddia ettiler. Elbise yırtıktı üstelik bunu da söyleyip resmini yolladığımda elbiseyi iade etmek için yırttığımı söylediler. Resmen s..tekarlar.!

Cevap yaz 1 0
Mustafa Ö. 12 Eylül 2017

Gonuldensevenler.com diye bir site var. Evlenmek isteyenler üye oluyor ücretli. Sitede üye çok. Gezerken birisini beğeniyorsun ona yazmak için üye olman gerekiyor ücretli. Bu kişilerin hepsi düzmece bence, başkalarının resimlerinden hesap açoıyorlar insanları kandırıyorlar.

Cevap yaz 1 0
Nejdet A. 11 Eylül 2017

Yalova termal otel insanları kandırıp bir takım kagıtlar imzalatıp sonra da tehtit ediyorlar beni de kandırdılar banka kredisi çıkaracagız dediler bu kagıtlar ön sözleşme diye imzalatıp banka kredisi çıkmıyor dediler sonra da arayıp tehdit ediyorlar bunlardan şikayetciyim.

Cevap yaz 2 0
Beylikdüzü Öğretmenevi İyi İşletilmiyor Zarar Ediyor Doğa Koleji Eğitim Mi Yapıyor Yoksa Ticarethane Mi