Tatil Borsası Yat Club Rci Devre Mülk Üyeliği Kandırmacası
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 12547   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Tatil Borsası Yat Club Rci Devre Mülk Üyeliği Kandırmacası

25 Aralık 2013 04:54 Tuğba B.

Ağustos ayında Marmaris'te tatildeyken nişanlım ve ben bu tanıtım programına gitme gafletinde bulunduk. Tatil borsası Yat Club altında RCI üyeliği verdiklerini anlattılar, anlattılar, anlattılar. 4 saat dinledik inandık ve satın aldık. Aldığımız şey 10 yıllık bir devremülk değişim programı. Oradan çıkınca internette biraz araştırma yaptık ki bir de ne görelim yıllar önce herkesin yaka silktiği saaddet zinciri gibi bir kurumun ağına düşmüşüz! Hemen tekrar iletişime geçtik, anlatıldı mecburen kabullendik senet imzalandı. Şimdi ödemenin yarısı bitti rezervasyon için gerekli şartları sağladık. Arıyoruz ilgilenen yok, baştan savmalar kötü oteller, tek seçeneğimiz binlerce dolar ödeyip rezil olmak tam da bu.

Etiket : TATİL BORSASI marmaris tatili devremülk tanıtım proğramı devremülk değişim programı tatil borsası yat club tatil borsası yat club rci devremülk devremülk şikayet paramızla rezil olduğumuz devremülk Okunma : 7041
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (11)

Volkan M. 11 Nisan 2018

Şimdi insan düşünüyor acaba sözleşme ve senetleri imzalatirlarken arada bu makbuzu ve tatil yaptığımiza dair belgeleri de imzalattılar mi. Sözleşme imzalayan arkadaslardan hatırlayan var mı sözleşme ve senetler haricinde sizlere evrak imzalattılar mı. Ben bu salaklığı yapmış olacağımi düşünmüyorum. Evraklar sahte olabilir. Yakınlarda sözleşme imzalayan arkadaşlar varsa onlara sormak istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Volkan M. 11 Nisan 2018

Ben de 2011'de 200 euro peşinat ödeyip sözleşme imzaladim. Sonradan iptal ettirmek için aradığımda oyalayarak baya bir zaman geçirdiler. Sonra 2014'e kadar ses seda çıkmadı. 2014'te beni icraya verdiler. Tabi 200 euro peşinat harici hiç bir ödeme yapmadım ve bu hizmeti de kullanmadım. Bu yıl aracıma haciz koyduklarini görünce geç kalınmış olsa da avukata gittim. Avukat bana hiç kullanım ve peşinat harici ödeme yapmadiysan tecrübe etmediğim için halen cayma hakkım olduğunu söyledi ve karşı tarafa dava açtık. Dava bugün sabah 10'da tekrar görülecek. Ama firma sisteme sahte evraklar yüklemiş imzami taklit edip 2011 yılında hakkımı kullandığımı gösteren ve 2012 yılında kira ücretini bana ödediklerini gösteren makbuzu gondermis.

Cevap yaz 0 0
Elif Y. 10 Mart 2018

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Yaşadığınız sorun ve mağduriyetle ilgili PROFESYONEL destek almak, şikayetinizi hukuksal platformda çözüme kavuşturmak isterseniz bizlere hukuk@sikayet.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sikayet.com Çözüm Ortağı, DR. Fraud Suistimal İnceleme ve Danışmanlık.

Cevap yaz 0 0
Barış T. 28 Şubat 2018

Aynı durumdan mağduruz, 6.500 tl biz de ödedik icra ile, tepki vermekte geç kaldık ama zararın neresinden dönersek kardır. Acaba emsal dava ve sonuç alan var mı?

Cevap yaz 1 0
Hasan K. H. 5 Şubat 2018

Sonuca ulasan, icrayi durdurabilen var mi? Varsa iletisime gecebilir miyiz? Tesekkurler.

Cevap yaz 1 0
Fatih C. 3 Şubat 2018

Biz de mağduruz icra göndermişler, bizimle iletişime gecer misiniz.

Cevap yaz 1 0
Selçuk C. 8 Haziran 2017

Avukat Servet A'nın kazanılmış emsal dava sonucu var. Biz de mağduruz. Şahitlik çok önemli. D..andırıldık. Bizi duyan birileri olmalı.

Cevap yaz 2 0
Buket A. 14 Haziran 2017

Selçuk Bey iletişime geçmemiz mümkün müdür, aynı durumdan ben de mağdurum.

Cevap yaz 2 0
Atilay K. 12 Ocak 2018

Arkadaşlar dosyam yargıtayda, lütfen bana ulaşın. Toplu bir savunma yapacağım.

Cevap yaz 4 1
Özay Z. 7 Şubat 2018

Biz de sizler gibi Tatil Borsası mağduruyuz. Hiç kullanmadığımız halde ödemediğimiz aidat sebebiyle icralık olduğumu e-devletten öğrendim. Sanırım sizler bu konuda daha tecrübelisiniz. Ne yapabiliriz mağduriyetimizin giderilmesi için. Lütfen yardım edin.

Cevap yaz 2 0
İkbal G. 8 Şubat 2018

Sayın Atilay, dosyanızın yargıtayda olduğunu yazmıştınız, sonuçtan haberdar edebilir misiniz?

Cevap yaz 1 0
Oğuz Ö. 8 Şubat 2018

Bugün mağdur arkadaşlardan biri beni aradı ve icraya verildiğini söyledi e-devletten kontrol ettim haklıymış .Artık bu iş çok canımı sıkıyor avukat arkadaşlarım var dosya numarasını iki arkadaşıma da verdim yarın araştıracaklar ve bir yol gösterirler umarım.

Cevap yaz 1 0
Aytunç U. 8 Şubat 2018

Merhabalar biz de icraya verildik görüşebilir miyiz acaba. Bu kadar kolay bir şekilde istediklerini alamayacaklarını göstermek istiyoruz. Bu davaya ait dosya bilgileri sizde mevcut mu kararı görebilmemiz adına yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap yaz 1 0
Saadet S. K. 24 Şubat 2015

Kullanılmayan ülke parasını aidatları dava açıp alıyorsunuz. Bende mağdurum, harekete geçtim avukatım Yargıtay Kararlarını anlattı. Hemen noterden ihtar çekip dava açın. Nitelikli d..dırıcılık bu.

Cevap yaz 4 0
Murat S. 6 Aralık 2015

Biz de aynı durumdayız. Hem devre tatil parasını ödedik hem de her yıl kullanmadığımız tatilin aidatını ödüyoruz. Dava açıp kazanan veya ilerleme kaydeden var ise bilgi almak ve bu tip davalarda iyi olan avukat var ise ulaşmak isteriz.

Cevap yaz 1 0
S. G. 11 Ocak 2017

Konuyla ilgili mağdurlardan bir tanesi de biziz, dava süreci başlatmak istiyoruz. Konuyla ilgili tecrübelerinizi öğrenmek, avukat tavsiyeniz varsa almak, devam eden davanız varsa mağdur olarak gerekiyorsa şahitlik yapmak isteriz. İşimiz gücümüz arasında bu adamların sürekli para tırtıklamak için bizi rahatsız etmelerinden yorulduk. Kurtulma mücadelesini birbirimizden haberdar olarak yürütürsek belki daha hızlı sonuç alabilir, Yeni mağdurlar oluşturmalarına engel olmuş oluruz.

Cevap yaz 1 0
S. 25 Mayıs 2017

Avukat buldunuz mu? Biz de aynı durumdan d..andırıldık. Paraları ödedik. Üstüne su içtik. Hiç kullanmadık. 8 yıl sonra üyelik aidatı diye bizi icraya vermişler tekrar para tırtıklamaya çalışıyorlar.

Cevap yaz 1 0
B. 21 Nisan 2014

Ben de aynı durumdaydım dava açtım. Eğer gerekirse sizin gibi mağdurlardan tanıklık bile isteyebilir. Hep aynı vaatler, en azından emsal dava olur, herkes parasını alır bunlardan.

Cevap yaz 11 0
Oğuz Ö. 26 Kasım 2014

Merhaba, biz de mağduruz, mahkeme sonucunuz ne oldu merak ettim, ben de suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum, ne tavsiye edersiniz, saygılar.

Cevap yaz 4 0
İlker T. 17 Nisan 2014

Sözlü olarak vaad ettiklerini tutmuyorlar.

Cevap yaz 8 0
Vakıfbank Kredi Hayat Sigortasının İptali Evim.net Siparişlerim Gelmedi