Teknosa Teknik Servis Preo P2 Cep Telefonu Tamir Ücreti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 98743   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Teknosa Teknik Servis Preo P2 Cep Telefonu Tamir Ücreti

7 Kasım 2016 13:38 Mehmet Emin Ç. Manisa

Teknosa'nın kendi ürünü preo P2 marka telefonu teknik servise verdim, 12 gün sonra yeni tamir etmeye kalktılar herhalde. Neyse 20 gün süreleri var hakları var yani onda problem yok ama şarj olmuyor diye gönderdiğim telefonu soketi kırık 95 tl ücreti var diye haber verdiler, ben de yapmayın dedim. 1 senelik cihaz, şarj soketi tlf içinde bir kısım nasıl müşteri hatası oluyor anlamak güç, teknik servisleri de reeder diye bir servis zaten. Müşteri no arıyorsun böyle bir numara kullanılamamaktadır diyor. İşin özü Teknosa preo p2 marka telefon güzel olsa da teknik servis çok kötü ve ilgisiz, ekran kırılsa doğru müşteri hatası ama şarj soketini müşteri nasıl kıracak anlamak zor. Diyeceğim o ki Teknosa'dan teknis servis ile ilgili olabilecek ürünler almayın tavsiyem, telefon tablet kılıfı falan alın ama elektronik almayın çünkü yetkili servisleri yok, reeder markasınınkini kullanıyorlar, yetersiz.

Okunma : 2603
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Mehmet Y. 22 Nisan 2018

Selam arkadaşlar, ben de teknosa'ya güvenerek preo2 cep telefonu aldım ama almaz olaydım 1 yılın sonunda şarj yapmamaya başladı, servise gönderdim garantili olmasına rağmen kullanıcı hatası diyerek benden 125 tl ücret istediler kabul etmeyerek telefonu geri aldım. Kısacası tavsiyem bu mağazalardan güvenip de ürün almayın çünkü müşteriyi mağdur ediyorlar.

Cevap yaz 0 0
Lutfi D. 16 Ağustos 2017

Telefonum arama sırasında sesim konuştuğum kişiye gitmiyor ve camı kırık servise yoladım. Servis benden 75 tl ücret istedi ben de teknosa preo telefonumun garanti kapsamında tahmirati yapılsın dedim, garanti dışında yapılmasın diye cevap verdim onlar da telefonumu garanti kapsaminda olan arızayı yapmadan geri gonderdiler telefonumun yapilmasini yada ücreti talep ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Yurtiçi Kargo Personel Yorgun Diyor Ürünümü Teslim Etmiyor Decathlon Bir Türlü Hazırlanamayan Sipariş