Topan Hukuk Bürosu Müşteri Hizmetlerindeki Üslup
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 101022   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Topan Hukuk Bürosu Müşteri Hizmetlerindeki Üslup

3 Ocak 2017 16:13 Arzu İ. Samsun

Merhaba, 03.01.2017 tarıhınde topan hukuk burosu tarafından turkcell'e aıt borcumdan dolayı 02169881669 numaradan call center Sıla hn tarafından arandım dosyamla ılgılı bılgı aktarırıken guvenlık surecınden gecırmeden bılgı aktarımı yapılmıstır. Konusma sırasında kendımın de aynı sekılde tahsılat uzerıne calıstıgımın bılgısını verdıgımde Sıla hn uygunsuz sekılde hakaret ıcerıklı konusma yapmıs olup telefonu suratıma kapatmıstır. Konuyla ılgılı sıze vermıs oldugum yazılı sıkayetten dolayı kendıne usluptan dolayı hakaret davası acacagımı beyan ederım. Cagrı merkezındekı yonetıcılerın acentlerıne kalıte surecı ıle ılgılı daha detaylı egıtım vermelerı gerekıyor, konu ıle ılgılı destegınızı rıca eder benımle yapılan cagrının sızın tarafınızdan dınlenmesını ve kuruma gereken ıslemlerı baslatmanızı rıca edıyorum. İyı calısmalar.

Okunma : 6099
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Fatih A. 10 Aralık 2018

Arkadaşlar bu hukuk bürosunu cimer'e, adalet bakalığına, istanbul barosuna ve Türkiye barolar birliğine şikayet ettim, sizler de şikayet edin tck 123. maddesinden dolayı.

Cevap yaz 1 0
Mustafa P. 30 Ekim 2017

Tavsiyem bunlara inanmayın yalancı bunlar.

Cevap yaz 1 0
Yunus Y. 20 Ekim 2017

İyi gunler benim de turkcell'e borcum varmis yagmur hanım diye biri aradi o nasil tavir o nasil pis pis sozler bence konustugum insan degildi telefonu yuzume kapatti. Geri donuyorum telefonu acmiyorlar. Ne yapmam lazim.

Cevap yaz 2 0
Hilal B. 9 Ağustos 2017

Orası bır hukuk bürosu değil bence egitimsizlerin toplandığı bir yer kusura bakmayın da bunu şuan anladim kendi hakkıyla devlette okuyan bir doktor hakim savcı avukat daha eğitimli daha üsluplu ya siz ne seviyesizsiniz değil avukat sokaktakı eğitimsiz bile daha seviyeli bence belli Kıbrıs'ta para verip bir yerlere gelmissiniz.

Cevap yaz 3 0
Hepsiburada.com Oyalıyor Kargom 13 Gündür Tarafıma Ulaşmadı Akbank Yalan ve Kandırma