Tivibu'daki Eksik Kanallar ve Fatura Sorunu
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 15950   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Tivibu'daki Eksik Kanallar ve Fatura Sorunu

18 Ocak 2014 20:32 Sebahattin U.

Tivibu; Merhaba, şikayet sayfasındaki şikayetlerin hepsini yaşadım, bunları geçtim benim sözleşme yaptığım bayi bana bu üçlü avantaj paketinin sadece 49 tl olduğunu ve farklı fatura gelmeyeceğini söyledi. Ona istinaden bu avantajlı paketi aldım ve ilk faturam 53 tl, ikinci faturamda 57.50 tl fatura geldi. Şimdi müşteri temsilciliğini aradığımda bana verdiği cevap kurulum bedeli taksidi her ay faturanıza yansıyacak dediler. ben sözleşme yaparken farklı, sözleşmeden sonra farklı. İnsanları mağdur ediyorsunuz, tivibu kurulumunu bile 2-3 ay gibi zamanda yaptınız ve sorumsuzca bir de kurulum bedeli talep ediyorsunuz, ikinci şikayetim, neden tüm yerli kanallar çıkmıyor, doldurmuşsunuz arapça kanalları, mecbur muyum bu kanalları seyretmeye! sözleşmenin hakkını vermiyorsunuz, çıkmayan kanalların içinde ulusal, halk ve benzeri kanallar neden yok, boşuna mı bu kadar para veriyoruz.

Etiket : tivibu şikayet tivibu şikayetleri tivibu müşteri yorumları ulusal tv halk tv tivibu kanalları tivibu eksik kanallar tivibu fatura şikayet tivibu üçlü avantaj paketi tivibu arap kanalları Okunma : 1999
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Fikret C. 24 Eylül 2017

Tivibu paketi aldığım için bin pişmanım ne şikayetinizi gale alıyorlar nede ilgi gösteriyorlar. Arıza için evime gelen eleman kurulum hatasını düzeltmek için benden yüklü bir ücret istedi. 19 tl'ye bir yıllık paket anlaşması diye bana 31.50 tl'lik iki yıllık paket imzalatıp beni kandırdılar, tavsiyem sakın tivibu almayın ben hakkımı helal etmiyorum. Yazıklar olsun türk telekom'a.

Cevap yaz 0 0
Teknosa Lg Telefon Arızası ve İade Sorunu Adidas Uşak Bayisi İlgisizliği