Telesepetim.com Müşteri Mağduriyeti

Telesepetim.com Hakkında Şikayetim Var; ben de 4 aralık 2013 tarihinde telesepetim.com tarafından d..dım. telefonuma gelen mesajda kazandığım 200 tl konuşma paketini aktifleştirmek için belirtilen 02129120500 numarasını aramam yazılıydı.

Bilgi almak için aradığımda yirmi bankanın ortak kuruluşu olduklarını söylediler. o kadar dikkatli biri olmama rağmen beni kandırmayı başardılar. isminin burhan a. olduğunu söyleyen müşteri temsilcisi başka bir indirim olduğunu söyledi. Piyasa değeri 2000 lira olan samsung marka cep telefonu, tablet ve bir kaç ürünü daha sıralayarak 968 liraya 12 taksit halinde alabileceğimi söyledi.

Ödemenin bir ay sonra hesabıma yansıyacağını ve memnun kalmamam halinde bir ay içerisinde ücretsiz iade gerçekleştireceğimi söylediler. kredi kartını kullanmaya başladığım tarihi bile söyleyince şüphe uyandırmadı. kart numaramın bir kısmına da ulaşmışlar. alışveriş onayı için kart numaramı kalan kısmını isteyince şüphelendim ve kendilerine nasıl güveneceğimi sordum.

Yirmi dört bankanın ortak kuruluşu olduklarını tekrarladılar. telefonuma gelen şifreyi isteyip alışverişi tamamladılar. ürünler gelince çin malı olduklarını gördüm, d.. anladım. Bankayı aradım. Böyle bir kuruluşla ilgileri olmadığını söylediler. kartımı iptal ettim, itiraz dilekçesi faxladım. ürün iadesi için aynı firmayı aradım üstüne bir de hakarete uğradım.

İade istediğimi söyledim oyalıyorlar. dikkatsizliğim yüzünden d.. sözün kısası. adamlar istanbul’un orta yerinde insanları mağdur ediyorlar. herşeyi de kılıfına uydurmuş görünüyorlar. ne denir ki daha.

Allah insanların hakkını yanlarına bırakmaz umarım.

Gönderen: . A.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (6)
. H.

aynı sorunu yaşadım ama aramadım, beni de defalarca aradılar.

. G.

aynı sorunu şu an ben de yaşıyorum, çözüm bulan var mı?

. A.

Bu tür insanlara gereğini söyleyip telefonu kapatın. Eğer bir süre dinlerseniz, sizi uzaktan hipnotize edip gene mağdur ederler. Tv’lerde görüyorsunuz.

. Z.

Bedava sirke baldan tatlıdır! Beleş birşeyler kazanacağını hedefleyen herkes bu mağduriyete düşer. E buna da kendi düşen ağlamaz derler. Elbette bu insanlara olanak sağlanmamalı, güvenlik güçleri harekete geçmeli. Ama ya beleş peşine düşüp de kendini mağdur edenlere ne demeli. Yazık çok yazık!

. A.

Peki bu mağduriyeti devlet görmüyor mu, vatandaşın hakkını kim koruyacak. vatandaşın hakkını korumayan utansın.

. Z.

Mağdur ediyorlar.

Aralık 09, 2013
Kategori : Alışveriş
Yorum : 6
Okunma : 3.788