Titanic Mobilya Her Zaman Mağdursunuz
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 106693   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Titanic Mobilya Her Zaman Mağdursunuz

15 Nisan 2017 18:02 Nagihan Ö. Kayseri

Ben öğretmenim, bu firmadan geçen sene şubat ayında ürün aldım 15 gün önceden haber verin teslim edilecektir denildi kesinlikle sıkıntı yaşadım yeni atandığımda şehirde eşyasız bir ev düşünün sonra bu siteye yazdım 2 hafta sonra gelecek dedikleri mobilya 2 gün içinde geldi sırf bu siteden şikayet silinsin diye. Eşyamı getirdiler gelen eşyamı telafisi için evime en az 3 kere teknik servis geldi kırılanı döküleni tamir etmeye teslimat konusunda kesinlikle sıkıntılı ayrıca aldığım mobilya 7 ayda deforme oldu teknik servisleri geldi evden aldı 15-20 günde teslim ederiz dedi. 15-20 gün geçti arıyorum bu hafta içi gelecek kesin bir tarih verilmiyor kafalarına göre iş yapıyorlar kesinlikle tavsiye etmem teknik servistekiler her zaman oyalıyor. Lütfen alırken çok fazla düşünün. Eşyamı evimden alan numarayı arıyorum ürün kayseri'de diyor ama firmanın teknik servisini arıyorum ürün yok diyor. Ne yapılıyor diyorum bilmiyoruz diyorlar 2 aydır evimdeki koltuğun minderleri yok.

Etiket : Titanic Mobilya Kayseri Okunma : 6486
Şikayet ile ilgili FOTOĞRAFLAR
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (15)

Yunus G. 30 Kasım 2019

Hayatımda böyle bir rezil işletme görmedim, resmen kazık atıyorlar, parayı alana kadar güler yüz ama para hesaba geçtikten sonra külhan beyli oluyorlar. Anlamadığım şey bu kadar şikayet oluyor ama yinede bu işletme hala çalışıyor, neden hiç bir kuruluş bu işletme hakkında yasal bir işlem başlatmıyor. Adamlar kabadayı gibi konuşuyor ama ürünü satmak için 4 takla atıyorlar, 32 dişlerini gösteriyorlar ama hakkını aradığın zaman kabadayılık yapıyorlar, ben verdiğim parayı helal etmiyorum.

Cevap yaz 0 0
Eda Ö. 27 Kasım 2019

Kayseri titanic şubesinden geçen sene annemin evine misafir odası aldık, kırlentleri eksik verdiler gondermediler. Mobilyanın ayağı geldiğinde kırılmıştı ve masada çizik vardı, nasıl bır firma böyle, kimseye tavsiye etmiyorum. İlgi alaka parayı ödeyene kadar ondan sonra yok, yazık.

Cevap yaz 0 0
Serkan P. 7 Kasım 2019

Tavsiyem kesinlikle almayın, rezil bir firma. Allah yedirmesin o verdiğim 17 bin tl paramı, haram olsun. 2 konsol kapak, 3 sandalye bacağı, 1 masa tezgahı değişimi için bir yıldır oyalıyorlar, haram zıkkım olsun. Titanic möble yada Pier Lotti, ikisi de aynı kişi.

Cevap yaz 0 0
Nadire T. 28 Eylül 2019

Merhabalar, tavsiyem kesınlıkle bu firmadan alısverıs yapmayın, tayin yerımız cıkmadan once gidip 3 ay once esyamızı alıp peşin şekılde de paramızı ödeyip bize esyayı ne zaman ıstersek getıreceklerını ve ıstanbul'da da yerlerı oldugunu söylediler, hepsi d-andırıcı bunların, esyalarımız ıstedıgımız andan 10 gün sonra geldi ve tv ünitemi sehpamı getırmemısler unutmuşlar, ıkı ay oldu hala tv unıtem ve sehpam gelmedı, en sonunda babam o sehırden alıp bana kargoyla gonderdı. Bu kadar d-andırıcılık olmaz, resmen sıze doneceğiz deyip oyaladılar, alırken pesımızde kostular aldıktan sonra takmadılar bıle, kesınlıkle ve kesınlıkle tavsiyem alısverıs yapmayın, ürünleri hıc ıyı degıl çizik geldı yatagım gıcır gıcır edıyor, dolabımın kapagı düştü.

Cevap yaz 1 0
Mehmet Ali K. 17 Temmuz 2019

Merhabalar, ben emekli bir arkadaşınız olarak titanıc möbilya'dan aldığım cestir koltuk ve masa sandalye, yatak baza için peşin olarak tam 14 bin tl ödedim, tam 4 defa gün verildi 4'ü de yalan çıktı. Firmaya, yorumlara olumsuz şeyler yazacağımı söyledim ürünlerimin yarın gönderileceği söylendi gelen ürünler hep teşhir ürünler olduğünü bildirdim adamların bir dövmedikleri kaldı. Burada aşagıda yorum yapan Ayşe hanıma katılıyorum, 40 bin kere düşünün bu firmadan alışveriş yapmayı, cok agır sözler hak ediyorlar ama ben şuanda kendime yakıştıramıyorum tam bir rezalet, çalışanlar o birine atıyor sormluluğu o ona hiç kimsenin kimseden haberi yok, teşekkürler bugünlük bukadar arkası yarın.

Cevap yaz 4 0
Ertuğrul G. 15 Haziran 2019

Tavsiyem uzak durun titanic mobilya'dan mağdur olmayın arkadaşlar, biz yandık siz yanmayın!

Cevap yaz 4 0
Hasan K. 18 Nisan 2019

2 ay önce titanik mobilyadan sipariş verdiğimiz milano koltuk takımımız geldi. Ne dikişi dikiş ne ayakları birbirine denk bildiğiniz normal kırlenti bile doğru düzgün dikilmemiş. Kahverengi kırlente bembeyaz fermuar dikmişler 10 metre ileriden sırıtıyor. Koltukların ek yerleri 1 cm biri aşağıda. Tekli koltukların ayaklarına mantar koymamışlar. Neyse bu şikayetleri aynen bildirdik eleman geldi tam 1 ay sonra söyledik güya yaptı. Ayaklara mantar çaktınız mı dedim evet dedi onlar gittikten sınra baktım ki tekli koltuğun birine çakmamışlar. Bu kadar da yalancılar. Bir de ikide bir de arıyorlar memnun musunuz diye dalga geçer gibi. Söylüyoruz hala aynı. Lanet olsun dedik artık. Size tavsiyem mağazanın yakınından bile geçmeyin.

Cevap yaz 3 0
Ayşe S. 23 Şubat 2019

Bir şeyi alırken 40 kere düşünün derler ya siz bu magazadan ürün alırken 40 bin kere düşünün, rezalet bir yatak odası takımı aldık bir yıl olmadan kapaklar sürgüden çıkıyor kapanırken sallanıyor sen kapatıyosun arkanı dönüyosun ki kapak geri açılmış satarken harikalar satana kadar seni muhteşem agırlıyolar ama sattıktan sonra ben senin muhatabın degilim kardeşim müşteri hizmetlerini ara diyolar, tavsiyem sakın kardeşim ikinci el alın yine almayın yani yerde yatın yine almayın outlet alın yine almayın kimseyi mağdur etmeye hakları yok, hakkım kaldı, 8 milyar derler birden 4 milyar indirim yaparlar sakın çenesine hitabetine inanmayın kapının önünden geçmeyin bence. Allah muhafaza elinizi verseniz kolunuz gidiyor.

Cevap yaz 2 0
Celal C. 11 Şubat 2019

Merhaba, ben berlin'den kasım 27'de aldım sözde ocak 25'te teslim edeceklerdi halen gelmedi bugün yarın diyorlar halen tır yola çıkmadı ne yapabilirm yazarsanız sevinirim.

Cevap yaz 2 0
Nilgün A. 12 Eylül 2018

Kayseri Titanik Mobilya'dan aldığımız oturma grubumuz hasarlı gelmiştir. Arayıp firmaya durumu bildirdik teknik servis gönderelim dediler ancak 1.5 aydır ne gelen giden var ne de arayan. Ne zaman arasam bu hafta gelecek diyerek oyalıyorlar. Ayrıca ürünümüz istediğimiz kumaş ve tonda da gelmedi. Tekli koltukların rengine karar veremedik bir kaç kere değiştirdik diye bize karşı tavırları değişti. Ürünü satana kadar ilgililer ancak sonrası için aynı şeyi söyleyemem.

Cevap yaz 4 0
Vodafone Yüksek Fatura Damat Tween Ürünün Arkasında Durmuyor