Tekzen Defolu Ürün Gönderdi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 1606   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Tekzen Defolu Ürün Gönderdi

14 Eylül 2013 22:05 Fırat A.

Casual Nest Şişme Emzirme Minderi aldım, ürün defolu geldi. ben de kargo tesliminden 15-20 dk sonra kargoya geri iade ettim. sonra tekzen müşteri hizmetlerini aradım, ürünü korgo tespit tutanıgı ile göderin dediler. ben de onlara paketin saglam, ürün defolu dedim. bizin teknik servisimiz yok dediler. ürün bunların eline ulaştıktan sonra gene aradım, ürün icelenince haber vericez dediler, sonra benı arayıp ürünün kullnılmıs oldugunu, üzerınde süt lekesı var dediler. ben onlara kargoyu aldıktan hemen sonra ürünün yırtık oldugunu kendilerinin bana kullanılmış ürün mü gönderdiklerini sordum. ben ürünü hiç kullanmadan iade ettim ama 25 gündür telefonda münakaşa edıyoz. kesinlik bu firmadan hiç bır sey alınmaz.

Etiket : tekzen şikayet tekzen şikayetleri tekzen şikayet hattı tekzen müşteri hizmetleri şikayet tekzen defolu ürün şikayet Casual Nest Şişme Emzirme Minderi Okunma : 2204
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

İsmet Y. 20 Ağustos 2018

Tekzen'den beyza cauntry gardrop aldim almaz olaydım, isaretli yerleri yanlis bazi yerleri kisa dolap kastı hiçbir kapı kapanmiyor tavsiyem kesinlikle almayın sikayet ediyorum aradim mail de attim ne yapacaklarini bilmiyorlar, haram olsun.

Cevap yaz 1 0
Murat K. 25 Mayıs 2016

Tekzen'e kesinlikle güvenmeyin, %100 yerli sermaye diye reklam yapıyorlar tüm ürünler cin mali ve kalitesiz, ayrıca mağaza içinde kaba, saygısız personel çalışıyor, is bilmeyenler grubu orasi.

Cevap yaz 1 0
Ercan K. 13 Şubat 2014

ben de sizin gibi mağdurum ve ayrıca bana 4 ay önce aldığım ürünün orijinal ambalajıyla yollayın biz inceleyeceğiz dediler, ben de tüketicileri koruma derneğine şikayet ettim.

Cevap yaz 1 0
Estetik Trend İnnova Fatura Sorunu Turkcell Superonline Hizmet Sıfır Tavsiye Etmiyorum