Tedaş Aydınlatma Sorunu
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 1119   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Tedaş Aydınlatma Sorunu

5 Eylül 2013 11:42 - -

26 haziran 2013 tarihinde Tedaş'ının internet sayfasında yer alan Aydınlatma Şikayet başvuru takibi Formunu 12321 şikayet numarası ile oldurdum. 1 aylık sonuçlandırma zamanı içerisinde herhangi bir işlem yapılmamasına rağmen, oluşturdukları sistem açılan talep kartını 11 ağustos 2013 tarihinde kendi kendine kapatmıştır.

son 2 ay içerisinde 15 günde bir fatura kesimi yapan, kestiği faturada trt payı, elektrik iletim vergisi, kayıp kaçak bedeli, sayaç okuma bedeli, sözleşme gücü, perakende satış hizmet bedeli, iletim sistemi kullanım bedeli, dağıtım bedeli adı altında ücretler tahsis etmesinin üzerine kdv ilave etmesine karşılık 2 tane sokak lambasına ampül takmaması düşündürücü.

Etiket : Şikayet tedaş şikayet tedaş şikayetleri tedaş fatura şikayet tedaş sokak lambası şikayet Okunma : 2357
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Onur D. 20 Şubat 2014

Manisa tedaş tahsilat şefinin konuşma üslubu hem bir hanfendiye yakışmıyacak biçimde hemde konumu gereği yakışmıyacak şekilde. Kendisinin yetkisinin belli bir yere kadar olduğunu, müdürle görüşmemi söyledi. güvenliğin müdürün odasına çıkamayacağımı, ben çık dersem ancak ozaman görüşebileceğimi beyan etti. şimdi size soruyorum bu konuyla araştırma yaparmısınız. saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
Apple Müşteri Memnuniyeti Lazzoni Mobilya Geç Teslimat